چطور برای نوروز 1403 ویزای بالی-اندونزی بگیریم؟

به روز رسانی: ۰۲ بهمن ۱۴۰۲
افرادی که پاسپورت ایرانی داشته و قصد مسافرت به اندونزی را دارند می‌توانند به راحتی ویزای اندونزی را دریافت کنند. این ویزا به شکل فرودگاهی برای کسانی که پاسپورت ایرانی دارند صادر نمی‌شود و تمام افراد باید برای دریافت ویزا به سفارت مراجعه کنند. این ویزا درون پاسپورت به شکل لیبل چسبیده شده به صورت الکترونیکی دریافت می‌شود. آسان‌ترین راه برای دریافت ویزای بالی-اندونزی به خصوص برای مسافران نوروزی 1403، مراجعه به آژانس‌های مسافرتی است. لیاناپرواز بدون نیاز به حضور فیزیکی مسافران، امکان دریافت این ویزا را فراهم کرده و تورهای مسافرتی مناسبی برای بالی اندونزی در اختیار افراد قرار می‌دهد.

کارشناسان لیاناپرواز در این گزارش شرایط دریافت ویزای-بالی اندونزی برای مسافران نوروزی 1403 را معرفی می‌کنند.

چطور برای نوروز 1403 ویزای بالی-اندونزی بگیریم؟_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

قیمت ویزای اندونزی به چه صورت است؟

برای گرفتن ویزای بالی اندونزی توریست‌های عادی 220 دلار پرداخت می‌کنند. در صورتی که قصد اقامت بلند مدت داشته باشید می‌توان با تماس و پیگیری‌های مختلف اقدام کرد که قیمت متفاوتی خواهد داشت.

چطور برای نوروز 1403 ویزای بالی-اندونزی بگیریم؟_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

چه مدارکی برای گرفتن ویزای بالی-اندونزی نیاز داریم؟

برای دریافت ویزای بالی-اندونزی نیاز به اسکن پاسپورت و اسکن عکس پرسنلی وجود دارد. علاوه بر این کارت واکسن دیجیتال حداقل برای 2 دوز باید صادر شده باشد.

چطور برای نوروز 1403 ویزای بالی-اندونزی بگیریم؟_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

مدت زمان اعتبار ویزای بالی-اندونزی

این ویزا برای مسافران ایرانی در صورتی که با حالت اعتبار اقامت دریافت شده باشد تا 14 روز معتبر خواهد بود که قابلیت تمدید نیز ندارد. در صورتی که ویزا با اعتبار ورود صادر شده باشد یعنی تا زمانی که در تاریخ ویزا مشخص شده امکان اقامت وجود دارد که در حدود 2 ماه در نظر گرفته می‌شود.

 

چند بار می‌توان ویزای بالی-اندونزی گرفت؟

هر سال می‌توانید 5 بار ویزای توریستی بگیرید. البته ویزای بالی برای ایرانیان قابل تمدید نیست. قبل از اینکه برای دریافت ویزا اقدام کنید توجه داشته باشید که در صورت طولانی شدن سفر (مثلا تا یک ماه) شما مجبور هستید که یک ویزای یک ماهه دریافت کنید.

چطور برای نوروز 1403 ویزای بالی-اندونزی بگیریم؟_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

روش اقدام برای گرفتن ویزای اندونزی به شکل شخصی

اگر می‌خواهید که شخصا برای دریافت ویزا اقدام کنید می‌توانید با مدارکی از قبیل مدارک هویتی، بانکی، بلیط هواپیما و واچر هتل که باید بر اساس استاندارد سفارت باشد مراحل دریافت ویزا را آغاز کنید. برای این منظور باید هزینه ویزا را به دلار پرداخت کرده و بعد 5 تا 7 روز کاری منتظر بمانید. قبل از اینکه مدارک را ارسال کنید به برخی نکات مانند اینکه این ویزا یک بار ورود خواهد بود توجه کنید. یعنی در صورتی که با وجود باقی ماندن زمان اعتبار برای بار دوم بخواهید که وارد کشور اندونزی شوید این اجازه را به شما نخواهند داد.

چطور برای نوروز 1403 ویزای بالی-اندونزی بگیریم؟_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

اقدام برای دریافت ویزا با لیاناپرواز

در صورتی که به شکل شخصی برای دریافت ویزا اقدام کنید مشکلات زیادی خواهید داشت. در هر مرحله از کار ممکن است مسئله مهمی را فراموش کنید و با توجه به محدود بودن زمان امکان خطا در روش شخصی بیشتر است. برای همین منظور دریافت ویزای بالی-اندونزی بخصوص برای سفر گردشگری اکثرا توسط آژانس‌های مسافرتی انجام می‌شود.

آژانس مسافرتی لیاناپرواز هزینه کمتری نسبت به آژانس‌های دیگر داشته و مسئله اتلاف وقت را ندارد. توجه داشته باشید که در صورت اقدام شخصی برای دریافت ویزای بالی-اندونزی حداقل 7 روز زمان لازم خواهد بود. از جهتی دیگر امکان ریجکت شدن با تور مسافرتی نیز بسیار کم است. در مسیری که لیاناپرواز برای مسافران هموار کرده در هیچ کدام از مراحل حتی نیازی به حضور فیزیکی افراد وجود ندارد.

این مسئله نیز مطرح است که سفارت اندونزی تنها در تهران قرار داشته و از این جهت افرادی که از شهرهای دیگری اقدام می‌کنند برای دریافت ویزا مجبورند به تهران سفر کنند. لیاناپرواز این مشکل را برطرف کرده و می‌تواند بدون اتلاف وقت و هزینه اضافی ویزای توریستی بالی-اندونزی را دریافت نماید.

 

ویزای فوری اندونزی

ویزای فوری یک روزه بوده و هزینه بیشتری نسبت به ویزای عادی دارد. این ویزا که تنها از طریق آژانس‌های مسافرتی تهیه می‌شود شرایطی مشابه ویزای عادی داشته و به هر حال بهتر است برای دریافت آن نیز از چند روز قبل اقدامات لازم را انجام داد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط ویزای بالی-اندونزی می‌توانید با کارشناسان لیاناپرواز  مشورت کنید. برای این منظور می‌توانید با شماره تلفن 0214118 تماس گرفته و در مورد شرایط تورهای مسافرتی اندونزی بیشتر بدانید.

به این مطلب امتیاز دهید
منبع: / به روز رسانی:۰۲ بهمن ۱۴۰۲

ارسال نظرات و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات و پیشنهاد های شما را صبورانه می خوانیم و پاسخ می دهیم.