هتل آوانتگارد تکسیم استانبول

Avantgarde Taksim Hotel

معرفی و تصاویر

هتل آوانتگارد تکسیم استانبول در خیابان Talimahne واقع شده است و 400 متر با میدان تکسیم فاصله دارد، فاصله این هتل تا فرودگاه حدود 30 کیلومتر می‌باشد و همین امر باعث شده تا سالانه گردشگران زیادی این هتل را به عنوان محل اقامت خود انتخاب کنند. این هتل در رنج هتل 4 ستاره قرار داده شده است و لازم است بدانید در سال 2013 به طور کامل مورد بازسازی قرار گرفته است. به طور کلی این هتل دارای 12 طبقه و 117 باب اتاق با امکانات مناسب می‌باشد.

امکانات مدرن اتاق های هتل آوانتگارد تکسیم استانبول

اولین تایپ اتاق‌های آوانتگارد تکسیم شامل 74 اتاق می‌باشد مساحت این اتاق‌ها حدود 24 مترمربع می‌باشد و معمولا برای دو مسافر این تایپ اتاق مناسب می‌باشد. معمولا طراحی این نوع از اتاق‌ها به رنگ طوسی می باشد همچنین این اتاق مجهز به اینترنت رایگان، اتو بخار، تلوزیون، سیستم تهویه هوا و همچنین سیستم اطفا حریق نیز می‌باشند.

تایپ اتاق دیلاکس جز تایپ اول این هتل محسوب می‌شود.

اتاق‌های دیلاکس علاوه بر ارائه سرویس‌های دو تخته دارای تایپ اتاق سه تخته نیز می‌باشند. شما در این هتل 20 باب اتاق دیلاکس به صورت سه تخته مشاهده خواهید کرد. ابعاد این تایپ اتاق برابر 28 متر مربع می‌باشد و مناسب برای مسافرانی است که هر 3 نفر می‌خواهند در یک اتاق اقامت داشته باشند.

اما تایپ بعدی در این هتل 4 ستاره اتاق‌های تایپ گرند دیلاکس می‌باشد. هتل آوانتگارد استانبول دارای 6 باب اتاق گرند دیلاکس است. مساحت این نوع از اتاق حدود 36 متر مربع می‌باشد. این تایپ از اتاق با توجه به متراژ برای 4 مهمان مناسب می‌باشد. این اتاق دارای مبلمان و همچنین امکانات و سرویس‌های اولیه همانند دیگر تایپ های اتاق این هتل هستند.

و اما گردشگرانی که به صورت گروهی و خانوادگی سفر می‌کنند می‌توانند از اتاق‌های خانوادگی این هتل استفاده کنند. این هتل دارای 17 اتاق با این شرایط نیز می باشد که طرفداران خود را دارد.

مساحت این اتاق حدود 36 متر مربع می‌باشد. معمولا طراحی این اتاق‌ها به این صورت می‌باشد در این سوئیت ها یک تا دو اتاق نیز تعبیه شده است و مسافر در حین اینکه در کنار یکدیگر هستند می‌توانند حریم خصوصی نیز داشته باشند.

مزایا و امکانات دیگر هتل آوانتگارد تکسیم استانبول

این هتل دارای رستوران و همچنین کافی شاپ نیز می‌باشد که مهمانان در طول اقامت خود می‌توانند از این فضا استفاده کنند. کافی شاپ این هتل دارای فضای داخلی با پذیرش 26 مهمان و فضای خارجی با پذیرش 12 مهمان می‌باشد و معمولا از ساعت 7 صبح الی 11 شب آماده پذیرایی و خدمت رسانی است. شاید تجربه چشیدن طعم چای و قهوه همراه با کیک‌های متنوع این کافی شاپ خالی از لطف نباشد.

فضای ساده و مینمال بار و رستوران این هتل با پذیرش 25 مهمان آماده پذیرایی از شما مهمانان گرامی را دارد و می‌توانید انواع نوشیدنی‌ها را در این مجموعه سرو کنید.

رستوران اصلی هتل نیز روزانه از ساعت 7:00 صبح پذیرای مهمانان جهت سرو صبحانه می‌باشد.

رستوران ایس لانژ، رستوران بافت و دی کافه در این هتل واقع شده است که در بالا به آن اشاره شده است.

هتل اوانتگارد تکسیم دارای باشگاه بدنسازی و اسپا نیز می‌باشد. در کنار این باشگاه بدنسازی شما می‌توانید از استخر این مجموعه نیز استفاده کنید.

اگر به استانبول سفر کردید شاید یک از بهترین هتل‌های 4 ستاره‌ای که بتوانید در آن اقامت داشته باشید همین هتل آوانتگارد خواهد بود. این هتل دارای پرسنل مجرب و آموزش دیده‌ای می‌باشد و همواره برای جلب رضایت مسافرین تلاش می‌کنند.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

حمام ترک
استخر سر پوشیده
سالن بدنسازی
سونا
ماساژ