مقایسه هزینه تور نوروز 1403 سریلانکا

به روز رسانی: ۰۳ اسفند ۱۴۰۲

هزینه تور نوروز 1403 سریلانکا علاوه بر ریال به شکل دلار نیز دریافت می‌شود و امکان ثبت نام آن تا 20 اسفند وجود دارد. برای این سفر مهیج دو تور مختلف در نظر گرفته شده که بیشتر از نظر مدت زمان سفر و زمان آغاز سفر با یکدیگر فرق دارند. تور سریلانکا جزو محبوب‌ترین تورهای نوروزی بوده و احتمال اینکه ظرفیت آن در سریع‌ترین زمان ممکن پر شود بسیار زیاد است.

کارشناسان لیاناپرواز  در این گزارش هزینه‌های تور نوروز 1403 سریلانکا را با معرفی کرده و جزئیات این تورها را بررسی کرده‌اند.

مقایسه هزینه تور نوروز 1403 سریلانکا_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

1. تور نوروز 1403 سریلانکا با مدت 7 شب و 8 روز

یکی از تورهای نوروزی برای سریلانکا با پرواز ایرعربیا در نظر گرفته شده و شروع قیمت آن از 29 میلیون و 900 هزار تومان + 500 دلار در نظر گرفته می‌شود. شروع سفر در این تور نوروز 1403 سریلانکا، از جمعه 25 اسفند بوده و تاریخ اعتبار برای ثبت نام آن تا یکشنبه 20 اسفند خواهد بود. این تور ویژه نوروز گردش در شهرهای کلمبو، کندی و بنتوتا را در برنامه خود داشته و مدت زمان آن 7 شب و 8 روز است.

تور نوروز 1403 سریلانکا خدماتی مانند ترانسفر به فرودگاه، ترانسفر به هتل و ترانسفر بین شهری را در بر داشته و گشت شهری، بیمه مسافرتی و رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت را برعهده دارد. در این تور صبحانه برعهده آژانس بوده و 3 گشت شهری رایگان با تور لیدر محلی جزو برنامه‌های سفر است.

مقایسه هزینه تور نوروز 1403 سریلانکا_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

2. تور نوروز 1403 سریلانکا با مدت 8 شب و 9 روز

تور نوروز 1403 سریلانکا به مدت 8 شب و 9 روز با پرواز ایرعربیا و با شروع قیمت از 19 میلیون و 500 هزار تومان + 650 دلار، یکی از تورهای محبوب برای نوروز به حساب می‌آید. در این تور تاریخ شروع سفر چهارشنبه 23 اسفند 1402 در نظر گرفته شده و آخرین مهلت برای ثبت نام در آن یکشنبه 20 اسفند است.

این تور نوروزی خدماتی مانند بلیط رفت و برگشت، هتل، ترانسفر به فرودگاه و هتل، ترانسفر بین شهری و گشت شهری را در اختیار مسافران قرار می‌دهد. علاوه بر آن، این تور شامل بیمه مسافرتی شده و هزینه صبحانه را نیز بر عهده دارد. 3 گشت شهری رایگان در 3 شهر مدنظر این تور یعنی کلمبو، بنتوتا و کندی نیز جزو برنامه‌های مهیج این تور به حساب می‌آید.

مقایسه هزینه تور نوروز 1403 سریلانکا_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

هزینه‌های دیگر سفر تور نوروز 1403 سریلانکا

از دیگر هزینه‌هایی که ممکن است در تور نوروز 1403 سریلانکا پیش بیاید مهم‌ترین هزینه را خوردنی‌هایی باید دانست که در طول سفر مسافران میل می‌کنند. انتخاب غذا و حجم آن نسبت به سلیقه مسافران متفاوت است و می‌توانند متناسب با هزینه‌ای که مدنظر دارند غذاهای مختلف سریلانکا را تجربه کنند.
مقایسه هزینه تور نوروز 1403 سریلانکا_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

از دیگر مسائل مهم در هزینه‌های سریلانکا مربوط به هزینه حمل و نقل است. متناسب با جابجایی‌هایی که صورت می‌گیرد ممکن است هزینه‌های حمل و نقل درون شهری متفاوت باشد. البته آژانس مسافرتی برای جابجایی بین 3 شهر امکانات لازم را فراهم کرده و از این بابت نیاز به پرداخت هزینه نیست. علاوه بر آن، 3 روز برای گشت شهری در نظر گرفته شده که در آن 3 روز هم هزینه‌ای از مسافر دریافت نمی‌شود.

هزینه خرید سوغاتی و یادگاری نیز مسئله‌ای کاملا شخصی است و همچنان برای انتخاب میزان هزینه مسافر می‌تواند انتخاب کند. هزینه‌های جانبی مختلف نیز ممکن است در سریلانکا پیش بیاید و بهتر است مسافر تا حد معقولی هزینه‌ای را در اختیار داشته باشد.

مقایسه هزینه تور نوروز 1403 سریلانکا_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط سفر به سریلانکا با کارشناسان لیاناپرواز  در ارتباط باشید. برای این منظور امکان تماس گرفتن با شماره تلفن 02141187 وجود دارد و مسافران می‌توانند تمام اطلاعات مربوط به تورهای نوروزی در سال 1403 را به دست آورند.

به این مطلب امتیاز دهید
منبع: / به روز رسانی:۰۳ اسفند ۱۴۰۲

ارسال نظرات و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات و پیشنهاد های شما را صبورانه می خوانیم و پاسخ می دهیم.