خرید بلیط هواپیمایی سلام ایر

به روز رسانی: ۱۶ اسفند ۱۴۰۱
بلیط هواپیمایی سلام ایر

خرید آنلاین بلیط هواپیمایی سلام ایر یکی از گزینه‌هایی است که با پیشرفت تکنولوژی ایجاد شده است. خرید بلیط سلام ایر به صورت اینترنتی، گزینه‌ای است که شرکت هواپیمایی سلام ایر برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه مسافران، برای آنها طراحی کرده. در این مطلب قصد داریم به معرفی کامل این ایرلاین و راهنمای خرید بلیط هواپیمایی سلام‌ ایر بپردازیم.

خرید بلیط هواپیما تهران بانکوک با ارزان ترین نرخ قیمت پروازهای چارتر و سیستمی

سلام‌ایر

برای خرید بلیط هواپیمایی سلام ایر، به سایت این شرکت هواپیمایی مراجعه کرده و بلیط مورد نظر خود را تهیه کنید. هواپیمایی سلام ایر، ایرلاین کشور عمان است که از سال 2017 به فعالیت مشغول است. این ایرلاین اولین پرواز خود را در این سال آغاز کرد. هواپیمایی سلام ایر هم اکنون سه هواپیمای ایرباس دارد. این هواپیماها پروازهای با قیمت ارزان را در مسیرهای کوتاه، ارائه می‌کنند. شرکت هواپیمایی سلام ایر در هفته بیشتر از ۱۰۰ پرواز در داخل و خارج را بر عهده دارد. شهرهایی مانند دبی، مدینه، مسقط، شیراز و تهران جزو مقصدهای خارجی این ایرلاین هستند.

بلیط هواپیمای سلام ایر

نحوه خرید بلیط هواپیمایی سلام ایر

خرید بلیط هواپیمایی سلام ایر، کاری آسان است. برای خرید بلیط از هواپیمایی سلام‌ایر، دو راه خواهید داشت.

خرید آنلاین بلیط هواپیما مالزی از آژانس مسافرتی لیانا پرواز با پشتیبانی 24 ساعته و امکان استرداد فوری

خرید بلیط اینترنتی سلام ایر از نمایندگی‌ها

برای خرید ببلیط هواپیمایی سلام ایر، می‌توانید با یکی از نمایندگی‌های این شرکت در داخل کشور تماس بگیرید تا در سریعترین زمان بلیط خود را خریداری کنید. برای این کار می‌توانید به نمایندگی‌های سلام ایر مراجعه کرده و بلیط خود را خریداری کنید.

خرید بلیط هواپیمایی سلام ایر بصورت اینترنتی از سایت

یکی از راه‌های تهیه بلیط هواپیمایی سلام ایر، مراجعه به سایت این ایرلاین است. آدرس این سایت، به نشانی Salamair.com است. این سایت در مراحل ابتدایی کار خود است. برای خرید آنلاین بلیط هواپیمایی سلام ایر، نیازمند یک کارت اعتباری هستید که مورد قبول سایت باشد. برای خرید آنلاین بلیط هواپیمای سلام ایر، باید سه حرف اول نام شهر مبدا و سه حرف آغاز نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز وارد کرده و پس از آن، تاریخ رفت و برگشت را تعیین کنید.

وقتی تعداد مسافران و کلاس‌های پرواز مشخص شد با کلیک بر روی دکمه جستجوی پرواز، لیستی از پروازهای سلام ایر برای مسیری که در نظر دارید نمایش داده می‌شوند. در این لیست، بلیط‌های ارزان قیمت سلام ایر و حتی بلیط‌های لحظه آخری آن نیز برای شما نمایش داده خواهند شد. به این شکل، این امکان برای شما فراهم خواهد شد که با کمک فیلترهای مورد نظر، لیست پروازها را مرتب کنید و بلیط مورد نظر خود را به راحتی از طریق آنلاین، تهیه کنید. در سایت سلام ایر، همچنین گزینه مربوط به رزرو آنلاین بلیط فعال است که از طریق آن می‌توان بلیط مورد نظر خود را رزرو کرد.

با خرید آنلاین تور مالزی از دیدن جاذبه های بی نظیر این کشور آسیایی لذت ببرید.

نحوه پرداخت هزینه بلیط هواپیمایی سلام ایر

برای پرداخت هزینه بلیط هواپیمایی سلام ایر، در صورتی که کارت اعتباری بین‌المللی داشته باشید با مشکل مواجه نخواهید بود و به راحتی می‌توانید به صورت آنلاین و از طریق اینترنت، هزینه را پرداخت کنید. اما در صورتی که دارای کارت اعتباری بین‌المللی نباشید امکان پرداخت آنلاین برای شخص شما وجود ندارد و باید هزینه بلیط خود را از طریق نمایندگی‌های فروش بلیط هواپیمایی سلام ایر همانند آژانس مسافرتی لیانا پرواز که نماینده رسمی فروش بلیت سلام ایر در تهران است پرداخت کنید.

