هتل فدرال کوالالامپور

Federal Kuala Lumpur

معرفی و تصاویر

هتل چهار ستاره فدرال کوالالامپور یکی از بهترین هتل های 4 ستاره کوالالامپور است که در منطقه بوکیت بین تانگ واقع شده و از حیث دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی موقعیت ایده آلی دارد. امکانات هتل فدرال مطابق با پیشرفته ترین امکانات روز و استانداردهای هتلداری به گردشگران تور کوالالامپور ارائه می گردد. کادر خدماتی هتل شبانه 24 ساعته برای برقرای حفظ آرامش و نظافت هتل تلاش می کنند.

امکانات هتل فدرال کوالالامپور

گردشگرانی که از نقاط مختلف دنیا در هتل فدرال کوالالامپور اقامت دارند، همگی از امکانات ، سرویس دهی و برخورد مناسب کادر هتل رضایت داشته و فضای آن را رضایت بخش توصیف کرده اند. این هتل مدرن تا برج های دو قلوی پتروناس یک مایل ، تا مراکز خرید معروف شهر نیم مایل، تا ایستگاه مترو سلطان اسماعیل و ایستگاه منو ریل ایمبی نیز پیاده 5 دقیقه فاصله دارد. در نمای بیرونی هتل از معماری روز دنیا الهام گرفته شده و برخورد صمیمی و گرم پرسنل هتل هم بر محبوبیت آن افزوده است .

هتل فدرال کوالالامپور از 450 اتاق استاندارد، خانوادگی و لوکس تشکیل شده است که محیط آن ها برای میهمانان از هر جهت ایده آل بوده و دارای مبلمان و تختخوابی مدرن و راحت با رنگ های خنثی می باشد . رعایت اصول هتلداری و نظافت در اتاق های این هتل 4 ستاره قابل توجه است و از نور کافی و چشم انداز مناظر زیبای شهر برخوردار بوده و از عایق صوتی نیز بهره مند می باشند. پرسنل ورزیده و زحمتکش هتل شبانه روز در تلاش هستند تا رضایت خاطر میهمانان را تامین نمایند.

لیانا پرواز مجری مستقیم تور مالزی با پروازهای ایرانی و خارجی با اقامت در بهترین هتل های مالزی

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
خشکشویی
روم سرویس 24 ساعته
صندوق امانات
تهویه مطبوع
سشوار
استخر روباز
سالن بدنسازی
رستوران