هتل سامابه بالی

hotel samabe Bali

معرفی و تصاویر

جزیره بالی سرزمین تاریخ و فرهنگ غنی، تنوعی از آشپزی و انواع مختلفی از تفریحات و ورزش های آبی است و هتل سامابه بالی با امکانات و خدماتی که دارد همه این دیدنی‌ها را برای میهمانانش فراهم می‌کند. هتل سامابه بالی هتلی بسیار شیک و لوکس با موقعیتی کم نظیر در حاشیه اقیانوس هند که به عنوان بهترین اقامتگاه ساحلی در سال 2018 برگزیده شده و یکی از 25 هتل لوکس برتر اندونزی در سال 2019 به انتخاب TripAdvisor  است.

ریزورتی که نمای زیبای آن با همراهی صدای امواج اقیانوس، دل هر میهمانی را سرشار از لذت بودن در چنین اقامتگاهی می‌کند. سوئیت‌ها و ویلاهای لوکس آن با امکانات ایده‌آل برای یک اقامت آرام در فضایی ملهم از هنر بالیایی و آب و هوای استوایی، تعطیلات دل‌پذیری را برای میهمانان و گردشگران تور بالی فراهم می‌آورد. 

تاریخچه هتل سامابه بالی

این ریزورت ساحلی در یک محوطه هشت هکتاری در یکی از بهترین نقاط ساحل نوسادوئا واقع شده است، با 81 سوئیت و ویلا در کنار دو رستوران و دو بار. همچون بسیاری از هتل‌های لوکس بالی، طراحی داخلی آن از هنر بالیایی الهام گرفته و تقریبا اغلب ویلاها و سوئیت‌ها نمایی رو به اقیانوس دارند. تجربه‌های خوراکی در رستوران‌های این اقامتگاه از نقاط شاخص آن است و انواغ غذاهای آسیایی، مدیترانه‌ای، مدرن غربی و دریایی در آن فراهم است، با ارائه انواع کوکتل‌ها و موکتل‌ها در کنار نوشیدنی‌های گیاهی و قهوه در کافه و بارهای آن. 

هتل سامابه بالی از سال 2011 به عنوان نخستین و تنها هتل لوکس All Inclisive  بالی با یک مدیر با تجربه آلمانی آغاز به کار کرد و از آن پس موقعیت خود را با عنوان یک اقامتگاه لوکس در جزیره حفظ کرده است. 

امکانات هتل سامابه بالی

هتل سامابه بالی امکانات تفریحی متنوعی برای میهمانانش  فراهم آورده است:

 • هتل سامابه بالی از آن دسته هتل‌هاست که می‌توانید درخواست صبحانه روی آب در ویلاهایی که استخر اختصاصی رو به اقیانوس دارند، داشته باشید.
 • در هر رستوران یا بار هتل در طول روز می‌توانید رایگان سفارش نوشیدنی غیرالکلی بدهید.
 • یک بار در روز مینی بار اتاقتان شارژ می‌شود.
 • عصرانه هرروز از ساعت 14.30 تا 17 در رستوران beach cave  فراهم است.
 • هر روز میوه‌ های تازه در اتاقتان خواهید داشت.
 • هر روز در ساحل هتل جلسات یوگای رایگان برقرار است.
 • هر روز بستنی برای کودکان در ساعت 15 در کنار استخر در دسترس است.
 • امکان دسترسی به اینترنت در تمام محوطه هتل فراهم است.
 • هدیه اختصاصی هتل سامابه بالی برای میهمانانش به همراه پیشخدمت شبانه روزی را از دست ندهید.
 • امکان استفاده نامحدود از ورزش‌های غیرموتوری مثل kayak , catamaran, windsurfer snorkeling, stand up – paddle فراهم است.

جهت اخذ ویزای اندونزی و سفر به سرزمین خدایان با کارشناسان ما در لیانا پرواز تماس بگیرید.

اتاق های هتل سامابه بالی

اقامت در هتل سامابه بالی در 81 ویلا و سوئیت آن امکان‌پذیر است:

Samabe Luxury Suits

ریزورت ساحلی سامابه دارای 39 سوئیت است که تمامی روبه اقیانوس قرار دارند و در طبقات نخست، یا دوم و سوم ساختمان شرقی و غربی واقعند.

