آشنایی با مرکز خانواده کازان

به روز رسانی:۱۵ دی ۱۴۰۰

مرکز خانواده کازان یک ساختمان منحصر به فرد و با سبک معماری غیر معمول است که در ساحل سمت راست رودخانه کازانکا واقع شده است و نمادی از عشق و وفاداری میباشد. در قسمت فوقانی این ساختمان یکی از بهترین سکوهای دید قرار دارد که میتوانید در آنجا از دیدن منظره باشکوه کازان کرملین و جاهای دیدنی دیگر لذت ببرید.

این ساختمان که به عنوان یک تالار عروسی محسوب میشود در اطراف خود چندین مجسمه دارد که طبق روایات سمبل محافظت از مشکلات و گرفتاری ها برای زوج های تازه ازدواج کرده است، همچنین در اطراف آن چمنزارهای سرسبز و مسیر مناسب برای پیاده روی و دوچرخه سواری وجود دارد. در نمای بیرونی ساختمان می توان مارهای بالدار و موجودات اساطیری به شکل اژدها را که نمادی از شهر هستند مشاهده کرد.

مرکز خانواده کازان

تاریخچه مرکز خانواده کازان

طبق افسانه های رایج نام کازان از کلمه تاتاری kazan گرفته شده که به معنی مس یا کاسه است. بومیان کازان مرکز خانواده را در بین خود کاسه می نامند زیرا شکل آن یادآور کاسه است. این سازه توسط Dashi Namdakov هنرمند و مجسمه ساز چیره دست به شکل یک کاسه ساخته شد.

تاریخچه مرکز خانواده کازان

سالن مرکز خانواده کازان

در کاخ مرکز خانواده کازان میتوان هم زمان صد عروسی در سه سالن آن برگزار کرد، این سه سالن که سالن طلایی، نقره ای و شرقی نام دارد تلفیقی از سبک شرقی و کلاسیک است. این ساختمان علاوه بر سالن های ضیافت و جشن ها دارای اتاق های جداگانه برای عروس و داماد است که میتوانند زیبا ترین روز زندگیشان را به بهترین نحو بگذرانند. اولین ازدواج در تاریخ 5 ژوئیه 2013 در مرکز خانواده کازان ثبت شد.

ویوی زیبای مرکز خانواده کازان

سکوی دید مرکز خانواده

در قسمت بالایی ساختمان مرکز خانواده سکوی دیدی وجود دارد که میتوانید از آنجا تمام زیبایی های شهر را ببینید. در ارتفاع 32 متری از سطح زمین دو سکوی دید وجود دارد که میتوانید چشم انداز های شگفت انکیزی همچون کرملین کازان، رودخانه کازنکا و دیگر جاهای دیدنی شهر ببینیم.

مرکز خانواده کازان
به این مطلب امتیاز دهید
منبع: / به روز رسانی:۱۵ دی ۱۴۰۰

ارسال نظرات و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات و پیشنهاد های شما را صبورانه می خوانیم و پاسخ می دهیم.