هتل آنوایا بیچ ریزورت بالی

Anvaya Beach Resort Bali
 • درجه هتل ۵ ستاره
معرفی

تاریخچه هتل آنوایا 

آنوایا – Anvaya - در زبان سانسکریت به معنای ارتباط است و از این رو خدمات هتل بناست با ایجاد تجربه‌هایی لوکس و متفاوت پیوندی مستحکم میان میزبان و میهمانانش برقرارکند. این ریزورت ساحلی که به صورت یک برند جدید از دل برند اندونزیایی Santika خارج شده، با یک معماری ترکیبی الهام گرفته از فرهنگ کهن بالی، آئین هندو و هنر مدرن جزیره، در حاشیه اقیانوس هند، با ساحلی اختصاصی حس دلپذیری به میهمانان خود القا می‌کند. هتل آنوایا بیچ ریزورت بالیبا 493 اتاق، سوئیت و ویلا با طراحی لوکس و ویژه در منطقه Kuta میزبان مسافرانش از کشورهای مختلف است. فاصله هتل تا فرودگاه نیز کمتر از پنج دقیقه است.

امکانات هتل آنوایا بیچ ریزورت بالی

در هتل آنوایا امکانات و خدمات لوکسی را تجربه می‌کنید؛ از انواع رستوران‌ها تا خدمات ماساژ و آب‌درمانی درمرکز Sakanti که با روش‌های سنتی بالیایی به ارائه ماساژ و انواع خدمات درمانگر و آرامش بخش می‌پردازند. گذشته از ساحل اختصاصی، پنج استخر داخل هتل نیز در دسترس میهمانان است. استفاده از کلوپ مخصوص کودکان برای میهمانان هتل رایگان است و اتاق یوگا، مرکز ورزش و شاتل فرودگاهی از دیگر امکانات آنوایاست. خدمات 24 ساعته داخل اتاق، خدمات روزانه خانه داری و اینترنت در دسترس است.

رستوران‌ها

رستوران Kunyit هتل آنوایا با موقعیتی نزدیکتر به خیابان و دسترسی به محله کوتا، با انواع غذاهای اندونزیایی و بین‌المللی در کنار اجرای رقص های سنتی و آئینی به هنگام غروب ، میزبان میهمانان هتل به وقت صبحانه، ناهارو شام است. رستورانSands با موقعیتی نزدیکتر به ساحل هتل، غذاهای بین‌المللی را ارائه می‌دهد و میهمانان خود را با انواع خوراکیها بخصوص در صبحانه شگفت زده می‌کند. این رستوران نیز درطول روز میزبان میهمانان است.

چند نکته در خصوص رستوران های هتل آنوایا بیچ ریزورت بالی

 • در هتل آنوایا برای کودکان زیر 7 سال صبحانه رایگان است.
 • کودکان هفت تا دوازده سال هزینه نیم بهای بزرگسالان برای صبحانه پرداخت می‌کنند.
 • نوجوانان از 13 سال به بالا، بزرگسال به حساب می‌آیند.
 • کودکان تا 5 سال اگر درخواست تختخواب اضافه نداشته باشند، اقامت رایگان خواهند داشت.
 • کودکان 6 و 7 سال نیز اگر امکان خواب در اتاق موجود باشد اقامت رایگاه خواهند داشت.
 • کودکان 8 سال به بالا بزرگسال به حساب می‌آیند.

انواع اتاق‌ها در هتل آنوایا

مجموعه‌ای از 493 اتاق و سوئیت و ویلای هتل در محوطه و ساختمان چهار طبقه آن در دسترس اند:

 • ویلای دو خوابه با استخراختصاصی Two Bedroom Villa with Private Pool

ویلاهایی با منظره باغ، بالکن و تراس، دو حمام با دوش و وان جداگانه و استخر اختصاصی از میهمانانشان به گرمی استقبال می‌کنند. در هر اتاق خواب یک تحتخواب با سایز کینگ وجود دارد.

 • Residence

اقامتگاهی با دو اتاق خواب، بالکن و تراس رو به باغ به مساحت 127 متر با آشپزخانه و دو حمام که می‌تواند مناسب یک اقامت خانوادگی باشد.

 • سوئیت نزدیک به ساحل Beachfront Suite

این سوئیت 95 متری با منظره‌ای رو به استخر و دارا بودن بالکن و تراس دارای استخر اختصاصی، حمامی با وان و دوش جدا و یک تخت خواب سایز کینگ است.

 • اتاق دولوکس با دسترسی استخر Deluxe Pool Access

این اتاق 30 متری رو به استخر با بالکن اختصاصی از جمله اتاق‌هایی است که سیگار کشیدن در داخل آن ممنوع است (از بالکن می‌توان استفاده کرد)، می‌تواند یک تختخواب سایزکینگ یا دوتخنخواب یک نفره داشته باشد.

 • اتاق دیلاکس Delux Room

اتاق‌هایی با 30 متر مساحت که دارای بالکن وتراس هستند، سیگار ممنوعند و می‌توانند یک تختخواب سایزکینگ یا دوتخنخواب یک نفره داشته باشند.

 • Premiere Room

این اتاق‌ها 36 متر فضا دارند، رو به باغ هستند و دارای بالکن و تراس و می‌توانند یک تختخواب سایز کینگ یا دو تختخواب یک نفره داشته باشند. در داخل این اتاق‌ها نیز سیگار کشیدن ممنوع است و می‌توان از بالکن استفاده کرد.

 • سوئیت‌های دولوکس Delux Suite

این سوئیت‌ها با فضایی 65 متری و رو به باغ، دارای بالکن و تراس و یک تخت خواب سایز کینگ هستند. حمام شامل وان و دوش مجزاست.

 • Family Premier

این اتاق خانوادگی رو به باغ 62 متر است با یک بالکن اختصاصی و یک تختخواب سایز کینگ.

چرا هتل آنوایا را انتخاب کنیم؟

هتل آنوایا بیچ ریزورت بالی با امکانات و خدمات پنج ستاره خود می‌تواند انتخاب خوبی برای آن دسته از گردشگران بالی باشد که علاقمندند دسترسی سریعی به انواع مراکز خرید و تفریح و رستوران داشته باشند در حالیکه یک اقامت ساحلی آرام را نیز تجربه می‌کنند. نزدیکی به پارک آبی معروف بالی – Waterbom - و فاصله چند دقیقه‌ای با مراکز خریدی همچون Discovery mall یاLippo mall همچنین مناطق‌‌ تفریحات شبانه نیز از نکات قابل توجه در انتخاب این هتل است. این هتل همچنین اقامتگاه خوبی برای یک سفر خانوادگی است.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
روم سرویس 24 ساعته
صندوق امانات
تهویه مطبوع
سشوار
استخر روباز
استخر سر پوشیده
سالن بدنسازی
رستوران