هتل مرکور وانشانگ بیجینگ Mercure Wanshang Beijing

  معرفی

  هتل مرکور وانشانگ (Mercure Wanshang)، هتلی 4 ستاره که عضور گروه Accor Hotels در شهر پکن چین می‌باشد. این هتل نزدیک به Ring Road پنجم در غرب پکن می‌باشد. این هتل دارای 2 استخر، 4 زمین تنیس داخل سالن، سالن مجهز بدن سازی و 2 رستوران می‌باشد.

  امکانات و خدمات هتل مرکور وانشانگ بیجینگ

  هتل 4 ستاره مرکیور وانشانگ (Mercure Wanshang Hotel) تنها 10 دقیقه (با مترو) با میدان تیان آنمن و شهر ممنوعه فاصله دارد. استخر سرپوشیده، جکوزی، زمین تنیس، باشگاه بدنسازی و... تنها بخشی از امکانات این هتل چهار ستاره می‌باشند. اتاق‌های تزئین شده با مبلمان و دکوراسیون چوبی از ویژگی‌های این هتل می‌باشد. مهمانان می‌توانند خستگی روزانه خود را با شنا و ماساژ در استخر از تن خود خارج کنند.

  هتل مرکور وانشانگ که در غرب شهر واقع شده است واحه ای برای گردش های تفریحی و مهمانان شرکتی است. ترمینال اتوبوس سریع السیر فرودگاه در کنار هتل و نزدیک به جاذبه های هیجان انگیز از جمله میدان TianAnMen، دیوار بزرگ چین، پارک تفریحی ShijingshanA و سالن BMX Laoshan قرار دارد. این هتل دارای 280 اتاق مقرون به صرفه و راحت است و دارای 2 استخر، مرکز تناسب اندام و زیبایی منحصر به فرد، 2 رستوران و اتاق جلسات چند منظوره با منظره کارت پستال است.

  مشخصات

  مشخصات تماس

  قوانین و امکانات

  امکاناتی که هتل دارد

  اینترنت بی سیم
  پارکینگ
  استخر روباز
  سالن ورزشی
  ماساژ
  مرکز اسپا و سلامتی