Ocean Front Honeymoon Pool Suite

این سوئیت‌های رو به اقیانوس، که در دو سایز 135 متری بدون استخر و 180 متری با یک استخر 18 متری موجود است، در طبقات دوم و سوم بالهای غربی یا شرقی ساختمان قرار دارند. سوئیت‌های با استخر اختصاصی در طبقه نخست بال غربی یا شرقی قرار دارند. 

یک تخت‌خواب با سایز کینگ (200.200cm) در این سوئیت‌ها قرار دارد و ظرفیت پذیرش دو بزرگسال یا یک بزرگسال و یک کودک را دارند. کودکان زیر 3 سال که از امکانات خواب موجود استفاده می‌کنند رایگان پذیرش می‌شوند. 

Ocean Front Samabe Suite

این سوئیت‌ها نیز با یک تختخواب سایز کینگ مناسب برای اقامت دو بزرگسال هستند. نمایی از اقیانوس در مقابل آنها قرار دارند و در طبقات دوم و سوم بال غربی و شرقی قرار گرفته‌اند. سوئیت‌هایی که استخر اختصاصی دارند در طبقه اول بال شرقی یا غربی قرار دارند. سوئیت‌های بدون استخر، 135 متر و سوئیت‌های با استخر 180 متر فضا دارند با یک استخر اختصاصی 18 متری به همراه باغچه. 

Ocean Front Family Suite   

این سوئیت‌ها که بانمایی از اقیانوس در پیش رو طراحی شده‌اند، دارای دو تختخواب سایز کوئین (cm160.200) هستند و مناسب برای میزبانی دو بزرگسال. بیشترین تعداد میهمانان این سوئیت می‌تواند دو بزرگسال و دو کودک یا دو بزرگسال و سه کودک یا سه بزرگسال و یک کودک باشد. کودکان زیر 3 سال که از امکانات خواب موجود استفاده می‌کنند، رایگان پذیرش می‌شوند. 

سوئیت‌های بدون استخر با ابعاد 135 متری در طبقات دوم و سوم بال‌های غربی و شرقی ساختمان و سوئیت‌های با استخر اختصاصی با ابعاد 180 متر با یک استخر اختصاصی 18 متری در طبقات نخستین واقعند. 

Samabe Bali Villas

 هتل سامابه بالی تعداد 42 ویلای لوکس دارد که اغلب آنها نمای اقیانوس را پیش روی خود دارند. معماری و طراحی داخلی آن به گونه‌ای است که یک هارمونی از ترکیب هنر معاصر و کلاسیک را در تمام فضا ایجاد کرده و این هارمونی از مبلمان داخلی تا اتاق نشیمن و اتاق‌های خواب تا حمام ویلاها در جزئیات دیده می‌شود. 

انواع ویلاهای Garden Pool، Ocean Pool و ویلای پنت هاوس  یک اتاق نشیمن جدا دارند با یک تراس جداگانه که امکان آفتاب گرفتن میهمانان تنها در فاصله بسیار کمی با استخر در آن وجود دارد.   

Two Bedroom Villa

ویلاهای دو خوابه هتل سامابه بالی شامل یک اتاق خواب اصلی با یک تخت سایز کینگ و یک اتاق خواب دیگر با تخت یک نفره  هستند.  این ویلاهای 298 متری یک استخر اختصاصی 32 متری نیز دارند. این ویلا که می‌تواند رو به باغ یا اقیانوس باشد گنجایش پذیرش 4 میهمان بزرگسال را دارد اما می‌تواند میزبان 4 یا 5 بزرگسال به همراه دو کودک هم باشد که کودکان زیر 3 سال که از امکانات خواب موجود استفاده می‌کنند رایگان پذیرش می‌شوند. 

Royal Samabe Residence 

این اقامتگاه رویایی در محوطه‌ای 1500 متری با یک استخر اختصاصی‌، با نمایی پانورامیک از اقیانوس می‌تواند میزبان پنج میهمان باشد. دارای یک تخت سایز کینگ و دو تخت یک نفره است و در بیشترین ظرفیت می‌تواند میزبان 4 یا 5 بزرگسال به همراه دو کودک هم باشد که کودکان زیر 3 سال که از امکانات خواب موجود استفاده می‌کنند رایگان پذیرش می‌شوند. 

Two Bedroom Penthouse Pool Villa

این ویلا دارای یک اتاق خواب اصلی با یک تختخواب سایز کینگ و یک اتاق خواب دوم با دو تخت یک نفره است و برای میزبانی چهار نفر بزرگسال در نظر گرفته شده است. ویلایی 304 متری با یک استخر اختصاصی 20 متری که نمای زیبایی از اقیانوس را پیش رو دارد و در طبقه بالای ساختمان Cliff Suites قرار دارد. 

