هتل بیجینگ پودی

pudi beijing

معرفی و تصاویر

هتل بیجینگ پودی پکن (pudi beijing) هتلی 5 ستاره و لوکس می باشد که دارای امکاناتی همچون سالن بدنسازی ، استخر سرپوشیده و … می‌باشد .این هتل فاصله بسیار کمی تا ایستگاه‌های مترو دارد.بعد از طی کردن 15 دقیقه پیاده روی به میدان تیانانمن ، شهر ممنوعه و بازار ابریشم برسانیم.هتل پودی پکن تا ایستگاه راه آهن پکن 5 دقیقه فاصله دارد .فاصله این هتل تا ایستگاه جنوبی قطار 25 کیلوکتر می‌باشد این هتل دارای رستوران های مجلل با انواع غذاهای آسیایی ، ایتالیایی، غربی و چینی می باشد.

امکانات و ویژگی های هتل بیجینگ پودی

هتل پودی پکن به ایستگاه راه‌آهن پکن و در چند قدمی ایستگاه جیانگومن خط 1 مترو نزدیک است. وزارتخانه‌ها و کمیسیون‌های بزرگ کشورهای همسایه آن را احاطه کرده‌اند. بسیاری از خطوط اتوبوس جلوی در توقف می کنند، بنابراین ترافیک بسیار راحت است.
دارای انواع اتاق ها و سوئیت های شیک، مجهز به تخت خواب جدید، پنل اتصال پلاگین و بازی، که قابل اتصال است؟ آی پاد ها؟ و سایر وسایل شخصی فضای کنفرانس بیش از 2300 متر مربع را پوشش می دهد و سالن ضیافت بی رنگ با مساحت 1156 متر مربع را می توان به طور انعطاف پذیر برای رفع نیازهای مختلف تنظیم کرد. تمامی فضاهای عمومی و اتاق های کنفرانس مجهز به اینترنت پرسرعت بی سیم هستند.
این هتل همچنین یک رستوران و بار منحصر به فرد، و همچنین یک مرکز تناسب اندام، یک استخر آب گرم سرپوشیده (به اندازه نصف استخر استاندارد المپیک) و یک استخر 24 ساعته ارائه می دهد. اتاق 24 ساعته خدمات غذا و خدمات دربان کلید طلایی را برای شروع اقامت فراموش نشدنی شما ارائه می دهد.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
استخر سر پوشیده
جکوزی
سالن ورزشی
سونا
رستوران