هتل آل این استانبول

ALL INN HOTEL

معرفی و تصاویر

شهر استانبول دارای هتل‌های فراوانی است و هیچ توریست و مسافری در این شهر بدون محل اقامت نمی‌ماند. یکی از هتل‌های استانبول هتل آل این استانبول است. هتل آل این استانبول هتل ۳ ستاره میان‌رده است و انتظارات مسافران از یک هتل سه ستاره را برآورده می‌کند.

امکانات هتل آپارتمان هتل آل این استانبول

هتل آل این استانبول امکانات بسیار زیادی دارد، مهم‌ترین نکته این هتل در مورد آشنایی کارکنان با زبان‌های دیگر است. باید بگوییم که تمام کارکنان این هتل به چندین زبان مسلط هستند و هیچ مسافری از این نظر دچار مشکل نمی‌شود. این هتل از خدمات کرایه خودرو نیز برخوردار است، مسافران برای گردش در شهر نیز مشکلی نخواهند داشت. این هتل شما را از اجاره ماشین در خارج از هتل بی‌نیاز می‌کند. یکی دیگر از مزایای خیلی خوب هتل آل این استانبول فضای مخصوص برای استفاده از سیگار است. این هتل برای سیگار کشیدن فضائی در نظر گرفته و سیگار کشیدن در بقیه نقاط هتل ممنوع است.

امکانات هتل آپارتمان all inn

داشتن صندوق امانات و همچنین صرافی، از مهم‌ترین خدمات این هتل است و دیگر خدماتی همانند: اتوشویی و خشکشویی و خدمات نگهداری از بچه‌ها را نیز دارا است. رستوران هتل آل این استانبول ارائه‌کننده غذاهای خوشمزه ترکی است که می‌تواند مسافران را از رستوران‌های بیرون هتل بی‌نیاز نماید. کافی شاپ این هتل انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد و دسرها را برای مسافران ارائه می‌دهد. این هتل تلاش می‌کند تا خستگی گشت زدن در شهر را از مسافر دور کند.

موقعیت هتل آل این در استانبول

هتل آل این استانبول در منطقه شیشلی قرار دارد و فقط ۸۵۰ متر از ایستگاه مترو عثمان بی فاصله دارد. اتاق‌های این هتل امکاناتی مانند: تلویزیون، حمام ویژه، سرویس بهداشتی، سیستم رد و بدل هوا، قهوه ساز، چای ساز، مبل و بالکن (می‌شود گفت که در بعضی از اتاق‌ها) دارد. از جاذبه‌های خیلی خوب گردشگری که به این هتل دسترسی دارد می‌توان به برج گالاتا، موزه ایا صوفیه، بازار ادویه، کاخ دلما باغچه، برج ساعت، خیابان نوی زاده و خیابان استقلال اشاره کرد.

توصیه می‌شود در سفر با تور استانبول به این شهر حتماً از این فضاها دیدن کنید. پس از گشت‌زدن مسافران می‌توانند برای استراحت و برطرف کردن خستگی، به سالن اسپا که در این هتل وجود دارد، مراجعه نمایند و از خدمات خوب آن استفاده کنند.

اتاق‌های هتل آپارتمان آل این استانبول

اتاق‌های این هتل کاملاً عایق صدا هستند و فضای ساکت و آرامی را برای مسافرین خود فراهم می‌کند. اتاق‌ها هتل دارای دستگاه رد و بدل هوای مطبوع با سیستم گرمایش و سرمایش هستند. دارا بودن انواع تجهیزات رفاهی از جمله حمام ویژه، تلویزیون، قهوه‌ساز و از همه مهم‌تر اینترنت بی هزینه؛ باعث شده تا این هتل در جایگاه بهتری نسبت به رقبای خود داشته و محبوبیت بیشتری نیز داشته باشد. این هتل اتاق‌های نشیمن بزرگ و مبل مدرن دارد. البته لازم به یادآوری است که سیگار کشیدن در اتاق ممنوع است.

فاصله هتل آپارتمان آل این از اماکن دیدنی شهر

هتل آل این از موقعیت مناسبی برخوردار است. فاصله آن تا فرودگاه بین‌المللی این شهر فقط ۱۵ کیلومتر است. در ادامه یک لیست کامل از فاصله این هتل با اماکن و فضاهای دیدنی و مهم این شهر در اختیار شما می‌گذاریم:

مسافت این هتل تا میدان تکسیم استانبول یک کیلومتر است. مسافت آن تا خیابان استقلال یک و نیم کیلومتر است. مسافت این هتل تا موزه پرا استانبول ۲ کیلومتر است. مسافت آن تا کاخ دلمه باغچه ۳ کیلومتر است و مسافت این هتل تا برج گالاتا ۴ کیلومتر است.

فاصله هتل آپارتمان all inn از اماکن دیدنی شهر

  • مسافت آن تا قصر استانبول ۵ کیلومتر است.
  • فاصله این هتل تا موزه استانبول ۵ کیلومتر است.
  • فاصله آن تا مسجد اورتاکوی استانبول ۵ کیلومتر است.
  • فاصله آن تا تنگه بسفر پنج و نیم کیلومتر است.
  • فاصله آن تا مسجد رستم پاشا ۵ کیلومتر است.
  • فاصله آن تا مسجد ایاصوفیه تقریباً ۸ کیلومتر است.
  • مسافت آن تا مسجد ایا صوفیه استانبول نزدیک به ۹ کیلومتر است.
  • فاصله این هتل تا شهربازی استانبول ۱۲ کیلومتر است و فاصله آن تا قلعه روملی حصار ۱۳ کیلومتر است.

امکانات هتل آل این استانبول

خدماتی که این هتل در استانبول ارائه می‌کند، شامل امکاناتی در محیط بدون سر پوشیده مانند باغ است و تجهیزات تفریحی مانند: نوشیدنی‌ها و غذاها که در رستوران‌ها و کافه‌های آن وجود دارد. امکان صرف صبحانه در اتاق نیز در این هتل وجود دارد.

اینترنت یکی از تجهیزاتی است که این هتل به شکل رایگان و بی‌سیم در اختیار مسافران قرار می‌دهد. این هتل پارکینگ نیز دارد و استفاده کردن از آن نیازی به رزرو ندارد. خدمات دیگر مانند: کرایه دادن اتومبیل، سرویس اتاق‌ها، ترانسفر فرودگاهی، صراف خانه، گشت شهری، اتوشویی، رختشور خانه، خدمات تور و بلیط و حمل چمدان‌ها، روزنامه و آسانسور، محوطه ویژه استعمال دخانیات، دستگاه رد و بدل هوا و بقیه امکاناتی است که این هتل در اختیار شما قرار می‌دهد.

سخن پایانی

هتل آل این در شیشلی استانبول و در مرکز شهر قرار دارد. این هتل عالی‌ترین موقعیت مکانی را برای گردشگران و توریست‌هایی که تمایل دارند؛ از مرکز شهر دیدن کنند و در آن اقامت داشته باشند فراهم می‌کند. کارکنان با تجربه این هتل به زبان‌های عربی، آلمانی و انگلیسی تسلط دارند. این هتل به دلیل دارا بودن ترانسفر فرودگاهی، بیست و چهار ساعته از مهمانان پذیرش می‌کند. همه جای هتل اینترنت بی هزینه وجود دارد و مهمانانی که ماشین شخصی ندارند می‌توانند از این هتل ماشین کرایه کنند و اگر ماشین شخصی دارند، می‌توانند از پارکینگ آن به شکل بی‌هزینه و بدون این که نیاز به رزرو داشته باشند استفاده کنند.

مشخصات

مشخصات تماس