هتل نوگای

Hotel Nogay

معرفی و تصاویر

هتل نوگای(Nogai) کازان در یکی از مناطق شهر که با دقت از جاذبه‌های تاریخی آن محافظت شده واقع شده است. در عین حال تمامی 167 اتاق این هتل تمامی نیازهای لازم برای یک اقامت لوکس را در اختیار دارند. این هتل از زیرساخت‌های خوبی برخوردار است. این هتل طیف گسترده‌ای از سرویس‌ها را به مسافرین خود ارائه می‌کند تا آن‌ها در مدت اقامت خود احساس راحتی داشته باشند.رستوران‌های مختلف، پارکینگ‌های خصوصی، سالن‌های سونا و بدنسازی، زمین بازی کودکان و … بخشی از خدماتی هستند که در این هتل ارائه می‌شود.

این هتل در منطقه تاریخی شهر کازان و در نزدیکی جاذبه هایی همچون کازان کرملین، برج سویومبایک در حال سقوط، جاذبه‌های توریستی از لحاظ معماری، پارک‌های کوچک و خیابان‌های دنج این شهر قدیمی است.

اتاق‌های هتل نوگای

این هتل از انواع مختلفی از اتاق‌ها تشکیل شده است که در زیر به معرفی آن‌ها می‌پردازیم:

اتاق استاندارد دابل

این اتاق‌ها داری یک تخت بزرگ دو نفره می‌باشند که در یک محیط 18 تا 24 متری قرار دارند. از امکانات این نوع اتاق می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کولر، کتاب، تلویزیون، مینی بار، تلفن، گاو صندوق، WiFi، حمام

اتاق استاندارد تویین

این نوع اتاق دارای دو تخت یک نفره می‌باشد و در محیطی به اندازه 16 تا 30 متر قرار گرفته است.از امکانات آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کولر، کتاب، تلویزیون، مینی بار، تلفن، گاو صندوق، WiFi، حمام

اتاق‌های مخصوص افراد ناتوان

از جمله نکات جالب توجه هتل نوگای اختصاص دادن اتاق‌هایی مخصوص به افراد ناتوان و معلول است. این اتاق‌ها تمامی امکانات سایر اتاق‌ها را دارا می‌باشند و متراژ آن ها بین 16.8 تا 24.5 می‌باشد.

اتاق استاندارد خانواده: این اتاق‌ها از یک فضای نشیمن و دو اتاق تشکیل شده‌اند که در متراژ 27 تا 33 متر ایجاد شده اند.از امکانات این نوع اتاق‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کولر، کتاب، تلویزیون، مینی بار، تلفن، گاو صندوق، WiFi، حمام، سشوار، کمد لباس، مسواک

اتاق‌های دیلاکس

این اتاق‌ها، اتاق‌های لوکس هتل نوگای می‌باشند که شامل امکانات زیر هستند:

کولر، کتاب، تلویزیون، مینی بار، تلفن، گاو صندوق، WiFi، حمام، سشوار، کمد لباس، لوازم آرایشی بهداشتی، دمپایی

رستوران‌های هتل نوگای

رستوران هتل نوگای با منوی وسیع و غذاهای خانگی در وعده‌های صبحانه، نهار و شام در محیطی دنج و طراحی داخلی زیبا میزبان مسافران می‌باشد.

کافه بلیس

کافه‌ی هتل نیز می‌تواند شما را از رفتن به دیگر کافه‌های شهر بی‌ نیاز کند. محیط آرام و طراحی زیبا و البته منوی جذاب آن می‌تواند شما را تا ساعت‌ها به خود مشغول کند.

همراه با تور کازان اقامتی خوش را در هتل نوگای برایتان آرزومندیم.

مشخصات

  • تعداد اتاق: ۱۶۷

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
پارکینگ
صندوق امانات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
استخر روباز
سالن بدنسازی
سالن ورزشی
سونا
رستوران
کافی شاپ