بیشترین تعدادی که می‌توانند در این ویلا اقامت کنند پنج بزرگسال با یک تخت اضافه و پرداخت هزینه اضافه یا چها بزرگسال است. کودکان زیر 12 سال یا نوزادان مجاز به اقامت در این ویلا نیستند و کودکان بالای 12 سال نیز بزرگسال محاسبه می‌شوند. 

One Bedroom Pool Villa

 این ویلای استخردار یک خوابه در محوطه‌ای 265 متری قرار دارد با یک استخر اختصاصی 32 متری. نمای این ویلاها می‌تواند رو به باغ یا اقیانوس باشد و از ورای یک سقف پوشالی بالیایی نماها را به تماشا نشست. ویلای یک خوابه برای میزبانی دو بزرگسال طراحی شده اما در نهایت 3 یا دو بزرگسال به همراه دو کودک می‌توانند در آن اقامت کنند. کودکان زیر 3 سال که از امکانات خواب موجود استفاده می‌کنند، رایگان پذیرش می‌شوند. 

کلوپ تیراندازی Fun And Gun

کلوپ تیراندازی هتل مکان تجربه‌های هیجان انگیزی را در این زمینه فراهم کرده است. میهمانان می‌توانند این بسته تفریحی را از هتل یا پیش از سفر خود خردیداری کنند.  

هتل سامابه بالی برای ماه عسلی‌ها

یک دسته گل یا شکلات یا یک کیک کوچک به طور معمول هدیه افرادی است که در روزهای تولد یا ماه عسلشان در یک هتل یا ریزورت پنج ستاره اقامت دارند. اما هتل سامابه بالی به میهمانانی که بیش از دو شب در این هتل در روزهای تولد یا ماه عسلشان اقامت دارند ده انتخاب پیشنهاد می‌کند تا یکی را به عنوان هدیه مخصوصشان انتخاب کنند. فراموش نکنید که هنگام رزرو هتل این مورد را یادآوری کنید. 

اما برای اقامت ماه عسلی‌ها هم این هتل پیشنهاداتی دارد:

Romantic Retreat – Just Two of Us in Paradise

شامل سه شب اقامت در ویلاهای یک خوابه استخردار به همراه کلی امکانات و خدمات خاص یک اقامت رمانتیک در روزهای ماه عسل در جزیره خدایان

Romantic Retreat – Say Yes

این پیشنهاد برای آنهایی است که تازه قرار است از شریک آینده زندگیشان بله بگیرند و هتل به آنها یک بسته پیشنهاد می‌دهد که شامل اقامت در ویلای یک خوابه رو به اقیانوس هست و امکانات و خدماتی که میهمانان به دلخواه می‌توانند داشته باشند تا یکی از زیباترین شب‌های زندگی شان رقم بخورد. 

خدمات All Inclusive 

هل سامابه بالی از جمله محدود هتل‌های بالی است که خدمات کامل یا All In را در اختیار میهمانانش قرار می‌دهد اما ارائه این خدمات می‌تواند‌ به صورت امتیازات نامحدود یا خدمات طراحی شده منطبق با خواست مشتری صورت گیرد. خدماتی از قبیل در اختیارداشتن یک خدمتکار 24 ساعته، منوی خاصی در رستوران، خوش آمدگویی ویژه، سرگرمی‌ها، آب‌درمانی یا نوشیدنی‌هایی در کلاس جهانی که با مجموعه‌ای از این خدمات در کنار موقعیت مکانی هتل، سفری به یادماندنی برای مسافران جزیره خدایان رقم می‌خورد.     

باید بدانید که:

 • در بسته‌ای All In به هر میزان و هر بار که میهمان نیاز داشه باشد یا بخواهد می‌تواند غذا و نوشیدنی سفارش دهد. 
 • نوشیدنی الکلی در بسته‌های All In  از ساعت 17 تا 24 در دسترس است. 
 • کودکان زیر دو سال برای بسته‌های All In شامل پرداخت هزینه نمی‌شوند. 
 • میهمانان می‌توانند تعدادی از شبهای اقامتشان را – حداقل دو شب – All In انتخاب کنند و تعدادی را معمولی.    
 • اگر بخواهند می‌توانند بعد از رسیدن به هتل این خدمات را درخواست کنند. 

