هتل فدرال کوالالامپورFederal Kuala Lumpur

  معرفی

  هتل چهار ستاره فدرال کوالالامپور یکی از بهترین هتل های 4 ستاره کوالالامپور است که در منطقه بوکیت بین تانگ واقع شده و از حیث دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی موقعیت ایده آلی دارد امکانات هتل فدرال مطابق با پیشرفته ترین امکانات روز و استانداردهای هتلداری به گردشگران تور کوالالامپور ارائه می گردد . کادر خدماتی هتل شبانه 24 ساعته برای برقرای حفظ آرامش و نظافت هتل تلاش می کنند.

  دلیل ازدحام هتل فدرال کوالالامپور چیست؟

  گردشگرانی که از نقاط مختلف دنیا در این هتل اقامت دارند ، همگی از امکانات ، سرویس دهی و برخورد مناسب کادر هتل رضایت داشته و فضای آن را رضایت بخش توصیف کرده اند . این هتل مدرن تا برج های دو قلوی پتروناس یک مایل ، تا مراکز خرید معروف شهر نیم مایل ، تا ایستگاه مترو سلطان اسماعیل و ایستگاه منو ریل ایمبی نیز پیاده 5 دقیقه فاصله دارد . در نمای بیرونی هتل از معماری روز دنیا الهام گرفته شده و برخورد صمیمی و گرم پرسنل هتل هم بر محبوبیت آن افزوده است .
  هتل فدرال از 450 اتاق استاندارد ، خانوادگی و لوکس تشکیل شده است که محیط آن ها برای میهمانان از هر جهت ایده آل بوده و دارای مبلمان و تختخوابی مدرن و راحت با رنگ های خنثی می باشد . رعایت اصول هتلداری و نظافت در اتاق های این هتل 4 ستاره قابل توجه است و از نور کافی و چشم انداز مناظر زیبای شهر برخوردار بوده و از عایق صوتی نیز بهره مند می باشند . پرسنل ورزیده و زحمتکش هتل شبانه روز در تلاش هستند تا رضایت خاطر میهمانان را تامین نمایند.

  مشخصات

  قوانین و امکانات

  امکاناتی که هتل دارد

  اینترنت بی سیم
  خشکشویی
  روم سرویس 24 ساعته
  صندوق امانات
  تهویه مطبوع
  سشوار
  استخر روباز
  سالن بدنسازی
  رستوران