بهترین زمان رزرو تور نوروز 1403 دبی کی هست؟

به روز رسانی: ۰۷ بهمن ۱۴۰۲

بهترین زمان رزرو تور نوروز 1403 دبی حداقل یک ماه قبل از نوروز در نظر گرفته می‌شود. البته هر چه زودتر برای این منظور اقدام کنید بهتر است زیرا در نوروز تعداد مسافران بسیار بیشتر از شرایط عادی بوده و امکان پر شدن ظرفیت‌ها وجود دارد.

کارشناسان لیاناپرواز  در ادامه چند مورد از مکان‌های دیدنی که در تور نوروز 1403 دبی نباید از دست داد را معرفی کرده‌اند.

تور دبی نوروز 1403

1. برج خلیفه، نگین دبی

این برج به عنوان معروف‌ترین مکان دیدنی در دبی شناخته می‌شود که هر ساله تماشاگران زیادی را به خود جذب می‌کند. برج خلیفه 160 طبقه دارد و بلندترین ساختمان در جهان به حساب می‌آید. این برج که معماری اسلامی نیز دارد دارای یک سیستم روکش کاری برای مقاومت در برابر گرما بوده و امکان بازدید از آن به صورت 24 ساعته وجود دارد.

بهترین زمان رزرو تور نوروز 1403 دبی کی هست؟_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

2. شهربازی دنیای ماجراجویی آی ام جی در دبی

افرادی که به شهربازی و تفریحات این چنینی علاقه دارند می‌توانند در تور نوروز 1403 دبی سراغ آم ام جی بروند. این شهربازی برای گروه‌های خانوادگی توصیه شده و در دل آن می‌توان بزرگ‌ترین پارک موضوعی جهان را پیدا کرد. در این مجموعه وسیع برای انواع سنین مختلف بازی‌هایی در نظر گرفته می‌شود. افراد دو ساله تا 60 ساله همگی می‌توانند در این شهربازی لذت ببرند. علاوه بر این، امکان گردش در دل رستوران‌ها و کافه‌های آن نیز وجود دارد و می‌توان غذاهای بین المللی و عربی معروف را در آن پیدا کرد.

بهترین زمان رزرو تور نوروز 1403 دبی کی هست؟_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

3. تور نوروز 1403 دبی با تجربه پارک سافاری

پارک سافاری موجود در دبی زیستگاه 3000 موجود زنده است و 78 گونه جانوری مختلف در آن زندگی می‌کنند. مساحت این پارک در حدود 17 هکتار بوده و در آن 5 بخش وجود دارد. دهکده حیوانات آفریقایی، دهکده اکتشاف، دهکده حیوانات آسیایی، سافاری بیابان‌های عربی و بخش الوادی بخش‌های مربوط به این پارک هستند. حیوانات این بخش‌ها بی خطر بوده و امکان بازدید نزدیک از آن‌ها در تور نوروز 1403 دبی فراهم شده است.

بهترین زمان رزرو تور نوروز 1403 دبی کی هست؟_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

4. گرین پلنت یا سیاره سبز در دبی

سیاره سبز از مکان‌های عجیب و جذاب در دبی است که تجربه‌ای متفاوت به همراه دارد. این مکان که در سال 2016 و در سیتی واک ایجاد شده فضایی مصنوعی از ساخته‌های غیرطبیعی در مقابل افراد قرار می‌دهد اما اقندر خارق العاده است که می‌توان در آن قدم زد و احساس کرد که در دل جنگل‌های بارانی و استوایی است و انواع حیوانات در نزدیکی او قرار دارند. این پارک بیش از 3000 گونه گیاهی و جانوری خاص را در غالب چند اکوسیستم مجزا به طور کامل زیر یک سقف آورده است. این ساختمان بنایی به صورت شیشه‌ای و لوکس دارد.

بهترین زمان رزرو تور نوروز 1403 دبی کی هست؟_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

5. بازدید از موزه ایلوژن در تور نوروز 1403 دبی

موزه ایلوژن از جمله مکان‌های دیدنی جذاب در دبی به حساب می‌آید که امکان بازدید از آن برای تمام افراد فراهم شده است. ایلوژن به معنای توهم و خطای ذهنی بوده و در آن ممکن است احساس گیجی به شما دست بدهد. این موزه فضای جالبی دارد که در آن از ابزارهای بصری و ایجاد خطای دید استفاده شده است. 80 اتاقک مختلف در این مکان قرار گرفته که همگی طرح‌های خاصی دارند و  از جمله این اتاقک‌ها می‌توان به استوانه ابهام زا، سر داخل بشقاب، شهر فرهنگ، جعبه جادویی و تونل بی نهایت اشاره کرد.

بهترین زمان رزرو تور نوروز 1403 دبی کی هست؟_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

6. موزه سلفی دنیای سه بعدی در دبی

این موزه جزو موزه‌های پرطرفدار در دبی است که برای علاقه مندان به هنر عکاسی جذابیت بسیار بیشتری دارد و در تور نوروز 1403 دبی نباید بازدید از آن را از دست داد. ایده این موزه از آن شکل گرفته که با توجه به رونق گرفتن سلفی در بین مردم می‌توان آن را در حوزه گردشگری نیز وارد کرد. در این موزه 185 نقاشی سه بعدی با موضوعات مختلف قرار گرفته که می‌توان با آن‌ها سلفی گرفت. این نقاشی‌ها ممکن است ترسناک بوده یا از شخصیت‌های معروف نمایشی گرفته شده باشند. عکس گرفتن در این موزه حسی متفاوت برای مسافران و بخصوص کودکان خواهد داشت. این موزه بزرگ‌ترین موزه سلفی سه بعدی در جهان به حساب می‌آید.

بهترین زمان رزرو تور نوروز 1403 دبی کی هست؟_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط سفر به دبی با تور نوروزی 1403 با کارشناسان لیاناپرواز  مشورت کنید. برای این منظور می‌توانید با شماره تلفن 02141187 تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید

به این مطلب امتیاز دهید
منبع: / به روز رسانی:۰۷ بهمن ۱۴۰۲

ارسال نظرات و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات و پیشنهاد های شما را صبورانه می خوانیم و پاسخ می دهیم.