برگزاری سمینار معرفی مسیر عمان و روسیه در مشهد

به روز رسانی: ۰۵ شهریور ۱۴۰۲

سمینار معرفی مسیر عمان و روسیه در تاریخ 4 شهریورماه 1402 با همکاری شرکت الماس هفت دریا (7sd) و آژانس مسافرتی لیاناپرواز پارس در هتل هما مشهد برگزار شد. در این سمینار بیش از 150 آژانس معتبر شهر مشهد، نمایندگانی از تاتارستان روسیه، دو نماینده از هتل‌های مطرح عمان و مسئولان اداره میراث فرهنگی و گردشگری مشهد حضور داشتند.

برگزاری سمینار معرفی مسیر عمان و روسیه در مشهد

طی این مراسم، کتاب «نگین ولگا؛ راهنمای سفر به کازان» که تالیف آن با همکاری این مجموعه صورت گرفت، معرفی شد. همچنین، آژانس مسافرتی لیاناپرواز از کتاب «سرزمین سلطان» که راهنمای جامعی درباره سفر به کشور عمان است، رونمایی کرد. در ادامه، پیرامون ظرفیت‌های موجود در مسیرهای کازان روسیه و عمان و خدمات لیاناپرواز و 7sd در این دو مسیر صحبت شد.

لیاناپرواز با تاسیس یک دفتر مسافرتی در کشور مالزی در سال 1388 فعالیت خود را در حوزه گردشگری آغاز کرد. این آژانس مسافرتی با اخذ مجوزهای رسمی از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، خدمات ایرانگردی و جهانگردی خود را از سال 1394 در اختیار گردشگران ایرانی قرار داد. این خدمات شامل برگزاری تورهای گروهی و انفرادی، اخذ ویزا، رزرو هتل، خرید بلیط هواپیما و قطار و صدور بیمه‌نامه مسافرتی می‌شود. آژانس لیاناپرواز به عنوان نماینده رسمی تاتارستان روسیه در سال 1398 موفق به اخذ مجوزهای لازم برای برگزاری تورهای گردشگری در این مسیر شد. با شیوع ویروس کرونا اجرای این تورها به تعویق افتاد؛ اما خوشبختانه، فعالیت لیاناپرواز در این مسیر مجدداً آغاز شده است.

برگزاری سمینار معرفی مسیر عمان و روسیه در مشهد_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

این مجموعه با توجه به سوابق درخشان خود، تصمیم گرفت تا یک شعبه در کشور عمان با نام الماس هفت دریا یا 7sd تاسیس کند. هم‌اکنون، 7sd به مجری و برگزارکننده انحصاری تورهای عمان تبدیل شده است. بنابراین، علاقمندان می‌توانند به صورت مستقیم و بدون واسطه، هتل مورد نظر خود را در این کشور با بهترین پروازها رزرو کنند. به علاوه، امکان رزرو آنلاین بر روی سایت این مجموعه نیز فراهم شده است. خدمات شرکت الماس هفت دریا در عمان تنها به حوزه گردشگری محدود نمی‌شود. این مجموعه، خدمات مربوط به خرید ملک، ثبت شرکت، دریافت وقت سفارت آمریکا و کانادا را نیز انجام می‌دهد. ضمن آن که قصد دارد با تاسیس یک شعبه در کازان روسیه به کارگزار رسمی ایران در کازان تبدیل شود.

برگزاری سمینار معرفی مسیر عمان و روسیه در مشهد_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

سمینار معرفی مسیر عمان و روسیه در تاریخ 6، 7 و 12 شهریور در شهرهای تهران، اصفهان و شیراز نیز برگزار می‌شود. علاقمندان به حوزه گردشگری، خرید ملک و ثبت شرکت می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این سیمنار با شماره 09102091460 تماس بگیرند.

به این مطلب امتیاز دهید
منبع: / به روز رسانی:۰۵ شهریور ۱۴۰۲

ارسال نظرات و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات و پیشنهاد های شما را صبورانه می خوانیم و پاسخ می دهیم.