رستوران‌های لوکس هتل سامابه بالی

این اقامتگاه ساحلی با انواع رستوران ها که به لوکس بودن در دنیا شهره هستند و امتیازات جهانی گرفته‌اند، میزبان میهمانان است:

 • رستوران Rempah Rempah که با بهترین کیفیت خوراکی‌های ویژه در یکی از مرتفع‌ترین نقاط نوسادوئا لذت غذا خوردن در حالیکه منظره زیبایی از اقیانوس پیش روست را برای میهمانان فراهم می‌کند.
 • رستوران Crystal Blue Ocean Grill  در موقعیتی نزدیکتر به اقیانوس با مجموعه‌ای از خوراک‌های دریایی تازه و استیک در فضای باز و غیر رسمی برقرار است. این رستوران کاندیدای دریافت جایزه بهترین کیفیت غذا و خدمات درلوکس ترین رستوران در سال 2020 شده است.
 • بارRing of Fire Pool Bar  هم جایی است که میهمانان می‌توانند یک نوشیدنی یا خوردنی سبک قبل یا بعد از شامشان داشته باشند.
 • در بار Te.Ja.Co انواع چای سنتی، نوشیدنیهای گیاهی، قهوه و انواع گوناگونی از  نوشیدنی‌های الکلی در دسترس است. این مکان تفریحی و استراحت، انواع قلیان را نیز در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد.

باید بدانید که:

 • علاوه بر این اگر میهمانان قصد داشته باشند برنامه شام خود یا گروهی از دوستان را به دلخواهشان طراحی کنند یا برنامه خاصی برای آن درخواست کنند مثلا یک شام رمانتیک، این تیم رمانتیک هتل سامابه بالی است که با همکاری تیم خوراک و نوشیدنی بهترین پیشنهاد را برای آنان فراهم می‌کند. یا یک برنامه کباب دورهمی در ساحل یا در کنار استخر ویلای اختصاصی که توسط این تیم‌ها هماهنگ می‌شود. 
 • برای گیاهخواران هم امکانات متنوع خوراکی در رستوران‌های هتل سامابه بالی فراهم است. 

ماساژ و آب درمانی لوکس Galangal

در هتل سامابه بالی دو اتاق ویژه آب درمانی وجود دارد که در آن مجموعه متنوعی از ماساژ یا درمان‌های زیبایی و ارامش بخش در فضایی که از گل‌های معطر، شمع و عود آکنده است، به میهمانان ارائه می‌شود. در کنار این خدمات انواع چای گیاهی یا نوشیدنی‌های ارگانیک نیز سرو می‌شود. نکته قابل توجه این فضا قرار گرفتن در محلی است که نمای زیبایی از طبیعت اطراف را در پیش روست و این لطف این عملیات آرام‌سازی را بیش ازپیش می‌کند. 

مقررات هتل سامابه بالی

براساس قوانین هتل سامابه بالی کودکان میهمان سه ساله و زیر 3 سال اقامتشان رایگان است. کودکان 4 تا 11 سال که از تختخواب موجود در اتاق استفاده می‌کنند، 55 دلار شارژ می‌شوند  و کودکان 12 سال و بزرگتر به عنوان بزرگسال محاسبه می‌شوند.   

چرا هتل سامابه بالی را انتخاب کنیم؟

یک تعطیلات لوکس می‌تواند شامل مجموعه‌ای متنوع از امتیازات استانداردی باشد که اقامت در این هتل شامل حال میهمانانش می‌کند مثل صبحانه، نوشیدنی‌های غیرالکلی، عصرانه و خیلی خدمات دیگر. سامابه هرچیزی را که میهمانانش برای تفریح و آرامش داشتن نیاز دارند، دارد. چه اهل انواع فعالیت ها باشند چه اهل آرامش و تمرکز اینجا محلی است که میهمانان می‌توانند هرچه می‌‌خواهند در آن بیابند. 

با خرید تور مالزی می توانید از سرزمین جاذبه ها و مناظر رویایی دیدن نمایید.

مشخصات

 • سال ساخت: ۲۰۱۱
 • تعداد اتاق: ۸۱
 • Hotel view: اقیانوس هند

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
ترانسفر فرودگاهی
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
ساحل اختصاصی
فضای سبز
سرویس کافی شاپ در اتاق
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
مسواک، خمیر دندان و صابون
استخر روباز
پارک آبی
جکوزی
سونا
کلاس‌های یوگا
ماساژ
رستوران
کافی شاپ
تراس
ماهواره