جنگل راش

آشنایی با جنگل راش

به روز رسانی:۰۴ خرداد ۱۴۰۱

از جمله جنگل‌های زیبای ایران می‌توانیم به جنگل راش سواد کوه اشاره کنیم. این جنگل با نام‌های مرسی سی و جنگل سنگده نیز مشهور است. جنگل راش محل رشد گونه‌ی کمیاب گیاهی درختان راش به شمار می‌رود و از جمله جذابیت‌های بصری و گردشگری ایران می‌باشد. با لیانا پرواز همراه باشید.

رزرو تور مالزی لحظه آخری و ارزان از تهران همراه با گشت های مهیج برای شما

موقعیت جنگل راش

موقعیت جنگل راش

سفر خود را با عبور از جاده فیروزکوه آغاز می‌کنیم، جاده‌ای زیبا که همه‌ی ما به زیبایی‌ها و مناظر خیره کننده آن واقف هستیم. از زیبایی‌های این راه که بگذریم وارد جاده‌ای دیگر به سمت روستای سنگده می‌شویم که دو طرف آن با درختان زیبا و سر به فلک کشیده راش احاطه شده است. این طبیعت زیبا کار خودش را می‌کند و چنان شما را مجذوب می‌کند که ناخودآگاه از سرعت اتومبیل خود می‌کاهید. این درختان راش زیبا در تابستان و بهار با سرسبزی و سر‌زندگی وصف نشدنی خود و در پاییز با عروسی رنگ‌های گوناگون پاییزی، شما را شیفته خود می‌کنند.

تور بالی از جمله تورهای محبوب در میان گردشگران است. گویی تکه ای از بهشت در کشور اندونزی قرار گرفته است. معابد روحانی و جنگل های بکر و همیشه سبز جلوی چشمان شما خودنمایی می کنند. آژانس مسافرتی لیانا پرواز مجری تخصصی و برگزارکننده تور بالی است.

جاذبه ها و زیبایی جنگل راش

جاذبه ها و زیبایی جنگل راش

جنگل نوردی از جمله فعالیت‌هایی است که شما در این طبیعت زیبا می‌توانید انجام دهید. درختانی سر به فلک کشیده که بلندی و زیبایی آن‌ها می‌تواند آرامشی وصف نشدنی و رویایی برای شما پدید آورد. در کنار قدم زدن در این مکان منحصر به فرد که آبشار زیبای اوین در دل طبیعت مسحور کننده آن خودنمایی کرده و هر شخص را به سمت خودش جذب می‌کند، صدای آب را که از جمله جذاب‌ترین و آرامش بخش‌ترین اصوات است می‌توانید به گوش جان بشنوید.

لیانا پرواز با توانایی برگزاری تورهای ترکیبی و تورهای مختلف کمپینگ، جنگل نوردی، دوچرخه سواری و تورهای یک و چند روزه به مقاصد مختلف می‌تواند شما را در لذت بردن از زیبایی خیره کننده جنگل راش همراهی کند. برای اطلاعات بیشتر با تیم حرفه‌ای لیانا پرواز تماس حاصل فرمایید.

به این مطلب امتیاز دهید
منبع: / به روز رسانی:۰۴ خرداد ۱۴۰۱

ارسال نظرات و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    نظرات و پیشنهاد های شما را صبورانه می خوانیم و پاسخ می دهیم.