ایرلاین لوفت هانزا

به روز رسانی: ۱۳ اسفند ۱۴۰۱
لوفت هانزا

با وجود شرایط تحریم در کشورمان، بسیاری از خطوط هوایی حاضر به فعالیت در ایران نیستند. اما استقبال گسترده از سفر های دانشجویی و کاری، باعث شده است تا خطوط هوایی لوفت هانزا، پرواز های متعددی از ایران داشته باشد. در ادامه بررسی می کنیم که چرا خطوط هوایی لوفت هانزا بهترین شرکت هواپیمایی برای سفر به آلمان و بسیاری از مقاصد دیگر است.

شرکت هوایمایی لوفت هانزا

معرفی شرکت لوفت هانزا

شرکت حمل و نقل هوایی لوفت هانزا (Lufthansa) با شعار “به دنیا سلام کن” در سال 1953 شروع به فعالیت کرد و در حال حاضر با 140353 نفر کارمند و درآمد سالانه 36.42 میلیارد یورو، دومین شرکت بزرگ هواپیمایی اروپا از نظر تعداد مسافر به شمار می رود. این ناوگان هوایی گسترده، به 220 مقصد در جهان پرواز دارد و اکثر هواپیماهای آن ایرباس و بوئینگ می باشند. پس از شیوع ویروس کرونا، خطوط هوایی لوفت هانزا، بسیاری از سفرهای هوایی خود را کاهش داد و البته شیوع این ویروس، ضربات زیادی به این شرکت وارد آورد.

اطلاع از شرایط و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای بالی

کلاس های مسافرتی

پرواز لوفت هانزا از کلاس های مسافرتی مختلفی متناسب با نیاز افراد تشکیل شده است که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

اکونومی

بهترین نوع پرواز برای کسانی است که می خواهند ارزان قیمت ترین بلیط لوفت هانزا را تهیه کنند.

 لوفت هانزا

پریمیوم اکونومی

این کلاس مسافرتی، امکانات غذا خوردن و استراحت کردن بهتری در طول سفر فراهم می کند و تا 50% فضای بیشتری در اختیار مسافران می گذارد. دانشجویان یا کسانی که ناچارند بار زیادی ببرند، می توانند تا وزن 46 کیلوگرم (دو چمدان) بار، وارد و اضافه بار پرداخت نکنند.

نازل ترین نرخ خرید بلیط هواپیما مالزی چارتر و سیستمی با امکان استرداد آنلاین

بیزینس

اگر در سفری کاری هستید که باید پس از رسیدن به مقصد برای ارائه گزارشی مهم و یا مذاکره آماده باشید؛ این کلاس پرواز برای شماست. هدف اصلی کلاس بیزینس لوفت هانزا این است که افراد، در مدت پرواز استراحت بیشتری کنند و با رسیدن به مقصد، برای انجام فعالیت های شغلی شان آماده باشند. بنابراین کلاس بیزینس لوفت هانزا، با فراهم کردن فضای بیشتر، صندلی های راحت برای استراحت مسافران و غذاهای متنوع، سفر کردن را راحت تر می کند. ضمن این که امکان حمل بار بیشتر و استفاده از اتاق های استراحت در فرودگاه را فراهم می کند.

فرست کلاس

شرکت هواپیمایی لوفت هانزا امکاناتی از قبیل رزرو جت شخصی و رزرو پرواز لوفت هانزا در رده فرست کلاس را هم فراهم می کند. سرویس هایی که مسافرین رده فرست کلاس لوفت هانزا، می توانند از آن بهره ببرند به دو بخش کلی سرویس های فرودگاه و پرواز تقسیم می شود.

کلاس های شرکت لوفت هانزا

خدمات فرودگاه

  • استفاده از ترمینال جداگانه مخصوص مسافرین فرست کلاس
  • لیموزین اختصاصی در فرودگاه
  • اتاق های استراحت فرست کلاس فرودگاه

رزرو پکیج تور عمان لحظه آخری با امکاناتی از جمله ترانسفر فرودگاهی رفت وبرگشت، لیدر فارسی زبان

خدمات پرواز

  • قابلیت خم کردن صندلی و تبدیل به تخت راحت
  • وعده های غذایی درجه 1 و متنوع
  • بیش از 150 فیلم، 200 برنامه تلویزیونی و بسیاری امکانات سرگرمی دیگر در مانیتور اختصاصی

“همه کلاس های پروازی هواپیماهای لوفت هانزا، دارای امکاناتی مانند اینترنت پر سرعت، غذاها و نوشیدنی ها، صندلی و کوسن های راحتی است؛ اما کیفیت هر کدام از این امکانات برای کلاسهای مختلف، تفاوت دارد.”

بار مجاز در پروازهای لوفت هانزا

در پروازهای بین قاره ای، حداکثر بار قابل حمل در پرواز ها، به صورت زیر است:

اکونومی: 1 چمدان تا وزن 23 کیلوگرم
پریمیوم اکونومی: 2 چمدان تا وزن 23 کیلوگرم
بیزینس: 2 چمدان تا وزن 32 کیلوگرم
فرست کلاس: 3 چمدان تا وزن 32 کیلوگرم
البته اگر به صورت مکرر با خط هوایی لوفت هانزا پرواز می کنید، می توانید در هر کلاس وزن بیشتری بار با خود حمل کنید. همین طور در سفرهای بین کشور های اروپایی، حداکثر بار مجاز، نسبت به سفر های بین قاره ای کمتر است.

بار مجاز در پروازهای لوفت هانزا

پرواز لوفت هانزا در شیوع کرونا

شرکت لوفت هانزا در مارس سال 2020، با شیوع بیماری کرونا، 95 درصد از پرواز هایش به نقاط مختلف دنیا را کنسل کرد. با شیوع جهانی بیماری کرونا بسیاری از خدمات خطوط هوایی لوفت هانزا مانند موارد زیر محدود شده است:

  • در کلاس اکونومی که مسافرین بیشتری دارد، سرو غذا و نوشیدنی در پرواز های زیر 50 دقیقه، به طور کلی متوقف شده است. در پرواز های طولانی تر نیز سرو غذا و نوشیدنی، به صورت محدود و بسته بندی شده صورت می گیرد.
  • لوفت هانزا برای مسافرین کلاس بیزینس، خدمات بیشتری ارائه می دهد و آن ها می توانند از سرویس غذا و نوشیدنی های سابق استفاده کنند. در پرواز های مسافت طولانی، دیگر امکان دریافت بالش برای خواب وجود ندارد اما مسافران می توانند ملحفه های ضد عفونی شده دریافت کنند. البته مسافران فرست کلاس در این شرایط، تمام امکانات سابق، به جز منوی باز را در اختیار خواهند داشت.

برای اطلاع از نرخ لحظه ای بلیط پرواز لوفت هانزا و خرید با پایین ترین قیمت در بازار با مشاوران پرواز در لیانا پرواز در تماس باشید.

5/5 - (1 امتیاز)
منبع: / به روز رسانی:۱۳ اسفند ۱۴۰۱

ارسال نظرات و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات و پیشنهاد های شما را صبورانه می خوانیم و پاسخ می دهیم.