5 جزیره بکر برای سفر ماه عسل 2023

به روز رسانی: ۰۴ آذر ۱۴۰۲

تقریبا چهارهزار سال پیش در تمدن کهن بابل رسم بوده که پدر عروس برای دامادش نوشیدنی شیرینی از عسل درست کند و همین باعث شده بود تا ماه اول ماه عسل نامیده شود. ماه عسل امروزه در کشورهای زیادی اهمیت دارد و به منظور شادی و آسودگی اوایل ازدواج در نظر گرفته می‌شود. اکثر افراد بعد از ازدواج به مسافرت می‌روند تا بیشتر با یکدیگر انس بگیرند و به نوعی در آغاز مسیر جشنی دو نفره داشته باشند. جزیره‌های بکر یکی از بهترین گزینه‌ها برای سفر ماه عسل به حساب می‌آیند.

کارشناسان لیاناپرواز در این گزارش 5 جزیره بکر برای سفر ماه عسل 2023 را معرفی می‌کنند که تجربه‌ای متفاوت و خاص را به همراه خواهند داشت.

5 جزیره بکر برای سفر ماه عسل 2023_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

جزیره رویایی Kauai

جزیره کائوآی با عنوان جزیره باغ شناخته می‌شود زیرا پوشش جنگلی قابل توجهی دارد. این جزیره که در ایالت هاوایی کشور آمریکا واقع شده دارای آبشارهای جذابی است و می‌توان از منظره کوه‌های بزرگ، استراحتگاه‌های سرسبز و سواحل زیبای آن لذت برد. این جزیره رمانتیک امکان غواصی در اقیانوس را به شما می‌دهد و می‌توانید از پارک ملی آتشفشان آن دیدن کنید. نزدیک‌ترین فرودگاه به این جزیره فرودگاه لیهو است و بهترین زمان برای سفر آوریل تا ژوئن و سپتامبر تا نوامبر هستند.

5 جزیره بکر برای سفر ماه عسل 2023_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

سفر به سرزمین عجایب Bora Bora

این جزیره با سواحل شنی درخشان و پوشش گیاهی قابل توجهی که دارد بسیاری از ورزش‌های آبی مختلف را پوشش می‌دهد. این منطقه جذاب با محیط‌های عجیب و قله‌های آتشفشانی شبیه مکان‌های رویایی است و بسیاری از افراد آن را بهترین مکان برای سفر ماه عسل می‌دانند. در جزیره بورا بورا می‌توانید قایق سواری، کایاک سواری، دوچرخه سواری و تورهای هلیکوپتری را تجربه کنید. این جزیره در سوسایتی پلینزی فرانسه و اقیانوس آرام جنوبی قرار دارد و برای سفر به آن باید به فرودگاه بین المللی Faa’a مراجعه کرد.

5 جزیره بکر برای سفر ماه عسل 2023_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

South lsland جزیره‌ای رمانتیک

یکی دیگر از مکان‌های جذابی که برای مسافرت می‌توانید انتخاب کنید جزیره جنوبی در نیوزلند است. این جزیره محیطی آرام و رمانتیک و آب و هوایی بسیار خوشایند دارد. نزدیک‌ترین فرودگاه به این جزیره فرودگاه کرایست چرچ بوده و بهترین زمان برای سفر به آن دسامبر تا فوریه است. در این محیط مکان‌های جذاب زیادی برای قدم زدن پیدا خواهید کرد. جزیره جنوبی با دریای تاسمان و پارک ملی پاپروا یکی از زیباترین مناطق برای سفر ماه عسل است.

5 جزیره بکر برای سفر ماه عسل 2023_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

سفر ماه عسل به جزیره Motu Tetaraire

در این جزیره با زیبایی منحصربفردی که دارد می‌توانید مکان‌های دیدنی جالبی مانند ویلای شیک تاهیتی که مشرف به تالاب شفاف کریستالی است را ببینید. این جزیره که عناصر طراحی تاهیتی در سراسر آن پخش شده‌اند مزارع مروارید قابل توجهی دارد و می‌توان شکار خرچنگ را در آن تجربه کرد. جزیره موتو با امکان تجربه انواع ورزش‌های آبی مانند کایاک سواری و غواصی در اقیانوس آرام جنوبی قرار دارد و نزدیک‌ترین فرودگاه به آن فرودگاه Rangiroa است.

5 جزیره بکر برای سفر ماه عسل 2023_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

جزیره Dolphin

این جزیره با حالتی سورئال و عجیب مقصدی مناسب برای سفر ماه عسل است. در این مکان می‌توانید کلبه‌های جزیره‌ای جالب را ببینید و در دریای مرجان شنا کنید. جزیره دلفین از اکتبر تا نوامبر منظره‌ای دلنشین دارد و مسافران در این زمان به سراغ آن می‌روند. این جزیره در اقیانوس آرام جنوبی و در فیجی قرار دارد و نزدیک‌ترین فرودگاه به آن فرودگاه نادی است. از رستوران‌های معروف آن نیز می‌توان به رستوران NA اشاره کرد.

5 جزیره بکر برای سفر ماه عسل 2023_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

سفر ماه عسل با لیاناپرواز

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تورهای مسافرتی به جزایر مختلف می‌توانید از مشاوران لیاناپرواز کمک بگیرید تا ماه عسل منحصر به فردی را تجربه کنید. برای اطلاعات بیشتر با شماره 0214118 تماس بگیرید.

 

به این مطلب امتیاز دهید
منبع: / به روز رسانی:۰۴ آذر ۱۴۰۲

ارسال نظرات و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات و پیشنهاد های شما را صبورانه می خوانیم و پاسخ می دهیم.