هتل مرکور وانشانگ بیجینگ

Mercure Wanshang Beijing

معرفی و تصاویر

هتل مرکور وانشانگ (Mercure Wanshang)، هتلی 4 ستاره که عضور گروه Accor Hotels در شهر پکن چین می‌باشد. این هتل نزدیک به Ring Road پنجم در غرب پکن می‌باشد. این هتل دارای 2 استخر، 4 زمین تنیس داخل سالن، سالن مجهز بدن سازی و 2 رستوران می‌باشد.

امکانات و خدمات هتل مرکور وانشانگ بیجینگ

هتل 4 ستاره مرکیور وانشانگ (Mercure Wanshang Hotel) تنها 10 دقیقه (با مترو) با میدان تیان آنمن و شهر ممنوعه فاصله دارد. استخر سرپوشیده، جکوزی، زمین تنیس، باشگاه بدنسازی و… تنها بخشی از امکانات این هتل چهار ستاره می‌باشند. اتاق‌های تزئین شده با مبلمان و دکوراسیون چوبی از ویژگی‌های این هتل می‌باشد. مهمانان می‌توانند خستگی روزانه خود را با شنا و ماساژ در استخر از تن خود خارج کنند.

هتل مرکور وانشانگ که در غرب شهر واقع شده است واحه ای برای گردش های تفریحی و مهمانان شرکتی است. ترمینال اتوبوس سریع السیر فرودگاه در کنار هتل و نزدیک به جاذبه های هیجان انگیز از جمله میدان TianAnMen، دیوار بزرگ چین، پارک تفریحی ShijingshanA و سالن BMX Laoshan قرار دارد. این هتل دارای 280 اتاق مقرون به صرفه و راحت است و دارای 2 استخر، مرکز تناسب اندام و زیبایی منحصر به فرد، 2 رستوران و اتاق جلسات چند منظوره با منظره کارت پستال است.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
پارکینگ
استخر روباز
سالن ورزشی
ماساژ
مرکز اسپا و سلامتی