خرید بلیط هواپیما تهران بالی

بلیط هواپیما تهران بالی

خرید بلیط هواپیمای بالی

جزیره بالی یکی از جزیره های زیبای بزرگ ترین مجموع الجزایر دنیا یعنی کشور اندونزی می باشد. دیدنی‌های بی‌شمار این جزیره باعث آن شده که مسافران زیادی هر ساله برای دیدن این جزیره به آن جا سفر کنند. اگر شما هم قصد سفر به بالی را دارید، بهتر است تا ادامه مطلب لیانا پرواز را در مورد راهنمای خرید بلیط هواپیما تهران بالی مطالعه فرمایید و همچنین اگر قصد دارید، هتل یا تور بالی رزرو و خریداری کنید، پیشنهاد می‌دهیم به صفحه لیست تور بالی مراجعه فرمایید. در این صفحه به بررسی امکانات و ویژگی‌های بلیط هواپیمای ایرلاین‌های مختلفی که به بالی پرواز دارند، پرداخته‌ایم.

ایرلاین‌های دارای بلیط هواپیما به مقصد بالی

پروازهای از ایران به مقصد اندونزی و بالی به شکل غیرمستقیم بوده و تمامی این پروازها از تهران و فرودگاه امام خمینی (ره) به عنوان مبدا آغاز می‌شوند. بسته به اینکه شما از کدام شرکت هواپیمایی اقدام به خرید بلیت کرده باشید می‌تواند مکان توقف شما متفاوت باشد. شرکت‌هایی مانند قطر ایرویز، ترکیش ایرلاینز، هواپیمایی اتحاد، امارات ایرلاین، بریتیش ایرلاین و کشورهای دیگر مانند اندونزی، چین، کویت، تایلند، عمان، آذربایجان و مالزی در دسترس شما برای خرید بلیت هواپیما به صورت غیر مستقیم به بالی هستند.

رزرو آنلاین بلیط هواپیما تهران بالی
خرید بلیط هواپیمای تهران بالی

قبل از آن که خرید کنید، مشخص کنید که بلیت رفت و برگشت می‌خواهید یا تک مسیره. بسیاری از شرکت‌ها برای مسیرهای رفت و برگشت تخفیف خوبی را قائل شده‌اند. تعدادی از شرکت‌ها نیز اقدام به فروش بلیت به همراه هتل می‌کنند. یعنی شما با استفاده از خرید بلیت می‌توانید اقامت رایگان هم دریافت کنید.

شما می‌توانید در سایت لیانا پرواز اقدام به جستجوی بلیت برای زمان و تاریخ مناسب خود کنید و در بین تمامی پروازها و نرخ های پیدا شده یکی را انتخاب کرده و ثبت سفارش کنید. پرداخت هزینه بلیط هواپیما به شکل آنلاین و یا واریز به حساب بوده و لازم به حضور شما در فرودگاه نیست. با توجه به اینکه طول پرواز و مقصد بین راه می‌تواند متفاوت باشد، حتما این مسیرها را بررسی کرده و مسیر متناسب با سلیقه خود را خریداری کنید.

برای بازدید از جاذبه های بالی و شگفتی های منحصربه فرد طبیعت آن، بهترین گزینه انتخاب توربالی لیانا پرواز می باشد.

هواپیمایی ماهان

هواپیمایی ماهان جزو آن دسته از ایرلاین‌هایی هست که مورد انتخاب برای خرید بلیط خارجی برای اکثر ما ایرانی هاست. این هواپیمایی در صورت داشتن پرواز به بالی، پرواز را به صورت مستقیم انجام داده و توقفی در مسیر نخواهد داشت. بلیط هواپیما تهران بالی ماهان ایر نسبت به هواپیمایی‌های دیگر به دلیل عدم توقف و ایرانی بودن، ارزان تر است و البته کیفیت بسیار بالای هواپیماهای ایرباس A310 و A340 و کیفیت خوب کیترینگ ماهان باعث شده تا در صورت وجود بلیط ماهان به بالی، بسیاری از افراد ماهان را برای سفر به بالی انتخاب کنند.

خرید بلیط هواپیما تهران بالی از شرکت ماهان ایر
شرکت هواپیمایی ماهان ایر

آخرین سری از پروازهای تهران بالی هواپیمایی ماهان در نوروز سال 96 بود و بعد از آن پروازهای ماهان به بالی متوقف شد. ما پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید بلیت بالی حتما چک کنید ماهان ایر پرواز مستقیم دارد یا خیر و در صورت داشتن پرواز، برای خرید بلیط تهران بالی هواپیمایی ماهان‌ایر حتی لحظه‌ای هم تردید نکنید.

بیشتر بخوانید: راهنمای سفر به بالی

البته پرواز ماهان به صورت غیرمستقیم به بالی دایر است و برای این پرواز شما می‌توانید با یک بلیط مالزی ماهان به کوالالامپور رفته و آنجا با تحویل گرفتن بار و تغییر ترمینال و خرید بلیط هواپیمایی‌های موجود مثل مالیندو و یا ایرآسیا پرواز کوتاهی به بالی داشته باشید.

