جذاب ترین تفریحات مالدیو برای جوانان

به روز رسانی: ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

جذاب‌ترین تفریحات مالدیو علاوه بر تفریحات ساحلی و آبی که تنوع قابل توجهی دارند و می‌توانند تمام افراد را به خود جذب کنند، شامل جزیره گردی و بازدید از مناظر خاص نیز هستند. علاوه بر آن، در مالدیو امکان غواصی وجود داشته و می‌توان از تورهایی که با اهداف گوناگون در اختیار مسافران قرار می‌گیرند کمک گرفت.

مراکز خرید بسیار جذابی نیز در مالدیو وجود دارند که هم با برندهای معروف جهانی کار می‌کنند و هم در بین آن‌ها می‌توان محصولات ارزان پیدا کرد. همچنین بازارهایی قدیمی برای خرید سوغاتی‌های خاص نیز در مالدیو به چشم می‌خورند. از دیگر تفریحات مالدیو امکان سفر با زیردریایی است که جذابیت بسیاری داشته و با امنیت کامل صورت می‌گیرد.

کارشناسان لیانا پرواز در این گزارش جذاب‌ترین تفریحات تور مالدیو برای جوانان را معرفی کرده‌اند.

تفریحات مالدیو

غواصی در تپه دریایی بنانا جذاب ترین تفریح مالدیو

یکی از تفریحات مالدیو که جذابیت زیادی برای جوانان و البته تمام افراد در سنین مختلف دارد، غواصی است. یکی از بهترین مکان‌ها برای غواصی نیز با نام تپه دریایی بنانا (Banana Reef) شناخته می‌شود. این منطقه بخشی در نزدیکی هول هوماله بوده و در آن امکان تجربه کردن غواصی با شکلی خاص و متفاوت وجود دارد. تپه دریایی بنانا با بافت مرجانی غنی و گونه‌های جانوری و گیاهی بسیار متنوع پیش چشم مسافران قرار گرفته و در آن می‌توان با تجهیزات مناسب غواصی کرد.

جذاب ترین تفریحات مالدیو برای جوانان_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

تفریحات مالدیو در دل تورهای تفریحی و موضوعی

در مالدیو امکان تجربه کردن تورهای مختلف وجود دارد. این تورها با موضوعات متنوعی ارائه شده و تفریحات مختلفی با سبک‌های گوناگون را در بر دارند. در این تورها امکان بازدید از سواحل جذاب و خاص مالدیو فراهم شده و می‌توان از مکان‌های مهمی مانند بنای یادبود پیروزی، بنای یادبود سونامی، بازار محلی ماله و موزه ملی ماله دیدن کرد. علاوه بر آن، امکان بازدید از مسجد جامع و کاخ مولی آگه نیز وجود دارد و می‌توان از جزایری مانند کوروهینا تاراگاندو نیز لذت برد.

از جمله جزایر مالدیو که اهمیت زیادی دارند و حداقل چند مورد از آن‌ها را باید دید، می‌توان به جزیره باآتول، جزیره هول هوماله، جزیره ولیگاندو و جزیره گن اشاره کرد. علاوه بر آن، جزیره هووافن فوشی و الیمثا نیز اهمیت زیادی دارند. در تفریحات مالدیو سواحل آن نیز اهمیت دارند، مانند ساحل وادهو، ساحل مصنوعی ماله و ساحل گالی که هر  ساله تماشاگران زیادی را به خود جذب می‌کنند.

جذاب ترین تفریحات مالدیو برای جوانان_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

تجربه سفر با زیردریایی گردشگری وال

از دیگر تفریحات مالدیو که می‌تواند جوانان را هیجان زده کند، امکان سفر با زیردریایی گردشگری وال است. این زیردریایی برای همین منظور طراحی شده و یکی از بهترین نمونه‌هایی است که در جهان وجود دارد. این زیردریایی امکان گردشی متفاوت در دل آب‌های اقیانوس هند را فراهم کرده و در دو عمق مختلف زیر آب توقف می‌کند. عمق اول 25 متر و عمق دوم 40 متر است که هر یک تجربه‌ای متفاوت را به همراه دارد.

جذاب ترین تفریحات مالدیو برای جوانان_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

مراکز خرید مالدیو را فراموش نکنید

یکی از جذاب‌ترین کارهایی که جوانان در سفر به مالدیو انجام می‌دهند، بازدید از مراکز خرید است. از بین این مراکز که به عنوان بهترین تفریحات مالدیو نیز به حساب می‌آیند، می‌توان به فرودگاه بین المللی ماله اشاره کرد که در آن می‌توان مراکز خرید جذابی را دید. بازار جزیره، به عنوان مرکز خریدی تازه تاسیس اهمیت دارد و سنترو مال یکی از بهترین مکان‌ها با برندهای معروف جهانی است.

در این جزیره امکان خرید از له کیوت با اجناس ارزان و بدون مالیات نیز وجود داشته و در عین حال می‌توان برای خرید سوغاتی سراغ ماجیدهی ماگو رفت. مرکز تجاری STO  و چاندهانی ماگو یا بوتیک نالا از دیگر مراکز مهم برای خرید به حساب می‌آیند.

جذاب ترین تفریحات مالدیو برای جوانان_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط سفر به مالدیو و تجربه کردن تفریحات مختلف آن با شماره تلفن 02141187 تماس گرفته و اطلاعات لازم را از کارشناسان لیانا پرواز دریافت کنید.

به این مطلب امتیاز دهید
منبع: / به روز رسانی:۲۷ فروردین ۱۴۰۳

مطالب پیشنهادی

ارسال نظرات و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات و پیشنهاد های شما را صبورانه می خوانیم و پاسخ می دهیم.