خرید بلیط هواپیما تهران مسقط

بلیط هواپیما تهران مسقط

بلیط‌ هواپیمای مسقط

در این مقاله می خواهیم به بررسی بلیط‌ هواپیما تهران مسقط بپردازیم. شهر مسقط دارای جاذبه های گردشگری فراوان است. شرایط موجود مانند ارزش بالای ریال عمان، نزدیکی به ساحل های ایران و پتانسیل اقتصادی باعث شده، که این شهر محبوبیت خاصی در بین ایرانیان داشته باشد. می‌توان با استفاده از هواپیما به مسقط سفر کرد. همچنین برای تهیه بلیط هواپیمای مسقط می توان از ایرلاین های متفاوت بلیط رفت و یا رفت و برگشت به این شهر را تهیه کرد.مسافران و گردشگران ایرانی که قصد سفر به کشور عمان را دارند، ما تور عمان را پیشنهاد می دهیم، زیرا علاوه بر اینکه هزینه های سفر نسبتا کم می شود، همراه تور نیز از مکان بیشتری بازدید می کنید.

بلیط هواپیما تهران مسقط
رزرو آنلاین بلیط هواپیما تهران مسقط

راهنمای خرید بلیط هواپیمای مسقط

برای این کار ابتدا باید از پرواز هواپیما به سمت مسقط اطمینان داشته و سپس نوع بلیط خود را در قسمت پروازهای خارجی انتخاب نمایید.(بلیط رفت یا بلیط رفت و برگشت). همچنین نیاز است جزئیات دیگر مانند مقصد و مبدا، کلاس پرواز، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران و… را مشخص کنید.

در انتها نیز با کلیک بر روی دکمه جستجوی پرواز، می توانید در کمتر از یک دقیقه به اطلاعات پرواز مسقط دسترسی داشته ‌باشید. یکی دیگر از مواردی که باید مشخص گردد، تاریخ سفر به میلادی یا شمسی است. در آخر برای نمایش دادن برنامه پرواز باید روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و رزرو بلیط، می‌توانید با شرکت لیانا پرواز در ارتباط باشید تا به شما به بهترین نحو ممکن راهنمایی‌ها و مشاوره ‌های لازم را دریافت نمایید.

چنانچه قصد یک سفر کاری به عمان را دارید، باید بدانید قبل از سفر ابتدا باید در یکی از هتل های مسقط، اتاق رزرو نمایید.

رزرو بلیط هواپیمای مسقط

بعد از کلیک روی قسمت جستجوی پروازها بر اساس اطلاعات تکمیل شده، لیست همه بلیط‌ های مسقط از ارزانترین پرواز تا گرانترین پرواز برای شما نمایش داده می شود. با مشاهده این لیست می توانید اطلاعات کامل در مورد هر پرواز مانند ایرلاین، شماره پرواز، تاریخ پرواز، ساعت حرکت، تعداد توقف ها در حین پرواز، مدت زمانی که پرواز طول می ‌کشد، کلاس پرواز و قیمت بلیط را به دست بیاورید.

در قسمت اطلاعات بیشتر، سایر موارد مانند اطلاعات درمورد فرودگاه ‌ها، قوانین دریافت بلیط و حمل و نقل بار در هواپیما و… ارائه شده است. سپس در آخر برای ثبت پرواز خرید بلیط باید روی دکمه رزرو و تایید پرواز کلیک کنید و به مرحله بعدی که ثبت مسافران است انتقال داده می شوید. اگر برای شما فرودگاه مقصد اهمیت دارد، از قسمت لیست فرودگاه های مسقط که در بخش فیلترها وجود دارد، فرودگاه مورد نظر را انتخاب و فقط به لیست پرواز فرودگاه هایی که مورد نظر شماست دسترسی خواهید داشت.

قیمت خرید بلیط هواپیما تهران مسقط
چگونه بلیط هواپیما تهران مسقط را رزو کنیم؟

پروازهای سلام ایر و تابان به مسقط

پروازهای سلام ایر و تابان امروزه با توجه به شرایط موجود به صورت مستقیم به عمان انجام می‌شوند. پرواز سلام ایر از مبدا شیراز و در روزهای چهارشنبه ساعت20:15با طول پرواز 1ساعت و 35 دقیقه انجام می‌شود و ساعت 21:20به وقت عمان به مقصد می‌رسد. روزهای برگشت هم چهارشنبه ساعت 17:30به وقت عمان است که 18:30وارد فرودگاه امام خمینی می‌شود. شما می توانید بلیط هواپیما تهران مسقط را در لیانا پرواز رزرو نمایید.