رده قیمتمیزان بار مجازکلاس پروازتعداد توقفنوع پروازهواپیمایی
اقتصادی30اکونومی – بیزینس1مستقیم – غیرمستقیمماهان

هواپیمایی عمان‌‍ایر

بلیت هواپیمای عمان ایر به بالی، در حال حاضر اقتصادی ترین انتخاب برای سفر به این مقصد است. بلیط تهران بالی به صورت غیرمستقیم است و دارای 2 توقف در شهرهای مسقط و کوالالامپور است. بلیط عمان ایر بالی دارای بهترین و ارزان‌ترین قیمت در نبود هواپیمایی ماهان است و به همین دلیل پرواز تهران بالی عمان ایر بسیار محبوب است و برای خرید بلیت هواپیما نسبتا ارزان باید یک ماه قبل از سفر اقدام به خرید بلیط کنید.

مزیت پرواز تهران بالی عمان‌ایر عدم نیاز به دریافت و تحویل مجدد بار است. هواپیمایی عمان‎‌ایر برای پرواز تهران بالی، به میزان 46 کیلوگرم بار مجاز برای هر نفر در نظر گرفته است.

رده قیمتمیزان بار مجازکلاس پروازتعداد توقفنوع پروازهواپیمایی
اقتصادی46اکونومی – بیزینس2غیرمستقیمعمان‌ایر

هواپیمایی قطر ایرویز

بیشتر بخوانید: شرایط و نحوه اخذ ویزای اندونزی

بلیط هواپیمای بالی هواپیمایی قطر ایرویز یکی از بلیط‌های نسبتا لوکس به حساب می‌آید که از نظر قیمت از بلیط‌ بالی مستقیم و غیر مستقیم ماهان و بلیت هواپیمایی عمان‌ایر گران‌تر است ولی دامنه خدمات و کیفیت خدمات ارائه شده در هواپیمایی قطرایرویز به شدت بالاتر است. پرواز قطرایرویز به بالی با هواپیمای مدرن بوئینگ 787-800 انجام می‌گردد و هر مسافر تا 30 کیلوگرم بار اجازه حمل دارد.

پروازهای بالی با هواپیمای قطر ایرویز
هواپیمایی قطر ایرویز

هواپیمایی قطر دارای هواپیماهای مدرنی است که در جلوی هر صندلی مانیتوری قرار گرفته تا مسافران احساس خستگی نکنند. قیمت پرواز بالی با قطرایرویز تقریبا دوبرابر هواپیمایی عمان‌ایر یا ماهان است. در پرواز بالی این هواپیمایی، مسافران در هنگام توقف نیاز به گرفتن بار و تحویل مجدد بار ندارند و فقط باید از هواپیما پیاده شده و دوباره سوار هواپیما شوند.

رده قیمتمیزان بار مجازکلاس پروازتعداد توقفنوع پروازهواپیمایی
اقتصادی – لوکس30اکونومی – بیزینس1غیرمستقیمقطرایرویز

هواپیمایی امارات

همانطور که مطمئنا اطلاع دارید هواپیمایی امارات یکی از 5 هواپیمایی برتر جهان در سال‌های اخیر است و کیفیت بسیار بالای خطوط هوایی امارات و کیفیت ارائه شده چه از لحاظ هواپیما و همچنین کیترینگ و نوشیدنی‌ها و خدمات رفاهی دیگر، از سطح بسیار بالا و کم‌نظیری بهره می‌برد به همین واسطه پرواز لوکس هواپیمایی امارات به بالی دارای قیمتی بسیار بالاست که فقط در صورتی پیشنهاد به خرید بلیط این هواپیمایی برای رفتن به بالی می‌کنیم که قیمت برایتان اصلا مهم نیست و فقط به فکر کیفیت هستید.

پرواز تهران بالی با هواپیمایی امارات فقط دارای یک استاپ در دبی می‌باشد که تقریبا 2 ساعت به طول خواهد انجامید. هواپیمای به کار گرفته شده در مسیر بالی برای این هواپیمایی هواپیمای لوکس و مدرن بوئینگ 777-300 می‌باشد که شما را از بابت خدمات و امنیت کاملا تامین می‌کند. برای پرواز به بالی با این هواپیمایی همانند دیگر هواپیمایی‌ها نیاز به گرفتن ویزای بالی ترانزیت نیست و همچنین مسافران نیاز به دریافت بار و تحویل مجدد بار خود ندارند.

رده قیمتمیزان بار مجازکلاس پروازتعداد توقفنوع پروازهواپیمایی
لوکس30اکونومی – بیزینس1غیرمستقیمامارات

زمان مناسب برای خرید بلیط هواپیما به بالی

اگر از زمان سفر خود به بالی اطمینان دارید وقت آن است که اقدام به خرید بلیط کنید. برای خرید بلیط در نظر داشته باشید هر چه به زمان پرواز نزدیک‌تر شوید قیمت بلیط افزایش داشته و گران‌تر خواهد شد. سعی کنید در زمان مناسب یعنی یکی دو هفته مانده به سفر بلیت خود را خریداری کنید. اگر از انجام سفر خود منصرف شده باشید، می‌توانید با پرداخت درصد کمتری به عنوان جریمه بلیت خود را کنسل کنید. هر چه به زمان پرواز نزدیک تر شوید، درصد کنسلی بلیت تهران بالی بیشتر خواهد بود.

