هتل ادن کوتا بالی

EDEN Hotel Kuta Bali

معرفی و تصاویر

منطقه کوتا در شهر بالی یکی از مناطق بینظیر برای مسافرت محسوب می‌شود. هتل‌های گوناگون در این منطقه برای اقامت وجود دارند. یکی از هتل‌های چهار ستاره که طرفداران زیادی در منطقه کوتا بالی و در میان گردشگران تور بالی دارد هتل ادن کوتا بالی نام دارد. این هتل تا فرودگاه بین‌المللی ده دقیقه فاصله داشته و شامل ۲۷۷ اتاق می‌شود. در این هتل امکانات بسیار زیادی وجود دارد که رضایت مشتریان را جلب کرده است.

امکانات هتل ادن کوتا بالی

از امکانات هتل ادن کوتا بالی می‌توان به خدمات ماساژ و خدمات ولت پارکینگ رایگان اشاره کرد. در این هتل یک سالن کسب و کار و نگهداری بار نیز وجود دارد. گاوصندوق، فروشگاه و خرید سوغاتی روی بام هتل از دیگر امکانات این هتل محسوب می‌شوند. فروشگاهی که در این هتل وجود دارد به صورت ۲۴ ساعته خدمات خود را ارائه کرده و شما می‌توانید در هر زمان که خواستید به این فروشگاه مراجعه کرده و نیازهای خود را برطرف نمایید.

خدمات متنوع دیگر مانند ترانسفر فرودگاهی، صرافی، دفتر خدمات مسافرتی، صبحانه بوفه، صندوق امانات، فضای سبز، لابی، بیلیارد، تنیس روی میز، دارت، کلاس‌های یوگا، مرکز سلامتی، تراس و سرویس بهداشتی در راهرو نیز در این هتل وجود دارند. صندوق امانات هتل ادن کوتا بالی، یکی از بهترین امکانات برای افرادی است که وسایل ارزشمندی را به همراه خود آورده‌اند. این افراد می‌توانند این وسایل را به صندوق امانات تحویل داده و در هر زمان که درخواست کنند آنها را از این بخش تحویل بگیرند.

خدمات کرایه خودرو، نگهداری از کودک و خدمات خشکشویی نیز در هتل ادن کوتا بالی وجود دارند. فرد اگر در مسافرت بخواهد از خدمات گوناگونی استفاده کند می‌تواند کودک خود را به بخش نگهداری از کودک سپرده و پس از زمان مشخص به این بخش مراجعه کرده و کودک خود را تحویل بگیرد.

می‌توانید از رستوران پارادیسوس در هتل ادن کوتا بالی بهره مند شده و انواع غذاهای بین المللی را با نوشیدنی‌های متنوع تجربه نمایید. انواع غذا در رستوران هتل با استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوبی طبخ شده و از آشپزان بسیار ماهری در این زمینه استفاده می‌شود. محیط این رستوران بسیار بهداشتی و پاکیزه است. خدمات سرو غذا نیز در این هتل وجود دارد که می‌توانید انواع غذاهای این رستوران را انتخاب کرده و در اتاق خودتان میل نمایید.

راهنمای جامع اخذ انواع ویزای اندونزی و شرایط دریافت آن

امکانات اتاق‌های این هتل

از مهمترین امکانات اتاق‌های هتل ادن می‌توان به وای فای رایگان، برق اضطراری، تهویه مطبوع، سیستم سرمایشی و گرمایشی، مسواک، خمیردندان و صابون اشاره کرد. دکوراسیون اتاق‌های هتل به رنگ سبز بوده و در هر یک از اتاق‌های این هتل یک تلویزیون صفحه تخت و سرویس بهداشتی مجهز به سشوار و دمپایی موجود است. یخچال با مینی‌بار و ماهواره هم در اتاق‌های این هتل وجود دارند.

فضای اتاق‌های این هتل بسیار بهداشتی بوده و پس از تحویل گرفتن از هر یک از مسافران به طور کامل ضدعفونی شده و در اختیار مسافران دیگر قرار می‌گیرد. تخت و تشک‌هایی که در اتاق‌های هتل ادن وجود دارند کیفیت بالایی داشته و از تشک‌های طبی برای اقامت مسافران در این هتل استفاده شده است.

مشخصات

  • تعداد اتاق: ۲۷۷

فاصله تا ...

  • فرودگاه بین المللی انگوراه ۵کیلومتر
  • واتر بام کوتا جیمباران ۵۹۰متر
  • کلیسای کاتولیک سن فرانسیس خاویر ۲۷۵متر

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
برق اضطراری
پارکینگ
ترانسفر فرودگاهی
خدمات تور شهری و تفریحی
خشکشویی
صبحانه بوفه
صندوق امانات
فروشگاه در هتل
کرایه ماشین
لابی
تهویه مطبوع
یخچال با مینی بار شارژ شده
سشوار
مسواک، خمیر دندان و صابون
اتاق بازی برای کودکان
بیلیارد
تنیس روی میز
دارت
کلاس‌های یوگا
ماساژ
مرکز اسپا و سلامتی
مینی گلف
رستوران
تراس
ماهواره
سرویس بهداشتی در راهرو