بلیط هواپیمای تهران فرانکفورت

بلیط هواپیما تهران فرانکفورت

آشنایی بیشتر با فرانکفورت و اهمیت آن

فرانکفورت یا فرانکفورت آم‌ماین به‌عنوان پنجمین شهر بزرگ آلمان محسوب می‌شود که با جمعیتی نزدیک به 800 هزار نفر یکی از ثروتمندترین شهرهای اروپایی است. از آنجایی که این شهر نقطه اتصالی حمل و نقل اروپا است، اهمیت زیادی در سفرهای بین‌المللی دارد. با تهیه بلیط هواپیما تهران فرانکفورت شما به‌طور مستقیم وارد اروپا خواهید شد و این امکان را خواهید داشت تا از آنجا به سایر نقاط جهان دسترسی پیدا کنید.

فرانکفورت یکی از ثروتمندترین شهرهای اروپاست که بانک‌های مختلفی از جمله بانک مرکزی اروپا در آن قرار دارد. وجود نمایشگاه‌های مختلف در طول سال موجب شده تا بسیاری از تجار، کارآفرینان، صنعتگران، گردشگران و.. به این شهر سفر کنند.

بلیط هواپیما تهران فرانکفورت_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز
جاذبه های شهر فرانکفورت

فرانکفورت را دروازه حمل و نقل اروپا می‌دانند، به همین دلیل در سال‌های اخیر فرودگاه این شهر رشد زیادی را تجربه کرده است. برای ایرانی که قصد سفر به اروپا را دارند، بلیط هواپیما تهران فرانکفورت گزینه مناسب است، زیرا آن‌ها را مستقیم و بدون نیاز به کشورهای واسطه هم‌چون قطر، نرکیه، امارات، اتریش، سوئیس و.. به اروپا می‌رساند.

اگر قصد سفر به کشورهای زیبای آسیای شرقی را دارد، می توانید تور پاتایای تایلند را در سایت همیشه سفر رزرو نمایید

پرواز مستقیم تهران به فرانکفورت

برای سفر به فرانکفورت آلمان با تهیه بلیط امکان پرواز از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی را به فرودگاه فرانکفورت خواهید داشت. دو شرکت هواپیمایی ایران‌ایر جمهوری اسلامی ایران و لوفتهانزا در این مسیر پروازهایی را به مسافران ارائه می‌دهند. در حال حاضر در هفته دو روز از تهران پرواز مستقیم به فرانکفورت وجود دارد. البته در مسیر برگشت در 5 روز از فته از فرانکفورت به تهران، پروازهایی انجام می‌شود.

پرواز غیرمستقیم تهران به فرانکفورت

با تهیه بلیط هواپیما تهران فرانکفورت به‌صورت غیرمستقیم، انمکان سفر به این شهر را دارید. در این نوع از بلیط‌ها امکان انتخاب کشورهای امارات (فرودگاه دبی یا ابوظبی)، ترکیه (فرودگاه استانبول)، قطر (فرودگاه دوحه)، اتریش (فرودگاه وین) و زوریخ سوئیس وجود دارد.

هرچند که در این نوع از بلیط‌ها در فرودگاه‌های تراتزیت، مدت زمانی را معطل خواهید شد، اما تنوع زمان سفر و قیمت‌های گوناگون امکان انتخاب بهترین بلیط هواپیما تهران فرانکفورت را برای شما فراهم خواهد کرد.

بلیط هواپیما تهران فرانکفورت_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز
پروزاهای تهران فرانکفورت

نحوه خرید بلیط هواپیما تهران فرانکفورت

خرید آنلاین (اینترنتی)، بلیط هواپیما بسیار ساده است و مسافران دیگر نیازی به حضور در دفاتر هواپیمایی یا آژانس‌های مسافرتی نخواهند داشت.
برای رزرو بلیط هواپیما تهران فرانکفورت با بهترین قیمت می‌توانید به‌صورت آنلاین در وب‌سایت‌ها جستجو کرده و با انتخاب فیلترهای مختلف، بهترین گزینه را برای سفر خود براساس زمان مدنظرتان انتخاب کنید.

تنوع برنامه پروازی، پرواز مستقیم از تهران به فرانکفورت، کیفیت فرودگاه‌های ترانزیت، خدمات ایرلاین‌ها و.. از نکات مهم در انتخاب یک بلیط مسافری با هواپیما به فرانکفورت آلمان است.

چنانچه قصد سفر به شهر بانکوک تایلند را تور بانکوک نیز برگزار می شود.

قیمت بلیط هواپیمای تهران فرانکفورت

عوامل مختلفی بر روی قیمت بلیط سفر هواپی به فرانکفورت تاثیر دارد:

  1. کلاس پروازی: بلیط‌های سفر به فرانکفورت آلمان با هواپیما در دو کلاس اکونومی و بیزینسی عرضه می‌شوند. در کلاسیک اکونومی حداقل خدمات به مسافر ارائه می‌شود. در کلاس بیزینسی که بعد از فرست کلاس قرار دارد، خدمات بهتری نسبت به کلاس اکونومی به مسافرین ارائه می‌شود؛
  2. پرواز مستقیم یا غیرمستقیم: در بلیط هواپیما تهران فرانکفورت با پرواز مستقیم شاهد عرضه قیمت‌های مناسب‌تری هستیم. محدودیت در زمان سفر (2 روز ذر هفته) از معایب بلیط مستقیم تهران فرانکفورت است.

