بلیط هواپیما تهران کیش

بلیط هواپیما تهران کیش

کیش جزیره‌ای زیبا و دیدنی است. منطقه‌ای توریستی که در قلب خلیج فارس قرار گرفته و هر سال گردشگرانی زیادی را به خود جذب می‌کند تا با مهمان‌نوازی خوب ساکنانش، تجربه شیرینی را برای مسافران و گردشگران ایجاد کند. شما نیز می‌خواهید به این جزیره زیبا سفر کنید، می‌‌توانید با خرید بلیط هواپیما تهران کیش از راه هوایی وارد این جزیره زیبا شوید. با ما همراه باشید.

معرفی فرودگاه بین‌المللی کیش

هنگامی که به فرودگاه مهرآباد تهران که در نزدیکی میدان آزادی تهران قرار دارد، مراجعه کردید و اقدام به خرید بلیط هواپیما تهران کیش نمودید. سوار هواپیما می‌شوید و پس از مدتی در فرودگاه بین‌المللی کیش فرود خواهید آمد تا سفر خود را در کیش ادامه دهید. می‌دانید که این سفر با برنامه‌ریزی سفر و قبل از تهیه بلیط شروع شده است.

اگر قصد سفر به جزیره زیبای کیش را دارید، بهترین گزینه برای شما رزرو تور کیش می باشد.

نکات لازم قبل از خرید بلیط هواپیما تهران کیش

برای داشتن یک سفر لذت‌بخش که خاطره خوشایندی را در ذهن شما ثبت کند، باید قبل از خرید اقدام به برنامه‌ریزی نمایید. این برنامه به دو دسته تقسیم می‌شود.

دسته اول؛ افرادی که روز رفت و برگشت آن‌ها مشخص است.

اگر جزو این دسته هستید، باید از قبل برنامه سفر خود را تهیه کنید. می‌خواهید به کجاها سر بزنید، در نظر دارید از کدام مکان‌های دیدنی کیش بازدید کنید. بلیط هواپیما تهران کیش رفت و برگشت خود را از قبل تهیه نمایید تا درصورت شلوغی، مشکلی بابت تهیه بلیط نداشته باشید. از قبل، اقدام به رزرو هتل نمایید.

دسته دوم؛ افرادی که فقط تاریخ رفت آن‌ها مشخص است.

اگر جزو این دسته هستید؛ شما برنامه آزادتری را دوست دارید. پس فقط بلیط هواپیما تهران کیش را تهیه کنید تا تاریخ رفتن شما مشخص شود و با خود وسایل لازم را ببرید، شاید دوست داشته باشید روزی را در خارج از هتل سپری کنید پس چادر یکی از لوازم مورد نیاز شماست. طول سفر برای شما فقط محدودکننده‌ای به نام پول دارد که می‌توانید آن را مدیریت نمایید تا سفر لذت‌بخشی را تجربه کنید

بلیط هواپیما تهران کیش
پرواز با هواپیمای کیش ایرلاین

آیا نیازی به چاپ بلیط هواپیما تهران کیش است؟

اگر بلیط را سیستمی تهیه کرده‌اید، نیاز به چاپ بلیط نیست و فقط داشتن عکس یا رسید آن در گوشی کافی است اما اگر بلیط از نوع چاتری باشد و پرواز شما به هر دلیلی دچار تاخیر زیاد یا … شده که در نهایت منجر به کنسلی آن شده است، باید بلیط را چاپ کرده و همراه خود داشته باشید تا مهر کنسلی فرودگاه روی آن ثبت شده و هزینه آن برگشت داده شود.

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش

کیش یکی از مکان‌های دیدنی ایران است که مردم زیادی را در طول سال به خود جذب می‌کند. همین مسئله سبب می‌شود که در بعضی از ماه‌های سال، مثل ماه اول بهار، حدود آذر و دی، به دلیل شلوغی و رغبت بیشتر مردم برای مسافرت در این زمان، قیمت بلیط هواپیما زیاد است. از سوی دیگر، در بقیه زمان‌‌های سال، مخصوصا در ماه‌های تابستان و ماه اول زمستان، به دلیل خلوت بودن و کاهش تعداد گردشگران، قیمت بلیط هواپیما ارزان است؛ پس یکی از ملاک‌های تعیین قیمت بلیط میزان شلوغ بودن و تقاضای مردم است اما این تنها عامل تعیین کننده قیمت نیست بلکه نوع هواپیما و کلاس آن نیز تعیین کننده است.

