هتل دیپلمات قشم

Diplomat Hotel Qeshm

معرفی و تصاویر

قشم دارای پتانسیل‌های بسیار زیادی به لحاظ گردشگری می‌باشد و هر گردشگر بنا به شرایط و بودجه خود می‌تواند محل اقامت خود را رزرو کند. از خانه‌های آماده اجاره گرفته تا هتل‌های 4 ستاره، اما بیشتر گردشگرانی که به قشم سفر می‌کنند به دنبال یک مکان تمیز و ارزان هستند. البته ناگفته نماند که هتل‌های 4 ستاره در این منطقه نیز مسافران مخصوص به خود را دارند.

هتل دیپلمات قشم یکی از هتل‌های ارزان قیمت در جزیره قشم می‌باشد. این هتل در بین مسافران به عنوان هتل دو ستاره شناخته شده است همچنین این هتل دارای امکاناتی چون کافی شاپ، رستوران، اینترنت، زمین ورزشی و میز بیلیارد نیز می‌باشد. هتل دیپلمات قشم در سال 1352 شروع به فعالیت کرد و در طول این سال‌ها بار‌ها مورد بازسازی قرار گرفت، چرا که قشم دارای رطوبت بالایی است و ساختمان‌ها در مجاورت با این هوا بسیار آسیب می‌بینند و همین امر سبب شده تا هر چند سال یکبار ساختمان‌ها در قشم بازسازی شوند. هتل دیپلمات قشم آخرین بار در سال 1393 بازسازی انجام داده است. این هتل دو ستاره شامل 25 واحد در تایپ‌های مختلف می‌باشد.

اتاق‌های 4 تخته مناسب برای مسافرانی است که به صورت خانوادگی به جزیره قشم سفر می‌کنند؛ چرا که می‌توانند به اتفاق در یک محل اقامت داشته باشند و اتاق‌های دو و سه تخته نیز در اختیار مسافرین قرار می‌گیرد. هتل دیپلمات قشم روزانه از ساعت 8:00 صبح در رستوران میزبان میهمانان جهت صرف صبحانه می‌باشد، هر چند این صبحانه مختصر است ولی باید خاطرنشان کنیم که کیفیت بسیار خوبی دارد.

هتل دیپلمات قشم همانند دیگر هتل‌های این جزیره در ساعت 14:00 اتاق را به مسافران تحویل می‌دهد. البته در صورت خالی بودن اتاق و نظافت شدن، اتاق را در هر ساعت از ورود مسافرین تحویل می‌دهند. همچنین ساعت خروج از اتاق ساعت 12:00 ظهر می‌باشد و در صورتی که مسافرین بخواهند دیرتر از اتاق خارج شوند مشمول پرداخت نصف هزینه یک روز می‌باشند.

امکانات هتل دیپلمات قشم

از امکانات عمومی در اتاق‌های این هتل می‌توان به تلویزیون، یخچال، تهویه مطبوع، صندوق امانات، چای ساز و تلفن اشاره کرد. همچنین مسافرینی که قصد سفر به صورت زمینی را به جزیره قشم دارند می‌توانند از پارکینگ این هتل نیز استفاده کنند. این هتل دسترسی مناسبی به ساحل دارد و با کمی قدم زدن می‌توانید خودتان را به ساحل برسانید. همچنین اگر اهل خرید باشید این هتل دسترسی خوبی به بازار قدیم قشم دارد، باید یادآوری کنیم که قلعه پرتغالی‌ها تا این هتل فاصله چندانی ندارد. این هتل در طی 24 ساعت شبانه روز پذیرای میهمانان می‌باشد و کارکنان این هتل با صبر و درایت همواره آماده ارائه بهترین امکانات به مسافرین می‌باشند.

 

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
پارکینگ
تاکسی سرویس در هتل
صرافی
خشکشویی
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
صندوق امانات
نمازخانه
بیلیارد
سالن ورزشی
رستوران
کافی شاپ