مقایسه هزینه های سفر به سوچی در نوروز 1403

به روز رسانی: ۲۴ دی ۱۴۰۲

در سفر به سوچی به جز هزینه تورهای مسافرتی، هزینه‌های دیگری مانند رستوران، خرید و حمل و نقل یا بازدید از مناطق دیدنی نیز وجود دارد که همگی متناسب با سلیقه و انتخاب افراد می‌توانند قیمت‌های متفاوتی داشته باشند.

کارشناسان لیاناپرواز در این گزارش بهترین مناطقی که در سوچی با هزینه‌های مختلف وجود داشته و ارزش دیدن دارند را معرفی می‌کنند.

سفر به سوچی

هزینه جاذبه‌های گردشگری سوچی

جاذبه‌های گردشگری در سوچی هزینه زیادی در بر نمی‌گیرند و متناسب با تفریحی که انتخاب می‌کنید متغیر هستند. در بسیاری از موارد تنها هزینه حمل و نقل یا خوردنی‌هایی که ممکن است میل کنید اهمیت دارند که همین نیز نسبت به انتخاب افراد متفاوت خواهد بود. در ادامه چند مورد از جاذبه‌های گردشگری سوچی را بررسی می‌کنیم.

 

1. هیجانی تکرار نشدنی در بلندترین پل معلق جهان

بلندترین پل پیاده روی معلق در جهان را می‌توان در سوچی پیدا کرد. این پل که آن را با نام پارک آسمان سوچی می‌شناسند از جمله دیدنی‌هایی است که همه را سمت خود می‌کشاند. این پل با الهام از پل‌های کابلی مدرن و پل سازی‌های قدیمی با استفاده از طناب ساخته شده است. محل قرار گیری پل پارک آسمان در بالای دهکده کاراسنایا پلیانا بوده و امکان حضور 30 هزار نفر به طور همزمان روی آن وجود دارد. در این پل می‌توانید تجربه‌ای شگفت انگیز از بانجی جامپینگ با ارتفاع‌های مختلف نیز داشته باشید.

مقایسه هزینه های سفر به سوچی در نوروز 1403_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

2. اسکی در کوه کراسنایا پولیانا

اگر می‌خواهید به پیست اسکی بروید می‌توانید در سوچی آن را تجربه کنید. در کوه کراسنایا پولیانا هر ساله مسابقات اسکی آلپاین و نوردیک برگزار می‌شود. این منطقه برای تجربه اسکی در تمام سطوح آماتور تا حرفه‌ای طراحی شده و ورزش‌های زمستانی دیگر را هم پوشش می‌دهد. پوتین و خانواده‌اش نیز از امکانات این پیست استفاده می‌کنند که همین باعث بیشتر معروف شدن آن شده است.

مقایسه هزینه های سفر به سوچی در نوروز 1403_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

3. اما پیست اسکی رزا کتور یک چیز دیگر است!

این پیست اسکی در المپیک زمستانی 2014 معروف شد و جزو مجموعه‌های ورزشی با موقعیت جغرافیایی عالی به حساب می‌آید. این پیست در اکثر زمان‌های سال با بارش برف مواجه بوده و از این جهت انتخابی مناسب برای مسابقات اسکی در نظر گرفته می‌شود. این پیست نزدیک جلگه رزا کتور و در غرب رشته کوه قفقاز قرار گرفته است. امکان استفاده از این پیست اسکی از 7 صبح تا 12 شب وجود دارد. هدف اصلی از ساخت این پیست آماده کردن آن برای مسابقات المپیک بوده و این کار از سال 2003 تا 2011 طول کشیده است.

مقایسه هزینه های سفر به سوچی در نوروز 1403_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

4. آبشار آگورا را فراموش نکنید!

این آبشار در پارک ملی سوچی قرار گرفته و دیدن آن خالی از لطف نیست. آبشار آگورا آب مورد نیاز خود را از دریای سیاه تامین می‌کند و مسیر آسانی برای دیدن آن وجود دارد. از مرکز سوچی می‌توان به ایستگاه اسپوتنیک رفت و در آن جا از تابلوهای راهنما برای رسیدن به آبشار کمک گرفت. این آبشار با کمپ اقامتی متعدد در اطرافش و رستوران‌هایی که دارد امکان تجربه‌ای منحصر به فرد برای گردشگران را فراهم می‌کند و برای بازدیدهای خانوادگی نیز مناسب است.

مقایسه هزینه های سفر به سوچی در نوروز 1403_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

5. کوه آخون در منطقه کوستینسکی سوچی

این کوه با دو رود مهم سوچی با نام‌های کوستا و ماتستا احاطه شده است و منطقه‌ای جذاب برای کوهنوردان به حساب می‌آید. ارتفاع بلندترین منطقه این کوه 663 متر عنوان شده و در نزدیکی آن کمپ‌ها و امکانات متعددی را می‌توان دید. کوه آخون با غار آهکی و چشمه آب معدنی در تمام 24 ساعت شبانه روز امکان گردشگری را فراهم کرده و در آن مردم محلی برای راهنمایی و مسیریابی آماده خدمت هستند.

مقایسه هزینه های سفر به سوچی در نوروز 1403_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

6. مزرعه چای سوچی را از دست ندهید

مزرعه چای، آن هم در روسیه؟ بله امکان دارد! سوچی به عنوان منطقه گرمسیرتر نسبت به مناطق دیگری روسیه شناخته می‌شود که در آن امکان پرورش چای و قهوه نیز وجود دارد. معروف‌ترین مزرعه چای که در سوچی می‌توان پیدا کرد مزرعه مربوط به خانه‌های داگموس در روسیه است. این مزرعه در ابتدا به منظور ایجاد شغلی خانوادگی در نظر گرفته شد و بعدها با توجه اکثر گردشگران به آن، امکاناتی دیگری مانند کافه و رستوران نیز در آن قرار گرفت. این مزرعه برای گردشگران امکان دیدن مراحل تهیه چای از کشت تا دم کردن را فراهم می‌کند و هزینه کمی برای مسافران دارد.

مقایسه هزینه های سفر به سوچی در نوروز 1403_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط سفر به سوچی می‌توانید با کارشناسان لیاناپرواز مشورت کنید. برای این منظور با شماره تلفن 0214118 تماس حاصل فرموده و سوالات خود را مطرح نمایید.

به این مطلب امتیاز دهید
منبع: / به روز رسانی:۲۴ دی ۱۴۰۲

ارسال نظرات و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات و پیشنهاد های شما را صبورانه می خوانیم و پاسخ می دهیم.