هتل رویال چولان بوکیت بینتانگ کوآلالامپور

Royale Chulan Bukit Bintang Hotel

معرفی و تصاویر

هتل رویال چولان بوکیت بینتانگ کوآلالامپور در مثلث معروف کوالالامپور واقع شده است. این هتل 4 ستاره حدود 400 اتاق دارد و با اینکه در موقعیت مکانی مناسبی واقع شده است اما در رده هتل‌های متوسط قرار می گیرد. اکثر مسافران این هتل را به دلیل موقعیت مکانی مناسبی که دارد انتخاب می‌کنند. همچنین این هتل بسیار اقتصادی می‌باشد. رویال چولان دارای لابی وسیع‌ای می‌باشد و اینترنت در این فضا رایگان است.  همه اتاق‌های این هتل دارای امکاناتی هم چون کتری برقی، اتو، سرویس نظافت روزانه و گاو صندوق می‌باشند.

امکانات اتاق های هتل رویال چولان بوکیت بینتانگ کوآلالامپور

همچنین از امکانات عمومی این هتل می‌توان به استخر روباز آن اشاره کرد و مسافرین تا ساعت 19 می‌توانند از این فضا استفاده کنند. اگر اهل پیاده روی هستید شما می‌توانید با 10 دقیقه پیاده روی خودتان را به مرکز خرید پاویلیون برسانید و همچنین مرکز خرید تایمز اسکوئر که دارای امکانات تفریخی مناسبی می‌باشد در نزدیکی همین واقع شده است. این هتل نیز درفاصله کمتر از 5 دقیقه‌ای ایستگاه مترو lmbi و Bukit Bintang می‌باشد.

اتاق‌های این هتل در تایپ‌های متفاوتی است، از اتاق‌های یک تخته گرفته تا سوئیت‌های خانوادگی لازم به ذکر می باشد این هتل دارای مبلمان قدیمی وطراحی بسیار ساده ای می‌باشد اما خود ساختمان هتل هر چند سال یک بار به دلیل رطوبت زیاد در این منطقه بازسازی می‌شود. هتل 4 ستاره بوکیت بینتانگ دارای یک رستوران کوچک است و مسافرین می‌توانند برای وقت گذرانی و صرف غذا از این رستوران استفاده کنند. فراموش نکنید این هتل از پذیرش حیوانات جلوگیری می‌کند و استعمال دخانیات تنها در فضاهای مخصوص مجاز می‌باشد.
اگر به دنبال یک هتل با موقعیت مناسب و نرخ مناسب هستید می‌توانید این هتل را در لیست هتل‌های انتخابی خود قراردهید.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
خشکشویی
روم سرویس 24 ساعته
صبحانه در اتاق
ناهار در اتاق
شام در اتاق
صندوق امانات
تهویه مطبوع
استخر روباز
رستوران