هزینه بلیط اینترنتی سلام ایر

دریافت آنلاین کارت پرواز سلام ایر

سلام ایر، هم اکنون شرایط دریافت آنلاین کارت پرواز را ندارد. این ویژگی با توجه به گسترش پروازهای سلام ایر و جوان بودن این ایرلاین، در آینده حتما دنبال خواهد شد.

کلاس‌های پروازی سلام ایر

کلاس های پروازی سلام ایر به سه دسته تقسیم می‌شوند که برای اطلاعات کامل در مورد هریک از این کلاس‌ها پیشنهاد می‌دهیم “هواپیمایی سلام‌ایر” را مطالعه فرمایید.

رزرو و خرید آنلاین تور تایلند ویژه نوروز 1402در آژانس لیانا پرواز، تخصصی ترین مجری تورهای لوکس، اقتصادی و سافاری تایلند

کلاس فرندلی

در کلاس فرندلی، مسافران با انتخاب کلاس فرندلی در سلام ایر، علاوه بر حمل کردن بار دستی مجاز ۷کیلوگرمی، می‌توانند بار ۲۰کیلوگرمی را به کانتینر تحویل دهند و امکان عوض کردن تاریخ پرواز را نیز فراهم کنند.

کلاس‌های پروازی

کلاس لایت

در کلاس لایت، مسافران اجازه حمل بار ۷ کیلویی را به صورت دستی دارند. امکانات و خدماتی مانند حمل چمدان و کنسل کردن بلیط در این کلاس وجود ندارد.

پذیرش بار مجاز در سلام ایر

ایرلاین سلام ایر، چند پیشنهاد وزنی برای بار مسافران خود ارائه می‌دهد. به این صورت که هر مسافر مجاز است یکی از گزینه‌های ۲۰،۳۰ تا ۴۰ کیلوگرمی را داشته باشد. ایرلاین سلام ایر، محدودیتی برای تعداد بسته‌های مسافران ندارد اما وزن بسته‌های مورد نظر نباید از استاندارد موجود که حدود ۳۲ کیلوگرم و ابعاد ۱۶۰ سانتی‌متر است متجاوز باشد. به این شکل اگر بار شما ۴۰کیلوگرم باشد باید در دو بسته بندی، تحویل داده شود. مسافران پروازهای خارجی سلام ایر، اجازه حمل بار دستی مجاز با استاندارد پرواز به طور رایگان در ابعاد ۵۶ در ۴۵ در ۲۵سانتیمتر را دارند.

سلام ایر به چه شهرهایی پرواز دارد؟

شرکت هواپیمایی سلام ایر یک شرکت جدید، نوپا و جوان است و با گذر زمان، می‌تواند کار خود را توسعه دهد. این شرکت در عمان، پروازهای خود از تهران به شهر مسقط را به صورت رسمی انجام می‌دهد. شرکت سلام ایر از ایرلاین‌های اقتصادی در کشور عمان به شمار می‌رود. هم‌اکنون پروازهای ایرلاین سلام ایر در داخل کشور، به طور منظم، از مسقط به شهر شیراز و مسقط به شهر تهران در رفت و آمد هستند. شما می‌توانید بلیط خود را از طریق سایت سلام ایر به صورت اینترنتی خریداری کنید.

پروازهای تهران به مقصد مسقط در هواپیمایی سلام ایر، در روزهای فرد هر هفته به طور منظم انجام می‌شود. قیمت بلیط پروازی دو طرفه تهران-مسقط هواپیمایی سلام ایر، در سایت سلام ایر، در حدود ۲۵۰ دلار است. پروازهای شیراز به مقصد مسقط در هواپیمایی سلام ایر، در روزهای زوج هفته انجام می‌شود و قیمت بلیط دو طرفه شیراز-مسقط در ایرلاین هواپیمایی سلام ایر، در حدود ۲۲۵ دلار است. این هزینه‌ها بدون هزینه وعده غذایی هواپیما است. برای هزینه وعده غذایی در هواپیما و یا داشتن بار اضافه، شرکت سلام ایر، هزینه جداگانه‌ای را از مسافران می‌گیرد. برای اطلاعات دقیق در مورد قیمت بلیط هواپیما تهران مسقط و دیگر پروازهای سلام ایر، با شماره 02141187 تماس حاصل کنید.

