فرودگاه بین المللی یو تاپائو

به روز رسانی: ۱۷ بهمن ۱۴۰۱
فرودگاه بین المللی یو تاپائو

شهرساحلی پاتایا در 170 کیلومتری جنوب شرق بانکوک واقع شده است و دارای امکانات و جاذبه های تفریحی و گردشگری زیادی نیز می باشد که می تونبد در تور تابلند از آن ها دیدن کنید و همین امر باعث جذب توریسم در سراسر دنیا شده است.

فرودگاه بین المللی یو تاپائو

مکان فرودگاه بین المللی یو تاپائو

فرودگاه بین المللی tapaoU بین دو شهر رایونگ و پاتایا واقع شده است که با هر دو شهر 40 دقیقه فاصله دارد. این فرودگاه علاوه بر اینکه فرودگاه مسافربری است و دارای پرواز های برنامه ریزی شده می‌باشد. پایگاه نیروی هوایی سلطنتی پاتایا می‌باشد و به همین علت از مسافرین خواسته می‌شود که در هنگام بلند شدن و نشستن هواپیما عکس نگیرند.

فرودگاه بین المللی یو تاپائو تعداد کمی از پرواز های داخلی و بین المللی را اداره می‌کند. 3 یا 4 روز در هفته به ایر خدمات پروازی اختصاص داده شده است.
مقصد های داخلی که از فرودگاه پاتایا در حال راه اندازی می‌باشد: پوکت – سامویی – چپانگ مایی – یودون تانسی در تایلند و مسیر های بین المللی – شانگهای – ماکائو – نانچانگ در چین – کوالالامپور در مالزی و سنگاپور.

آژآنس مسافرتی لیانا پرواز جهت دریافت ویزای تایلند نیز می تواند بهترین راهنمای شما باشد. بنابراین می توانید با شماره های درج شده در سایت با همکاران ما تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز دهید
منبع: / به روز رسانی:۱۷ بهمن ۱۴۰۱

مطالب پیشنهادی

فرودگاه چانگی سنگاپور معرفی فرودگاه چانگی سنگاپور
۲۷ اسفند ۱۴۰۱ ۳ دقیقه
عجیب ترین فرودگاه های دنیا_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز عجیب ترین فرودگاه های دنیا
۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ۶ دقیقه

ارسال نظرات و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات و پیشنهاد های شما را صبورانه می خوانیم و پاسخ می دهیم.