معرفی شهر لنکاوی

به روز رسانی: ۲۷ اسفند ۱۴۰۱
معرفی شهر لنکاوی مالزی

مجمع الجزایر لنکاوی متشکل از ۹۹ جزیره می باشد که در دریای آندامان در جنوب تایلند و در کشور مالزی قرار گرفته اند. بهترین سواحل لنکاوی با امکانات تفریحی جذاب و انواع بازی های مفرح گردشگران را گروه گروه به شهر لنکاوی می کشاند.

بهترین جزایر لنکاوی شامل : پانتی سنانگ, بورابی, پانتی کوک و پانتی داتای می باشند، همراه با تور لنکاوی از همه جاذبه های آن دیدن نمایید.

اماکن اقامتی از هتل های لنکاوی و درجه یک مانند داتای و مریتوس پلنگی گرفته تا هتل آپارتمان های کم هزینه جهت رفاه حال گردشگران در این جزیره وجود دارند. پارک پولائر پالار که در ۲۰ کیلومتری شهر لنکاوی واقع شده است بهترین مکان برای غواصی می باشد و قایق های مخصوص, گردشگران مشتاق را به این پارک منتقل می کنند.

شهر لنکاوی منطقه آزاد تجاری بوده و فروشگاه های بزرگ شهر انواع کالاهای مورد نیاز مصرف کنندگان را در اختیار آنان قرار می دهند. زیباترین مرکز خرید نیز در فرودگاه لنکاوی قرار دارد. خدمات کشتیرانی در طول روز از مناطق کوالا پرلیس, کوالا کداه و پینانگ به لنکاوی دایر می باشد.

بهترین نرخ خرید بلیط هواپیما مالزی بصورت اینترنتی با پشتیبانی شبانه روزی

شهر لنکاوی
شهر لنکاوی

جاذبه های گردشگری شهر لنکاوی

اغلب گردشگران بر این باورند که بزرگترین جذابیت شهر لنکاوی طبیعت بکر و دست نخورده آن است. شالیزار های زیبا و گله های گاومیش که در حال چرا هستند به این جزیره چشم اندازی ساده و روستایی بخشیده است. ویژگی بارز طبیعت لنکاوی صخره های آهکی است که با جنگل های سرسبز احاطه شده اند.

در این جزیره جذابیت های طبیعی بسیاری انتظار گردشگران را می کشد. قایق سواری در میان گیاهان چندل را حتما تجربه کنید. یکی دیگر از محدود جاذبه های لنکاوی غذا دادن به عقاب ها در زیستگاه طبیعی شان است. در مجاورت لنکاوی غار هایی وجود دارد که آشیانه و زیستگاه هزاران خفاش میوه خوار است. علاوه بر این گردش در جنگل های انبوه با درختان سایبانی شکل بسیار به یاد ماندنی خواهد بود.

گردشگران می توانند به تنهایی و پیاده به استیون ولز رفته و در حوضچه های صخره ای آن شنا کنند. تله کابین و پل هوایی لنکاوی نیز گردشگران را به قله کونونگ مات سین سانگ واقع در ارتفاع ۷۰۰ متری حمل می کنند و از این نقطه گردشگران میتوانند تمامی جزایر مجاور و حتی تایلند را مشاهده نمایند. گردش در غار های دریایی, جزایر متروکه و دریاچه های زیبا یکی دیگر از تفریحات به یاد ماندنی به شمار میرود.

گردش دریایی بر روی قایق های موتوری لوکس و قایق های بادبانی هنگام غروب آفتاب, لنکاوی را به محلی مناسب برای تفریحات دریایی و قایق سواری تبدیل کرده است. برای بازدید از جاذبه های لنکاوی پیشنهاد ما به شما تور مالزی است تا سفری به یادماندنی را تجربه کنید.

به این مطلب امتیاز دهید
منبع: / به روز رسانی:۲۷ اسفند ۱۴۰۱

ارسال نظرات و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات و پیشنهاد های شما را صبورانه می خوانیم و پاسخ می دهیم.