سفر به شهر زیبا و دیدنی شیراز با تور شیراز را از دست ندهید.

خرید اینترنتی یا حضوری بلیط هواپیمای کیش؟

شما می‌توانید بلیط هواپیما را به هر دو صورت تهیه نمایید اما بدانید که خرید اینترنتی مزایای زیادی دارد که بهتر است آن را در اولویت برنامه خود قرار دهید؛ البته می‌توانید اینترنتی قیمت بگیرید و حضوری اقدام به تهیه نمایید، اگرچه توصیه ما، خرید اینترنتی است.

مزیت خرید اینترنتی در مقابل خرید حضوری

شما برای خرید حضوری باید به فرودگاه مراجعه کنید، از آن‌جایی‌که گاهی بلیط لحظه آخری نیست، شما باید پس از خرید بلیط، به خانه خود برگردید پس هزینه رفت و آمد نسبت به خرید اینترنتی بیشتر است. از طرفی نمی‌توانید مطمئن شوید که مناسب‌ترین قیمت بلیط را تهیه کرده‌اید. اما در خرید اینترنتی، لیست قیمت‌ها و ساعت پرواز در مقابل شما قرار دارد و می‌توانید به صورت لحظه‌ای آن را چک کرده و در هر ساعت از شبانه‌روز اقدام به تهیه بلیط نمایید. در این حالت، وقت و هزینه کمتری را برای خرید بلیط هواپیما صرف کرده‌اید.

ایرلاین‌های تهران کیش

یکی از 5 مقصد گردشگری ایران که مسافرین زیادی را به خود جذب می‌کند، جزیره کیش است و همین موضوع سبب شده تا تقریبا همه ایرلاین‌ها در این مسیر فعالیت داشته باشند مثل ایران ایر، ماهان، کاسپین و… . این تنوع هواپیمایی سبب شده که در بیشتر زمان‌های سال، بتوانید راحت و با خیالی آسوده، اقدام به تهیه بلیط هواپیما تهران کیش نمایید. البته توجه داشته باشید که خرید زودتر بلیط هواپیما، احتمال نبود بلیط را کاهش می‌دهد.

بلیط هواپیما تهران کیش
کیش ایرلاین

شرایط کنسلی بلیط هواپیما تهران کیش

کنسل کردن به نوع بلیط هواپیما تهران کیش تهیه شده بستگی دارد. بلیط‌های چاتری امکان استرداد و کنسلی را ندارند اما بلیط‌های سیستمی را می‌توان قبل از پرواز کنسل کرد و درصدی از قمیت بلیط به شما برگشت داده می‌شود. البته میزان بازگشت وجه و شرایط آن به شرکت هواپیمایی نیز بستگی دارد و قانون همه آن‌ها یکسان نیست پس حتما قبل از خرید بلیط به شرایط استرداد آن نیز توجه نمایید.

در پرواز تهران کیش می‌توان چه مقدار بار را جابه‌جا کرد؟

میزان بار مجاز در شرکت‌های هواپیمایی یکسان نیست و به نوع هواپیما، کلاس پرواز و… بستگی دارد و این مقدار حدود 15 الی 25 کیلوگرم برای پروازهای اقتصادی است. اگر اضافه بار داشته باشید، با توجه به میزان آن، باید مبلغی را به عنوان جریمه به شرکت هواپیمایی پرداخت نمایید. مبلغ این جریمه به ازای هر کیلوگرم بار حدود یک درصد از مبلغ بلیط است.

نکات جالب پرواز تهران کیش

جالب است بدانید که 1034 کیلومتر، فاصله هوایی تهران کیش است که هواپیما این فاصله را در حدود یک ساعت و 30 دقیقه طی می‌کند.برای رزرو و خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران کیش می توانید به سامانه اینترنتی لیانا پرواز مراجعه نمایید.