مدرن ترین جزیره مالزی کدام است؟

به روز رسانی: ۲۱ فروردین ۱۴۰۳

بسیاری از افراد در تور مالزی به دنبال جزیره‌ای مدرن و زیبا هستند که امکانات تفریحی بیشتری داشته باشد و از نظر رفاهی نیز حرف اول را بزند. پیشرفته‌ترین جزیره مالزی که با نام جزیره مانوکان (Manukan island) شناخته می‌شود، بهترین انتخابی است که در سفر به این کشور می‌توان سراغ آن رفت. این جزیره مالزی هر ساله بیش از 20 هزار بازدیدکننده داشته و به عنوان یکی از مهم‌ترین جزایر در جهان شناخته می‌شود.

کارشناسان لیانا پرواز در این گزارش جزیره مانوکان را معرفی کرده‌اند.

مدرن ترین جزیره مالزی کدام است؟_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

ویژگی های جزیره مانوکان چیست؟

جزیره مالزی با نام مانوکان مسیری طولانی و زیبا دارد

این جزیره مالزی که با شکلی عجیب پیش روی مسافران قرار می‌گیرد، دارای مسیری طولانی با ساحل سفید شنی بوده و طول آن در حدود 1500 متر است که در جنوب جزیره قرار دارد. آب‌های اطراف این ساحل بسیار شفاف و تمیز بوده و کم عمق هستند. این منطقه برای خانواده‌ها امن بوده و در آن امکان بازی برای کودکان فراهم شده است. علاوه بر آن، جزیره مانوکان ساحلی وسیع داشته و به عنوان دومین جزیره بزرگ پارک دریایی تونکو عبدالرحمان شناخته می‌شود.

مدرن ترین جزیره مالزی کدام است؟_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

جزیره مالزی با نام مانوکان امکانات رفاهی و تفریحی مناسب دارد

این جزیره مالزی که در آن رستوران‌ها، اتاق‌های دوش، توالت‌ها و مغازه‌های مختلف وجود دارد، امکان برطرف کردن نیازهای مختلف را فراهم کرده و در آن می‌توان به سادگی مواد غذایی و کرم ضد آفتاب یا لباس شنا را تهیه کرد. این جزیره فعالیت‌های ورزشی مختلفی دارد و در آن می‌توان از سواحل جنگلی لذت برد.

در اطراف سواحل این جزیره مالزی چندین غریق نجات حضور دارند تا از مردم محافظت کنند. علاوه بر غریق نجات، حضور چند نیروی پلیس را هم در این منطقه می‌توان دید که به افزایش امنیت کمک می‌کنند.

مدرن ترین جزیره مالزی کدام است؟_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

در جزیره مانوکان دیدنی‌های زیادی را می‌توان دید

در این جزیره مالزی امکان بازدید از دیدنی‌های هیجان انگیز زیادی وجود دارد. در این جزیره می‌توان به راحتی ماهی نمو را همراه با هزاران گونه ماهی دیگر دید. بسیاری از افراد معروف هنگ کنگ نیز اهل این جزیره بوده و برای سفر به آن می‌آیند.

در این جزیره می‌توان ورزش‌های آبی مختلف را تجربه کرد و انواع مرجان‌های سخت و نرم را دید. علاوه بر آن، در مانوکان امکان دیدن ماهی‌هایی مانند ماهی طوطی، ماهی پروانه، لجن خوارها و ماهی گیر وجود دارد. ویلاهای خاص با ویوی جذاب نیز در این منطقه قابل توجه هستند.

در این جزیره مرکز آموزش دریایی جزیره مانوکان وجود دارد که برخی از نمونه‌های دریایی مانند لاکپشت یا مرجان را به نمایش می‌گذارند. اتاق نماز نیز در این جزیره وجود داشته و افراد مسلمان می‌توانند از آن استفاده کنند. علاوه بر آن، زمین فوتبال و والیبال نیز از دیگر ویژگی‌های این جزیره بوده و در مرکز آن قرار دارند.

مدرن ترین جزیره مالزی کدام است؟_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

رستوران‌های جزیره مالزی مانوکان

در این جزیره مالزی به راحتی می‌توان انواع نوشیدنی و خوردنی را سفارش داد. البته توجه به این نکته نیز اهمیت دارد که قیمت این خوردنی‌ها زیاد است و به همین جهت بسیاری از مسافران همراه خود غذا می‌آورند تا از آن جا خرید نکنند. با این حال می‌توان در رستوران کوکتس کافه غذاهای ارزان‌تری را پیدا کرد. برنج و رشته فرنگی غذاهایی هستند که سفارش دادن آن‌ها توصیه می‌شود. البته رستوران‌های متعدد دیگری نیز در جزیره هستند که ارزش امتحان کردن دارند.

مدرن ترین جزیره مالزی کدام است؟_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

تماشای غروب خورشید در جزیره مالزی

افرادی که به تماشای غروب علاقه دارند می‌توانند به منطقه غروب خورشید در لبه غربی جزیره مانوکان رفته و از دیدن آن لذت ببرند. البته اکثر گردشگران امکان بازدید از این غروب دل انگیز را ندارند و به دلیل برگشت تور مجبور به ترک جزیره هستند. علاوه بر مسیر پیاده روی، امکان رسیدن به منطقه غروب خورشید از طریق جنگل نیز وجود دارد.

مدرن ترین جزیره مالزی کدام است؟_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط سفر به مالزی و رزرو تور و هتل با شماره تلفن 02141187 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان لیانا پرواز در این زمینه مسافران را راهنمایی خواهند کرد.

به این مطلب امتیاز دهید
منبع: / به روز رسانی:۲۱ فروردین ۱۴۰۳

مطالب پیشنهادی

ارسال نظرات و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات و پیشنهاد های شما را صبورانه می خوانیم و پاسخ می دهیم.