مقایسه هزینه تور نوروز 1403 مالدیو

به روز رسانی: ۰۲ اسفند ۱۴۰۲

برای خرید تور نوروز 1403 مالدیو می‌توانید سراغ تور عادی یا لوکس بروید. تور مالدیو در صورت عادی بودن حدود 50 میلیون تومان و در صورت لوکس بودن حدود 140 میلیون تومان هزینه دارد. بیشترین تفاوت در دو نوع تور مالدیو، مربوط به امکانات رفاهی هتل و حمل و نقل مسافران است. هر دو این تورها به مدت 6 روز برگزار می‌شوند و پوشش بیمه مسافرتی دارند. تنها شهری که در این تورها بازدید می‌شوند شهر ماله است و آژانس مسافرتی، هزینه‌های مربوط به بلیط رفت و برگشت و اقامت در هتل را به تمامی بر عهده دارد.

کارشناسان لیاناپرواز  در ادامه به طور مفصل‌تری شرایط و هزینه‌های تور نوروز 1403 مالدیو را بررسی کرده‌اند.

تور نوروز 1403 مالدیو

 

تور نوروز 1403 مالدیو: عادی

این تور مالدیو با مدت اقامت 5 شب و 6 روز عرضه شده و تاریخ آن مربوط به یکشنبه، 27 اسفند 1402 است. این تور در 4 فروردین تمام شده و هزینه آن 47 میلیون و 900 هزار تومان در نظر گرفته می‌شود. تور نوروز 1403 مالدیو از شهر ماله در مالدیو دیدن کرده و علاوه بر بلیط رفت و برگشت، هزینه ترانسفر به فرودگاه، ترانسفر به هتل، اقامت در هتل و بیمه مسافرتی را هم بر عهده دارد.

پرواز این تور با بار مجاز 30 کیلوگرمی بوده و در آن امکان راهنمایی گرفتن از تور لیدر در اختیار مسافران قرار گرفته است. مسیر رفت این تور در ساعت 3 و 10 دقیقه صبح از تهران و با فلای دبی بوده و مسیر برگشت ساعت 23:30 شب از شهر ماله خواهد بود که برگشت نیز با هواپیمای فلای دبی صورت می‌گیرد.

مقایسه هزینه تور نوروز 1403 مالدیو_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

هتل مدنظر برای مسافران در تور نوروز 1403 مالدیو، هتل سه ستاره‌ای با نام Elite Beach Inn Hotel است که با اتاق‌های دو تخته در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. البته برای افرادی که علاقه دارند امکان انتخاب هتل فراهم شده و می‌توانند هتل سه ستاره کریستال سندز مالدیو را انتخاب کنند که اتاق دبل آن 50 میلیون و 900 هزار تومان قیمت داشته و اتاق سینگل آن 65 میلیون و 900 هزار تومان است.

هتل بندوس آیلند ریزورت مالدیو از هتل‌های 4 ستاره با قیمت اتاق دبل 83 میلیون و 960 هزار تومان بوده و هتل 5 ستاره شرایتون مالدیو با اتاق دبل 85 میلیون و 890 هزار تومان امکان اقامتی دلنشین در مالدیو را فراهم می‌کند. از دیگر هتل‌هایی که در تور نوروز 1403 مالدیو امکان رزرو آن وجود دارد، هتل 4 ستاره Kaani Plam Beach است. امکان رزرو در این هتل‌ها متناسب با داشتن تخت کودک یا اتاق کودک نیز وجود دارد.

مقایسه هزینه تور نوروز 1403 مالدیو_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

تور نوروز 1403 مالدیو: لوکس

تور نوروز 1403 مالدیو در صورتی که لوکس باشد با قیمت 135 میلیون 400 هزار تومان به فروش می‌رسد. این تور با مدت اقامت 5 شب و 6 روز اجرا شده و شهر مالدیو مقصد آن است. بلیط رفت و برگشت، ترانسفر به فرودگاه و هتل، رزرو هتل و بیمه مسافرتی همگی بر عهده مسافر هستند. آغاز این تور از سه شنبه 29 اسفند 1402 بوده و هواپیمایی امارات برای پرواز استفاده می‌شود.

مقایسه هزینه تور نوروز 1403 مالدیو_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

در تور لوکس مالدیو اقامت در هتل 5 ستاره شرایتون با قیمت اتاق دبل 54 میلیون تومان خواهد بود. علاوه بر آن، امکان انتخاب هتل کوکون مالدیو نیز وجود دارد که هتلی 5 ستاره بوده و اتاق دبل آن 36 میلیون تومان قیمت دارد. هتل مون پیک ریزوت کوردهیوارو نیز با اتاق دبل 36 میلیون تومانی در اختیار مسافران قرار گرفته است.

در این سفر ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی با پرواز یا قایق تندرو بوده و اقامت در هتل با امکانات بالایی صورت می‌گیرد.

مقایسه هزینه تور نوروز 1403 مالدیو_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط تور نوروز 1403 مالدیو با شماره تلفن 02141187 تماس گرفته و با کارشناسان لیاناپرواز مشورت کنید.

به این مطلب امتیاز دهید
منبع: / به روز رسانی:۰۲ اسفند ۱۴۰۲

ارسال نظرات و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات و پیشنهاد های شما را صبورانه می خوانیم و پاسخ می دهیم.