هتل انکاسا کوالالامپور

AnCasa Kuala Lumpur

معرفی و تصاویر

هتل آنکاسا یکی از جذاب ترین هتل های 3 ستاره کوالالامپور به شمار میرود.این هتل در 8 کیلومتری مرکز پایتخت مالزی قرار گرفته که به همین دلیل دسترسی مسافران برای مکانهایی از جمه klcc و خیابان بوکیت بینتانگ را تا حد زیادی آسان می کند.خدمات اتاق مانند نظافت به درستی با برخورد خوب کارکنان این هتل انجام میشود پس دلیلی برای نگرانی از مشکلات احتمالی به وجود آمده یا تمیزی اتاق نیست.

امکانات جذاب هتل انکاسا کوالالامپور

خدمات میز اطلاعات به صورت 24 ساعته پاسخگوی مسافران است تا حتی اگر در ساعات غیر کاری و نیمه شب هم مشکلی داشتید کارکنان این هتل به سرعت در صدد رفع مشکل شما حاضر شوند. هتل ancasa hotel and spa دارای اینترنت رایگان پرسرعت است تا حتی برای ارتباط تصویری با خانوادتان هم دچار نگرانی نباشید. اگر دنبال طعم های جدید در مسافرت هستید پیشنهاد میکنیم از رستوران این هتل هم استفاده کنید البته بیشتر غذاهایی که در این هتل سرو می شوند مالایی هستند و از ادویه های مخصوص کشور مالزی برخوردارند ولی این نکته را هم نمیتوان نادیده گرفت که اگر نگوییم مهمترین دلیل سفر، ولی یکی از مهمترین دلایل سفر میتواند تجربه ی اتفاقات جدید و طعم های جدید باشد. یکی از امکانات جذاب هتل ترانسفر رایگان از فرودگاه و در هنگام ترک کوالالامپور ترانسفر رایگان به فرودگاه بین المللی کوالالامپور می باشد.
به طور کلی با نگاه کردن به عکس های این هتل و و در نظر گرفتن امکانات بسیار مناسب هتل آنکاسا میتوان گفت این هتل یک هتل عالی با توجه به هزینه ایست که پرداخت میکنید. مطمئنا این هتل نمیتواند خواسته های شما از یک هتل تاپ را براورده کنید ولی باید در نظر بگیرید که قیمت این هتل بسیار به صرفه و اقتصادیست.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

پارکینگ
ترانسفر فرودگاهی
خشکشویی
پذیرش 24 ساعته
جکوزی
سالن بدنسازی
مرکز اسپا و سلامتی