هتل کاماندالو اوبود بالی

hotel Kamandalu Ubud bali

معرفی و تصاویر

هتل کاماندالو اوبود بالی با الهام از روستاهای سنتی بالی، اتاق ها و ویلا ها دارای منظره ای از تپه ها و یا مناطق برنج دارند .این هتل در منطقه زیبای ubud و در نزدیکی رودخانه petanu بامنظره زیبا و سرسبز  واقع شده است.در این هتل لوکس 5ستاره میتوان ریلکس کرد و از اقامت در این هتل لذت برد این هتل خدمات شاتل را به مرکز شهر ubud ارائه می دهد.
10 دقیقه فاصله با ماشین از مرکز شهر و حدودا یک ساعت فاصله تا فرودگاه بین المللی دارد اتاق ها با امکانات لاکچری هتل پنج ستاره طراحی شده اند.

اتاق‌های هتل کاماندالو اوبود بالی

هتل کاماندالو دارای ویلاهای متعددی می‌باشد که به اختصار در مورد هر کدام توضیح خواهیم داد.

 • اتاق Ubud Chalet

این اتاق مانند کلبه هایی هستند که بعضی از آنها منظره‌ای رو به مزارع برنج و برخی دیگر رو به تالاب دارند. کلبه 80 متری شما دارای یک اتاق خواب است و حداکثر 3 نفر می‌توانند در این اتاق اقامت داشته باشند.

 • اتاق ویلایی Garden Villa

این ویلای یک اتاق خوابه 129 متر مساحت دارد و حداکثر 3 نفر می‌توانند در آن اقامت داشته باشند. در مقابل ویلای شما یک فضای اختصاصی از باغ وجود دارد که شما می‌توانید در آنجا استراحت کنید و لذت ببرید.

 • ویلای Valley Pool Villa

این ویلای یک اتاق خوابه 300 متر مربع مساحت دارد و شما در فضای باغ خود از یک استخر بی نهایت لذت خواهید برد. حداکثر 3 نفر می توانند در این اتاق اقامت داشته باشند.

 • Two Bedroom Pool Villa

این ویلا 392 متر مربع مساحت دارد و دارای 2 اتاق خواب مجزا می‌باشد. حداکثر 5 نفر می‌توانند در این ویلا اقامت داشته باشند و ویلای شما دارای استخر اختصاصی می‌باشد. شما می‌توانید در فضای باغ ویلای خود یک شام رمانتیک یا BBQ را داشته باشید.

 • Three Bedroom Presidential Villa

ویلای شما دارای 3 اتاق خواب می‌باشد و مساحت آن 338 متر مربع است. این ویلا بسیار گزینه ی مناسبی برای خانواده‌ها می باشد زیرا حداکثر 6 نفر می توانند در آن اقامت داشته باشند.

رستوران‌های هتل کاماندالو اوبود بالی

 • Intimate Boat Dinning

شما می‌توانید وعده غذایی خود را روی یک قایق در تالاب هتل کاماندالو میل نمایید. همچنین شما با قایق خود به سمت یک میز ناهار خوری که به زیبایی تزیین شده است خواهید رسید. در ساعت 18:15 تا 22:30 می‌توانید از این خدمات استفاده نمایید.

 • Picnic Lunch On The Boat

شما می‌توانید ناهار خود را در میان باغ در حالی که سوار بر قایق هستید میل نمایید و از پیک نیک خود لذت ببرید. شما می‌توانید در دو زمان 12:00 الی 13:30 یا 14:00 الی 15:30 از این امکانات استفاده نمایید.

 • Picnic Lunch

از ناهار پیک نیک در میان مزارع برنج و در حاشیه جنگل گرمسیری در حالی که با صدای رودخانه آرام گرفته اید لذت ببرید. این امکان از ساعت 12 ظهر فراهم می‌شود و یک ساعت و نیم طول می‌کشد.

 • Floating Breakfast Or Brunch

شما می‌توانید در حالی که از استخر اختصاصی ویلای خود لذت می‌برید صبحانه و ناهار خود را سفارش دهید و در ویلای خود میل نمایید.

 • Romantic Flower Bath

در حالی که از وان اتاق خود که با گل تزیین شده است لذت می برید می توانید نوشیدنی‌های متنوع را سفارش دهید.

 • Flower Pool

استخر ویلای شما با گل تزیین می‌شود و در حین لذت بردن و شنا کردن در آن می توانید نوشیدنی مورد نظر خود را سفارش دهید.

شما می‌توانید از ساعت 15:00 به مدت یک ساعت از این امکان استفاده نمایید.

 • Forest Dinner

وقتی که غروب می‌شود یک میز با تزیین زیبا در وسط جنگل برای شما آماده شده است و شما می‌توانید از ساعت 18:15 تا 22:30 این میز را سفارش دهید.

 • Romantic Dinner At Alun Alun

یک شام رمانتیک در زیر ستاره‌ها و با تزیین زیبایی از شمع‌ها می‌باشد. شما می‌توانید بین ساعت 18:15 تا 22:30 میز خود را رزرو کنید.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
پارکینگ
روم سرویس 24 ساعته
فضای سبز
جکوزی
سالن ورزشی
سونا
رستوران