با 25 میلیون به کجا سفر کنیم؟ + بهترین قیمت خرید تور آذر 1402

به روز رسانی: ۰۴ آذر ۱۴۰۲

گردشگری بعد از انقلاب صنعتی رونق گرفت. افزایش دسترسی همراه با تحولی که در حمل و نقل به وجود آمد تاثیر زیادی در بیشتر شدن امکان مسافرت بین مردم عادی داشت. در سال 1841 اولین تور دسته جمعی بزرگ توسط توماس کوک راه اندازی شد و در امتداد همین اتفاق تورهای گردشگری دیگر نیز ایجاد شدند. خرید تور امکانات خاصی را در دسترس مسافران قرار می‌دهد.

کارشناسان لیاناپرواز در این گزارش به معرفی تورهای گردشگری متناسب با قیمت 25 میلیون تومان پرداخته‌اند.

با 25 میلیون به کجا سفر کنیم؟ + بهترین قیمت خرید تور آذر 1402_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

تورهای گردشگری چه امکاناتی ارائه می‌دهند؟

تورهای گردشگری هزینه هواپیما، هتل، ترانسفر به فرودگاه و بیمه‌های مسافرتی را پرداخت می‌کنند. در بسیاری از تورها صبحانه بر عهده هتل است اما ناهار و شام را خود مسافر باید تهیه کند. بسته به شرایط، سلیقه و هزینه‌ای که می‌خواهید پرداخت کنید غذاهای متنوعی در دسترس هستند. اکثر تورها همراه با تور لیدر فارسی زبان و بدون محدودیت سنی برای کودکان برگزار می‌شوند.

 

تور عمان

برای استفاده از تور عمان و سفر به شهر مسقط می‌توانید با پرداخت 15 میلیون و 840 هزار تومان اقدام کنید. این سفر که از تهران به شهر مسقط عمان است از 20 آذر به مدت 4 شب و 5 روز طول خواهد کشید. گزینه دیگری که پیش روی شماست این است که با 11 میلیون و 750 هزار تومان از 10 آذر به مدت 3 شب و 4 روز از شیراز به عمان سفر کنید. در صورتی که بخواهید مدت بیشتری در عمان بمانید می‌توانید با تور 13 آذر و به مدت 4 شب و 5 روز به این سفر بروید که در این صورت قیمت تور 13 میلیون و 200 هزار تومان خواهد بود. در تمام این سفرها صبحانه با هتل بوده و امکان بردن کودکان نیز وجود دارد.

با 25 میلیون به کجا سفر کنیم؟ + بهترین قیمت خرید تور آذر 1402_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

تور دبی

تورهای دبی در سه تاریخ 8، 10 و 15 آذر با مدت زمان‌های مختلف قابل خریداری هستند. تور 8 آذر به مدت 4 شب و 5 روز و با قیمت 18 میلیون و 530 هزار تومان به فروش می‌رسد. تور 10 آذر به مدت 3 شب و 4 روز و با قیمت 16 میلیون و 500 هزار تومان و تور 15 آذر با قیمت 21 میلیون تومان و به مدت 5 شب و 6 روز قابل خریداری هستند. این تورها همراه با تور لیدر فارسی و صبحانه امکان بازدید از دبی را فراهم می‌کنند.

با 25 میلیون به کجا سفر کنیم؟ + بهترین قیمت خرید تور آذر 1402_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز

تور استانبول

اگر به دنبال فضایی اروپایی و خاص هستید که آب و هوایی بارانی و سرد دارد می‌توانید سراغ استانبول بروید. تور استانبول با گشت شهری رایگان و ناهار با دو قیمت متفاوت قابل خریداری است. این تور با هزینه 8 میلیون و 400 هزار تومان در تاریخ 17 آذر و با هزینه 14 میلیون و 920 هزار تومان (با هتل درجه بالاتر) در تاریخ 6 آذر به مقصد استانبول پرواز خواهد کرد. در این مسافرت تور لیدر زبان فارسی حضور دارد و صبحانه با هتل خواهد بود.

با 25 میلیون به کجا سفر کنیم؟ + بهترین قیمت خرید تور آذر 1402_ شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی لیانا پرواز
خرید تور با لیاناپرواز

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تورهای مسافرتی با قیمت مناسب می‌توانید از مشاوران لیاناپرواز کمک بگیرید تا سفری خاطره‌انگیز و جذاب را تجربه کنید. برای اطلاعات بیشتر با شماره 0214118 تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز دهید
منبع: / به روز رسانی:۰۴ آذر ۱۴۰۲

ارسال نظرات و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات و پیشنهاد های شما را صبورانه می خوانیم و پاسخ می دهیم.