مقایسه هزینه تور نوروز 1403 تایلند و سریلانکا

به روز رسانی: ۰۴ اسفند ۱۴۰۲

برای تور نوروز 1403 انتخاب‌های بی شماری برای مسافران وجود دارد که می‌توانند با توجه با سلیقه و بودجه خود انتخاب کنند. از جمله پرطرفدارترین مقصدهای نوروزی برای ایرانیان، تایلند و سریلانکا را می‌توان نام برد. تورهای این دو مقصد اغلب با مدت زمان بیشتر از 8 روز ارائه شده‌اند و همراه با تور لیدر زبان فارسی، بیمه مسافرتی و ترانسفر فرودگاهی در اختیار مسافران قرار می‌گیرند.

از ویژگی‌های قابل توجه در تورهای نوروزی 1403 تایلند و سریلانکا می‌توان به امکان انتخاب بین چند تور برای یک مقصد اشاره کرد. مسافران متناسب با زمانی که دارند می‌توانند از 20 اسفند تا اوایل فروردین تور مورد نیاز خود را انتخاب کنند. علاوه بر آن، امکان انتخاب تورهای ترکیبی با مدت زمان طولانی‌تر نیز در اختیار مسافران قرار می‌گیرد.

کارشناسان لیاناپرواز  در این گزارش، تور نوروز 1403 برای تایلند و سریلانکا را معرفی کرده و ویژگی‌های هر یک را بررسی می‌کنند.

مقایسه هزینه تور نوروز 1403 تایلند و سریلانکا_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

هزینه تور نوروز 1403 برای تایلند

تور نوروز 1403 برای تایلند با اقامت 8 شب و 9 روز همراه با پرواز سلام ایر، جزو تورهای پرطرفدار بوده و شروع قیمت آن از 63 میلیون تومان است. تور تایلند با ترانسفر به فرودگاه، ترانسفر به هتل، تور لیدر زبان فارسی و اقامت در هتل در اختیار مسافران قرار گرفته و علاوه بر آن، بیمه مسافرتی نیز برای مسافران در نظر می‌گیرد. این تور بدون محدوده سنی خاص بوده و شروع آن از 22 اسفند است.

مقایسه هزینه تور نوروز 1403 تایلند و سریلانکا_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

تور نوروز 1403 ترکیبی با اقامت 7 شب در پوکت و 3 شب در بانکوک از دیگر تورهای محبوب است که شروع قیمت آن از 71 میلیون و 800 هزار تومان در نظر گرفته می‌شود. این تور که 10 شب و 11 روز طول می‌کشد از 29 اسفند 1402 آغاز شده و انواع امکانات مانند بیمه و تور لیدر را در اختیار مسافر قرار می‌دهد.

از دیگر تورهایی که در نوروز برای تایلند در نظر گرفته شده می‌توان به تور تایلند 8 شب پوکت با پرواز امارات اشاره کرد که 8 شب و 9 روز طول می‌کشد و شروع قیمت آن از 77 میلیون و 500 هزار تومان است. این تور نیز از 1 فروردین آغاز می‌شود.

مقایسه هزینه تور نوروز 1403 تایلند و سریلانکا_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

هزینه تور نوروز 1403 برای سریلانکا

تور سریلانکا (کلمبو، کندی، بنتوتا) با ایرعربیا ویژه نوروز 1403 با شروع قیمت از 29 میلیون و 900 هزار تومان + 590 دلار در اختیار مسافران نوروزی قرار گرفته است. آغاز این تور از جمعه، 25 اسفند 1402 بوده و مدت 7 شب و 8 روز برگزار می‌شود. خدمات تور سریلانکا شامل بلیط رفت و برگشت، ترانسفر به فرودگاه، ترانسفر به هتل و ترانسفر بین شهری بوده و رزرو هتل، وعده غذایی، گشت شهری و بیمه مسافرتی بر عهده تور است.

این تور با درجه سختی متوسط در نظر گرفته شده و به مسافران صبحانه رایگان عرضه می‌کند. علاوه بر آن، امکان راهنمایی گرفتن از تور لیدر محلی و سه گشت شهری رایگان، در هر شهر یک گشت، برای مسافران در نظر گرفته شده است.

مقایسه هزینه تور نوروز 1403 تایلند و سریلانکا_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

علاوه بر تور ویژه نوروز 1403 سریلانکا، امکان خرید تور برای تاریخ 23 اسفند نیز وجود دارد که به مدت 8 شب و 9 روز در نظر گرفته شده است.  قیمت این تور 19 میلیون و 500 هزار تومان + 650 دلار در نظر گرفته شده و همانند تور قبل، شهرهای کلمبو، کندی و بنتوتا مقاصد سفر هستند.

در تور 23 اسفند تمام امکانات مختلف مانند ترانسفرها، گشت شهری و بیمه مسافری در اختیار مسافر قرار گرفته و 3 گشت شهری رایگان با تور لیدر محلی در اختیار گردشگران قرار می‌گیرد.

مقایسه هزینه تور نوروز 1403 تایلند و سریلانکا_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط تور نوروز 1403 با کارشناسان لیاناپرواز در ارتباط باشید. برای مشورت و رفع ابهامات خود می‌توانید با شماره تلفن 02141187 تماس حاصل فرمایید.

به این مطلب امتیاز دهید
منبع: / به روز رسانی:۰۴ اسفند ۱۴۰۲

ارسال نظرات و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات و پیشنهاد های شما را صبورانه می خوانیم و پاسخ می دهیم.