در پروازهای غیرمستقیم به فرانکفورت، مسافر امکان انتخاب فرودگاه بین مسیر را با ساعات حرکتی متنوع را دارد. هرچند توقف بین 1 تا 3 در فرودگاه ترانزیت باعث خستگی و اتلاف وقت مسافران می‌شود؛

  1. کیفیت ایرلاین: تفاوتی ندارد که بلیط هواپیما تهران فرانکفورتی که تهیه کرده‌اید، مستقیم باشد یا غیرمستقیم؛ کیفیت خدمات ایرلاین و نوع هواپیمایی که مورد استفاده قرار می‌گیرد بر روی قیمت نهایی بلیط تاثیر زیادی دارد؛
  2. زمان سفر: در برخی از بازه‌ها مانند تابستان یا ایام نوروز که سفر بیشتری بین ایران با کشورهای اروپایی انجام می‌شود، قیمت بلیط هواپیما افزایش نسبی خواهد داشت؛
  3. خرید بلیط رفت و برگشت تهران فرانکفورت: اگر برنامۀ زمانی مشخصی برای سفر به فرانکفورت آلمان دارید، بهتر است به تهیه بلیط رفت و برگشت بپردازید. خریداری بلیط هواپیما تهران فرانکفورت و بالعکس موجب کاهش هزینه مسافر خواهد شد.
بلیط هواپیما تهران فرانکفورت_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز
قیمت بلیط هواپیمای تهران فرانکفورت

حدود قیمت بلیط هواپیما تهران فرانکفورت

در حال حاضر ارزان‌ترین بلیط هواپیمای تهران فرانکفورت را ایران ایر عرضه می‌کند. سفر مستقیم و حذف واسطه‌ها با فروش بلیط سیستمی توسط این ایرلاین موجب شده است تا قیمت آن نسبت به سایر ایرلاین‌های دیگر مناسب‌تر باشد. حدود قیمت بلیط تهران فرانکفورت در ایرلاین‌های مختلف:
• ایران ایر در حدود 10 میلیون تومان؛
• بلیط هواپیما تهران فرانکفورت لوفتهانزا در حدود 24 میلیون تومان؛
• ترکیش ایرلاین، 11 میلیون تومان؛
• هواپیمایی امارات در حدود 12 میلیون تومان؛
• و..

با تعیین فیلترهای مختلف به استعلام آنلاین بلیط‌های سفر هوایی به فرانکفورت آلمان بپردازید.

بیشتر بدانید: رزرو بلیط هواپیمای تهران مالزی با مناسبترین قیمت در لیانا پرواز


خرید ارزان‌ترین بلیط هواپیمای تهران فرانکفورت

با انتخاب زمان مناسب برای سفر، هزینه بلیط خود را کاهش دهید. به‌طور معمول در ایام تعطیلات، قیمت بلیط‌های هواپیما افزایش پیدا می‌کند. با خرید بلیط لحظه آخری امکان سفر ارزان قیمت به فرانکفورت را خواهید داشت. شما باید به بررسی آخرین پروازهای دارای ظرفیت بپردازید. ایرلاین‌ها چند ساعت قبل از پرواز، بلیط‌هایی را که هنوز به فروش نرفته‌اند را با قیمت‌های بسیار پایین به مسافران عرضه می‌کنند.
میزان بار مجاز در سفر به فرانکفورت
میزان بار مجاز؛ به نوع سفر، ایرلاین، مدل هواپیما و عوامل دیگر بستگی دارد. اما به‌طور کلی در پروازهای اکونومی حداکثر بار مجاز برای هر مسافر 30 کیلوگرم است و در پروازهای بیزینسی این مقدار به 40 کیلوگرم افزایش پیدا می‌کند.

نکات مهم در خرید بلیط هواپیمای تهران فرانکفورت

  1. انواع بلیط هواپیما برای سفر به فرانکفورت وجود دارد. بلیط تک سفره، بلیط رفت و برگشت، بلیط مستقیم یا چند مسیره و.. که هرکدام از این بلیط‌ها دارای قیمت و شرایط خاص پروازی هستند؛
  2. پروازهای چارتری یا لحظه آخری به فرانکفورت دارای قیمت مناسبی هستند. اما باید توجه داشته باشید که امکان استرداد بلیط در آن‌ها وجود ندارد؛
  3. هم‌زمان با تکمیل ظرفیت پرواز، قیمت‌ها افزایش پیدا می‌کند، بنابراین چند روز قبل از سفر به تهیه بلیط بپردازید؛
  4. مدت زمان سفر مستقیم به فرانکفورت در حدود 7 ساعت است که در آن مسافت 3784 کیلومتری در مسیر هوایی بین تهران و فرانکفورت طی می‌شود؛
  5. ساعت تهران حدود 2.5 ساعت از فرانکفورت جلوتر است. در هنگام رفتن به فرودگاه به این نکته توجه داشته باشید.

سخن پایانی
در تهیه بلیط هواپیما تهران فرانکفورت با مقایسه قیمت ها به خریداری مناسب‌ترین بلیط با توجه به زمان سفر خود بپردازید.