از طریق سایت ما می توانید، بلیط هواپیما تهران بالی را نیز رزرو نمایید.

کلاس پروازهای سلام ایر و تابان به مسقط

کلاس‌های پروازی مختلفی در این پرواز وجود دارد که کلاس فرندلی مقرون به صرفه ترین آن ها می‌باشد. در این پرواز به علت نرخ پایین کترینگ وجود ندارد ولی امکان گرفتن غذا و بار اضافی و حتی انتخاب صندلی در هنگام رزرو وجود دارد که شامل هزینه می‌باشد. پروازها قابلیت تغییر تاریخ و کنسلی دارند ولی مبلغ به صورت کردیت به مسافر برمی‌گردد. نوع ایر کرفت در این پرواز ایرباس نئو می‌باشد.

پرواز تابان ازمبداهای تهران-شیراز-لار و بندرعباس به مسقط انجام می‌شود. پروازهای تابان تماما چارتر و غیر قابل استرداد و تغییر تاریخ می‌باشند. ایرکرفت پرواز بوئینگ ام دی می‌باشد.

هیچ کدام از پروازها تایپ بیزنس ندارند.

در هر دو ایرلاین انجام تست کرونا از الزامات است با این تفاوت که سلام ایر هیچ آزمایشگاهی را معرفی نکرده ولی پرواز تابان فقط در شیراز آزمایشگاه های خاصی را معرفی کرده است.

بیشتر بدانید: قیمت خرید بلیط هواپیما پوکت

ساعت‌های پرواز مسقط

  • شیراز مسقط: دوشنبه ها ساعت 09:00 (1ساعت و نیم طول پرواز) و جمعه ها ساعت 09:00
  • تهران مسقط: جمعه ها ساعت:16:00 (2 ساعت طول پرواز)
  • بندرعباس مسقط: شنبه ها ساعت 12:00 (یک ساعت طول پرواز)
  • لار مسقط: یکشنبه ساعت 14:30(یک ساعت و 10 دقیقه)

لیست آزمایشگاه های شیراز برای پرواز تابان: نیلو-راز-پارس-سینا-انالی

در عمان هم هنگام ورود مبلغ 25 ریال عمان دریافت می‌شود و به مسافرین دستبند داده می‌شود. به محض ورود از شما یک تست در فرودگاه عمان گرفته می‌شود و در صورت منفی بودن تست قرنطینه نخواهید شد ولی در غیر این صورت 14 روز قرنطینه خواهید داشت.اگر در هنگام ورود قصد رفتن به منزل اقوام و دوستان را داشته باشید و افراد بالای 60 سال و زیر 18سال همراه شما باشند دیگر قرنطینه ی سازمانی (رزرو هتل)الزامی نیست و قرنطینه در منزل انجام می شود.

فقط مسافران دارای اقامت اجازه گرفتن بلیت یک طرفه را دارند و در غیر اینصورت حتما بلیت ها باید به صورت رفت و برگشت صادر شوند. برای اطلاعات بیشتر درباره لیست بلیط های هواپیمای مسقط با کارشناسان فروش پرواز در لیاناپرواز در تماس باشید.

بررسی بلیط چارتر مسقط

برای تهیه بلیط پروازهای خارجی دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط باشید. فقط کافی است بر اساس شرایط خود اطلاعات لازم را مشخص نمایید تا پیشنهادهای لحظه ای برای تهیه بلیط به شما ارائه شود. بلیط چارتری تهران به مسقط از میان پروازهای چارتری مسقط از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

برای تهیه بلیط چارتر تهران به مسقط می توان آن را در سایت جستجو کرد. اگر بلیط چارتر تهران به مسقط یا بلیط چارتر مسقط به تهران در سایت موجود باشد، برچسب چارتر در کنار پروازها معلوم می باشد و در قسمت فیلترینگ ها با انتخاب گزینه پرواز چارتر مسقط می توانید به پروازهای رفت و برگشت تهران به مسقط دسترسی داشته باشید. با توجه به هزینه بلیط ها می توانید بلیط ارزان ‌قیمت چارتری تهران به مسقط را خریداری کنید.