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهر ان مالزی نیز می توانید به سایت لیانا پرواز مراجعه نمایید.

سعی کنید شرایط جوی و آب و هوایی اندونزی و بالی را نیز در زمان خرید خود لحاظ کنید. بالی جزیره ای استوایی به شمار می رود و میزان رطوبت در آن بسیار بالا است. در ماه های گرم سال، در کنار استفاده از تفریحات آبی و لذت بردن از آن ها شما باید گرمی هوا و رطوبت و شرجی بودن هوا را نیز در نظر داشته باشید. اگر می‌خواهید سفر مطلوب‌تری داشته باشید حتما قبل از خرید بلیت، آب و هوای بالی را نیز در نظر بگیرید.

زمان مناسب برای خرید بلیط هواپیما تهران بالی
رزرو انواع بلیط هواپیمای بالی

شرایط بلیط هواپیما تهران به بالی

شرایط خرید بلیط هواپیما تهران بالی به مانند بلیط های دیگر شرکت های هواپیمایی است. برای بزرگسالان قیمت بلیط کامل و برای کودکان تا 2-12 سال نیم بها خواهد بود. شرایط کنسل کردن بلیط و انصراف از خرید هم بسته به هر شرکت متفاوت است و معمولا در هنگام خرید به شما اطلاع داده می‌شود. سعی کنید در هنگام خرید حتما نکات راهنما و موارد ذکر شده را مطالعه فرمایید تا بعدا دچار مشکل نشوید.

بیشتر بخوانید: خرید و رزرو تور عمان

اینکه شما بلیت اکونومی یا اقتصادی را خریداری کرده باشید یا بلیت‌های بیزینس کلاس یا فرست کلاس، در قیمت بلیت شما بسیار موثر است. البته بیشتر سایت های فروش آنلاین بلیت برای آن که اقتصاد مسافران را بیشتر در نظر دارند، اقدام به فروش بیشتر پروازهای اکونومی می‌کنند. در این بین بعضی پروازها مانند شرکت های قطری و اماراتی، صندلی های بیزینس و فرست کلاس نیز دارند که خب قیمت آن ها گران تر از بلیت های عادی است.

فرودگاه بالی

فرودگاه نگورا رای مهمترین فرودگاه و بزرگترین فرودگاه بالی به شمار می‌رود. این فرودگاه را می‌توان یکی از مهم‌ترین فرودگاه‌های اندونزی نیز به شمار آورد زیرا سالانه حدود 23 میلیون نفر را جا به جا کرده و دومین فرودگاه پر تردد اندونزی نیز به شمار می‌رود. کد فرودگاهی بالی DPS که مخفف دنپاسار است، می‌باشد. این فرودگاه از سال 2000 که اوج شکوفایی بالی از نظر توریستی بود، توانست هر ساله به تعداد مسافران خود اضافه کرده و حال به اتمام ظرفیت خود در تعداد مسافران برسد. به همین دلیل تصمیم به راه اندازی فرودگاه جدیدی در نقطه دیگر جزیره گرفته‌اند.

فرودگاه نگورا رای، از نظر امکانات و تجهیزات فراهم شده برای آسایش و راحتی مسافران در زمره بهترین فرودگاه های دنیا قرار دارد و با داشتن امکاناتی نظیر رستوران و کافه های متعدد، سرویس‌های بهداشتی مخصوص مسافرین، هتل‌های درون فرودگاهی (هتل نووتل، هیلتون و بالی را)، صرافی، بسته بندی چمدان و اینترنت رایگان یکی از بهترین فرودگاه‌ها برای مسافرین است.

قیمت خرید بلیط تهران بالی
فرودگاه بین المللی بالی

فرودگاه نگورا رای با داشتن 17 گیت پروازی که 14 تای آن مربوط به پروازهای بین المللی است توانسته سهم بزرگی در جذب توریست از کشورهای مختلف دنیا داشته باشد. این گیت‌های خارجی که 24 ساعته اقدام به ورود و خروج مسافر می‌کنند، پوشش دهی بسیار مناسبی از نظر تعداد مسافر داشته و بیش از 20 میلیون نفر را در سال جا به جا می‌کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت و نحوه اخذ بلیط هواپیما تهران بانکوک به سایت ما مراجعه نمایید.

مکان قرارگیری فرودگاه به صورتی است که شما تا جنوب بالی و مرکز تفریحات جنوب جزیره راه چندانی ندارید و برای رسیدن به فرودگاه نیز می توانید از انواع مسیرها مانند استفاده از اتوبوس، تاکسی و ترانسفر شخصی استفاده کنید. البته برای اینکه بتوانید خودروی شخصی خود را در جزیره داشته باشید ابتدا باید آن را رزرو کرده و هزینه آن را پرداخت کنید.