آشنایی با جنگل راش

به روز رسانی:۱۵ دی ۱۴۰۰

از جمله جنگل‌های زیبای ایران می‌توانیم به جنگل راش سواد کوه اشاره کنیم، این جنگل با نام‌های مرسی سی و جنگل سنگده نیز مشهور است. جنگل راش محل رشد گونه‌ی کمیاب گیاهی درختان راش به شمار می‌رود و از جمله جذابیت‌های بصری و گردشگری ایران می‌باشد.

موقعیت جنگل راش

موقعیت جنگل راش

سفر خود را با عبور از جاده فیروزکوه آغاز می‌کنیم، جاده‌ای زیبا که همه‌ی ما به زیبایی‌ها و مناظر خیره کننده آن واقف هستیم، از زیبایی‌های این جاده که بگذریم وارد جاده‌ای به سمت روستای سنگده می‌شویم که دو طرف آن با درختان زیبا و سر به فلک کشیده راش احاطه شده است، این طبیعت زیبا کار خودش را می‌کند و چنان شما را مجذوب خود می‌کند که از سرعت اتومبیل خود می‌کاهید. این درختان راش زیبا در تابستان و بهار با سرسبزی و سر‌زندگی وصف نشدنی خود و در پاییز با عروسی رنگ‌های گوناگون پاییزی شما را مجذوب خود می‌کند.

جاذبه ها و زیبایی جنگل راش

جاذبه ها و زیبایی جنگل راش

جنگل نوردی از جمله فعالیت‌هایی است که شما در این طبیعت زیبا می‌توانید انجام دهید، درختانی که بلندی و زیبایی آن‌ها سر به فلک کشیده می‌تواند آرامشی وصف نشدنی و رویایی برای شما پدید آورد.

صدای آب از جمله جذاب‌ترین و آرامش بخش‌ترین اصوات در طبیعت است که شما می‌توانید بشنوید. در کنار قدم زدن در این زیبایی وصف نشدنی به صدای آب گوش جان بسپارید، آبشار زیبای اوین در دل طبیعت محصور کننده این جنگل خودنمایی می‌کند از جمله جاذبه‌هایی است که هر شخص را به سمت خودش جذب می‌کند.

لیانا پرواز با توانایی برگزاری تورهای مختلف کمپینگ، جنگل نوردی، دوچرخه سواری و تورهای یک و چند روزه به مقاصد مختلف می‌تواند شما را در لذت بردن از زیبایی محصور کننده جنگل راش همراهی کند. برای اطلاعات بیشتر با تیم حرفه‌ای لیانا پرواز تماس حاصل فرمایید.

به این مطلب امتیاز دهید
منبع: / به روز رسانی:۱۵ دی ۱۴۰۰

ارسال نظرات و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات و پیشنهاد های شما را صبورانه می خوانیم و پاسخ می دهیم.