اطلاعات کاملی درباره نحوه خرید بلیط هواپیما استانبول

بررسی بلیط لحظه آخری هواپیمای مسقط

بلیط لحظه آخری پرواز مسقط خیلی ارزان قیمت است. شرایط خرید این نوع بلیط مانند خرید بلیط سیستمی مسقط می باشد. به عنوان مثال اگر می خواهید بلیط ارزان قیمت لحظه آخری تهران به مسقط را خریداری کنید، کافی است جستجوی خود برای خریدن این نوع بلیط انجام دهید.

اگر در صفحه جستجو، این بلیط موجود باشد، آن را در کنار سایر بلیط پرواز های تهران به مسقط برای شما به نمایش خواهد گذاشت و می‌ توانید با مقایسه قیمت بلیط سیستمی و بلیط لحظه آخری بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید. در بعضی موارد با توجه به شرایط خاص امکان دارد که قیمت بلیط لحظه آخری از بلیط سیستمی گران‌ تر باشد.

انواع بلیط هواپیما تهران مسقط
خرید بلیط هواپیما تهران مسقط

مزایای خرید بلیط هواپیمای مسقط از لیانا پرواز

  • امکان خرید خدمات همراه بلیط وجود دارد: این مجموعه، خدماتی مانند ویزای سفر، بیمه مسافران در طول مسافرت و … را همراه با خرید بلیط در اختیار مسافران قرار می‌ دهند. بلیط ارزان قیمت هواپیما مسقط: لیست قیمت پروازها به ترتیب از ارزان ‌ترین قیمت بلیط به صورت صعودی به مشتری نمایش داده خواهد شد. چون بلیط در سایت به صورت آنلاین با توجه به زمان و ساعت پرواز در حال تغییر است.
  • به شما این امکان را می‌دهد که از معتبرتربن ایرلاین‌ها بلیط تهیه کنید: شما با تهیه بلیط هواپیمای خود در شرکت لیانا پرواز از معتبر ترین و متنوع ترین ایرلاین های جهان که حدود ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی خواهید داشت.
  • همچنین اگر می‌خواهید بلیط هواپیما تهران مسقط را از آژانس هواپیمایی خاصی تهیه کنید، در سیستم فیلترینگ میتوانید ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب نمایید. با تهیه بلیط هواپیمای مسقط می توان به صورت آنلاین نیز هتل رزرو کرد. قیمت بلیط ها در ایرلاین های مختلف متفاوت است و به صورت لحظه ‌ای در حال تغییر قیمت می باشد.

با خرید بلیت هواپیما از طریق پنل آنلاین لیانا پرواز، بدون دغدغه می توانید یک سفر عالی را تجربه نمایید.

حمل و نقل درشهر مسقط

در اطراف مسقط رفت و آمد و جابجایی با استفاده از ون ها یا مینی‌بوس ها انجام می ‌پذیرد. ساعت رفت و آمد مینی‌بوس ‌ها بسیار نامنظم و نامشخص است. معمول ترین وسیله نقیله در شهر مسقط استفاده از تاکسی ها هستند که قیمت آنها به نسبت ارزان است. رنگ تاکسی ها در مسقط نارنجی و سفید است.

جمع بندی

امروزه برای رفتن به مسافرت های داخلی و خارجی استفاده از هواپیماها بسیار راحت و لدت بخش است و همچنین مسافرت هوایی با هواپیما باعث کاهش مدت زمان برای رسید به مقصد می شود چون مسافران زودتر به مقصد مورد نظر می رسند. برای پرواز هوایی حتما باید از قبل بلیط هواپیما تهران مسقط را تهیه کرد و مشخص کنید که بلیط تعیین شده برای رفت یا رفت و برگشت خواهد بود. مسافران و گردشگران نیز برای رفتن به امارات و کشورهای دیگر از جمله مسقط از پرواز هوای استفاده می‌کنند. مسافران می توانید از راهنمای خرید بلیط هواپیمای مسقط استفاده کنند همچنین می ‌توانند از طریق سایت لیانا پرواز به صورت آنلاین بلیط پرواز خود را تهیه کرد.

با تور مسقط لیانا پرواز به یکی از ثروتمندترین کشورهای حوزه خلیج فارس سفر کنید و از دیدن جاذبه های دیدنی آن لذت ببرید.