مسیرهای پروازی سلام ایر برای خرید بلیط از ایران

برای آشنایی با مقاصد سفر شرکت هواپیمایی سلام ایر عمان، بهترین گزینه، مراجعه به سایت سلام ایر است. در این سایت تمامی مقاصد سفر این شرکت فهرست شده است و از طریق آن می‌توانید در این زمینه اطلاعات جامعی را کسب کنید. با خرید بلیط هواپیمایی سلام ایر، از سایت این ایرلاین هواپیمایی به آسانی بلیط خود را تهیه کنید تا بتوانید در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید.

با این ایرلاین می‌توانید به آسانی به مسقط سفر کنید و اهداف مورد نظر خود را انجام دهید. سایر پروازهای مستقیم شرکت سلام ایر از ایران به مسقط به شرح زیر است.

  • تهران به مسقط
  • شیراز به مسقط
  • جزیره قشم به مسقط
  • جزیره کیش به مسقط

همچنین پروازهای چابهار-مسقط در برخی مواقع، به صورت چارتری با زمان‌بندی منظم صورت می‌گیرند.

با خرید تور عمان از جاذبه هایی با قدمت چندصد ساله و چندهزار ساله‌ دیدن نمایید.

اطلاعات بیشتر پروازها و بلیط هواپیمایی سلام ایر

مسافران ایرانی که به مسقط می‌روند مقاصد متنوعی از سفر به این کشور دارند. برخی در حوزه تجارت در عمان و بازاریابی در این کشور فعالیت می‌کنند و بخش دیگر در نمایشگاه‌های عمان شرکت کرده و سفرهای تفریحی به این کشور را دنبال می‌کنند. عمان با افتتاح ایرلاین سلام ایر در مسقط، بخشی از بازارهای ترانزیتی منطقه را به خود اختصاص داد.

شرکت هواپیمایی سلام ایر در حال حاضر، مقصد پروازی جدید از جمله تهران، ترابوزان و استانبول را به پروازهای خود اختصاص داده است. اولین مسیر پروازی سلام ایر به ایران، به شهر شیراز بوده و دومین مسیر پرواز ایرلاین سلام ایر از مسقط به تهران است که اخیرا به پروازها اضافه شده. مسیر پروازی سلام ایر به تهران، مسافران مسقط را با تجربه‌ای جدید و گزینه‌ای خاص روبرو می‌کند. با توسعه ایرلاین سلام ایر از این طریق، گزینه‌های خاصی روبروی مسافران برای دیدن جاذبه‌های گردشگری شهر تهران قرار می‌گیرد که با استفاده از آن، می‌توان جاذبه‌های گردشگری تهران را، رونق بیشتری بخشید.

پروازهای این هواپیمایی

هواپیماهای ناوگان سلام ایر

سلام ایر برای ایجاد تجربه سفری مطمئن و راحت با ارائه مجموعه‌ای بی نقص از خدمات برای مسافران است تا از این طریق، به مسیرهای جدید میان عمان و دیگر کشورها بیفزاید. سلام ایر از هواپیماهای ایرباس که به تازگی به ناوگان آن اضافه شده‌اند استفاده می‌کند. در حال حاضر سلام ایر اولین ایرلاینی است که در خاورمیانه، هواپیمای مدرن ایرباس با کارایی بالا را استفاده می‌کند. استفاده از هواپیمای ایرباس در ایرلاین سلام ایر در جهت تلاش شرکت برای تقویت ناوگان هوایی صورت گرفته است. این شرکت نوپا با ادامه فعالیت خود، شبکه پروازهای خود را گسترده‌تر خواهد کرد و امکانات بیشتری را برای مسافران خود ارائه خواهد داد.

سایت لیانا پرواز به طور تمام وقت در خدمت مسافران است تا اطلاعات مورد نیازشان درخصوص بلیط هواپیمایی سلام ایر را در دسترس آنها قرار دهد. برای تماس با نمایندگی تهران سلام ایر و خرید بلیط هواپیمایی سلام ایر می‌توانید با شماره 02141187 تماس گرفته و یا از طریق ایمیل : ticketing@lianaparvaz.com با این شرکت ارتباط برقرار کرده و سوال یا راهنمایی مورد نظر خود را مطرح کنید.

اطلاعات مورد نیاز جهت اخذ ویزای فوری اندونزی و شرایط دریافت ویزای بالی برای ایرانی ها

5/5 - (1 امتیاز)
منبع: / به روز رسانی:۱۶ اسفند ۱۴۰۱

ارسال نظرات و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات و پیشنهاد های شما را صبورانه می خوانیم و پاسخ می دهیم.