بهترین مراکز خرید بالی برای خانواده ها

به روز رسانی: ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

در بالی مراکز خرید متعددی می‌توان پیدا کرد که هر یک به تنهایی دنیایی اسرار آمیز را پیش روی مسافران قرار می‌دهند. با اینکه بالی سرزمینی پر هیجان بوده و سفر به آن بیشتر به نیت تفریحات مختلف و بازدید از مکان‌های دیدنی منحصر به فرد صورت می‌گیرد. با این حال برای کسانی که می‌خواهند سوغاتی یا یادگاری بخرند و یا حتی به دنبال لباس‌های برند هستند این امکان در تور بالی فراهم شده است.

کارشناسان لیاناپرواز  در این گزارش بهترین مراکز خرید بالی برای خانواده‌ها را معرفی کرده‌اند.

بالی

1. مرکز خرید بیچ والک برای عاشقان خرید (Beachwalk shopping center)

این مرکز خرید از جدیدترین و بزرگ‌ترین مراکز خرید بالی به حساب می‌آید که در کنار ساحل کوتا قرار گرفته و در آن برندهای رده بالای زیادی را می‌توان پیدا کرد. در مرکز خرید بیچ والک اجناسی با کیفیت بسیار مناسب وجود دارد که از بین آن‌ها می‌توان به La Bamboo، H&M، Zara و Seafolly اشاره کرد.

از جمله امکانات تفریحی که در این مرکز خرید می‌توان استفاده کرد رستوران معروف سوشی، سینمای سه بعدی و حتی باشگاه بدنسازی هستند. ساعت کاری این مجموعه از یکشنبه تا چهارشنبه و از 10 و نیم صبح تا 10 و نیم شب است. روزهای جمعه و شنبه نیز می‌توان از ساعت 10 و نیم تا 12 نیمه شب سراغ این مرکز خرید رفت.

بهترین مراکز خرید بالی برای خانواده ها_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

2. مرکز خرید گالریا مال بالی با قیمتی ارزان (Mall Ball Galeria)

نام دیگر این مرکز خرید DFS بوده و در جاده اصلی بین فرودگاه و سمینیناک قرار دارد. این مرکز خرید فروشگاه‌هایی ارزان‌تر از بیچ والک داشته و تنوع بیشتری را هم عرضه می‌کند. فروشگاه‌های الکترونیکی، خرده فروشی و سخت افزار فروشی نیز در این مجموعه پیدا می‌شوند. علاوه بر آن، برندهای معروفی مانند H&M را هم می‌توان در این مرکز پیدا کرد.

در این مرکز خرید رستورانی عالی با غذاهای ژاپنی و سوشی وجود دارد و می‌توان مجموعه‌های تفریحی مختلف مانند سینما دو بعدی و رستوران‌هایی با غذاهای محلی را در آن پیدا کرد. ساعت کاری این مجموعه از 10 صبح تا 10 شب است.

بهترین مراکز خرید بالی برای خانواده ها_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

3. مرکز خرید (Transmart Carrefour)

در فاصله دو کیلومتری از مرکز خرید گالریا می‌توان مرکز خرید دیگری پیدا کرد که لباس‌هایی ارزان دارد و در آن می‌توان مواد غذایی، لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی و میوه و سبزیجات مختلف را تهیه کرد. این مرکز خرید دارای سیستم‌های صوتی نیز بوده و جزو مکان‌های قابل توجه در بالی است. ساعت کاری این مجموعه از ساعت 10 صبح تا 10 شب در نظر گرفته می‌شود.

بهترین مراکز خرید بالی برای خانواده ها_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

4. مرکز خرید دیسکاوری مال (Discovery shpping mall)

این مرکز خرید در جنوب کوتا قرار گرفته و در آن علاوه بر فروشگاه‌های متنوع می‌توان انواع رستوران‌های مختلف را پیدا کرد. مرکز خرید دیسکاوری مال چند فروشگاه الکترونیکی، پوشاک، عینک فروشی و خرده فروشی دارد و در آن کافه‌های زیادی قرار گرفته‌اند. ساعت کاری این مرکز از یکشنبه تا چهارشنبه از 10.30 صبح تا 10.30 شب بوده و روزهای جمعه و شنبه از 10.30 صبح تا 12 باز است.

بهترین مراکز خرید بالی برای خانواده ها_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

5. مرکز خرید سمینیاک ویلیج (Seminyak village)

مرکز خرید سمینیاک ویلیج در انتهای خیابان شلوغ و پر رفت و آمد Eat seminyak قرار گرفته و به دلیل قیمت بالای اجناسی که دارد اکثر مردم سراغ آن نمی‌روند. با این حال افرادی که قصد خرید نداشته باشند هم سراغ این مرکز می‌روند و آن را از دست نمی‌دهند. در طبقه بالای این مرکز یک سالن Spa قرار گرفته که طرفداران زیادی دارد. بعد از خرید و گشت و گذار در این فروشگاه می‌توان به طبقه‌های هم کف رفته و در رستوران‌هایی مانند Bossman burgers غذایی خوشمزه میل کرد.

بهترین مراکز خرید بالی برای خانواده ها_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط سفر به بالی با کارشناسان لیاناپرواز در تماس باشید. برای این منظور می‌توانید با شماره تلفن 02141187 تماس گرفته و سوالات مختلف خود را مطرح کنید.

به این مطلب امتیاز دهید
منبع: / به روز رسانی:۱۶ بهمن ۱۴۰۲

ارسال نظرات و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات و پیشنهاد های شما را صبورانه می خوانیم و پاسخ می دهیم.