جزیره سنتوزا

جزیره سنتوزا در جنوب سنگاپور قرار دارد. این جزیره تفریحی شگفت‌انگیز، با سواحل مصنوعی زیبا و سرگرمی‌های متنوع برای سنین مختلف، به یکی از مقاصد گردشگری آسیا و دیگر نقاط جهان تبدیل شده است. سنتوزا (Sentosa) یک جزیره‌ی تفریحی معروف و از جاذبه های سنگاپور است که سالانه بیش از ۲۰ میلیون گردشگر برای بازدید به این جزیره راهی می شوند.

برای ورود به جزیره سنتوزا می‌توانید از شهر ویوو (Vivo) سوار بر تله‌کابین شده، و در مدت زمان کوتاهی پس از گذر مناظر طبیعی، به سنتوزا رسید. بعضی از جاذبه‌های این جزیره شامل استراحتگاه گران‌قیمت جهانی، شهربازی جهانی سنگاپور، برج ببر آسمان (Tiger Sky Tower)، پارک پروانه‌ها و قلمرو حشرات و یکی از بزرگترین مجموعه‌ی حیوانات آبی آسیا یعنی سی آکواریوم (SEA Aquarium) است.

یکی از بهترین گزینه های سفر به سنگاپور، سفر با تور سنگاپور می باشد.

این تفریحات متنوع، گردشگران بی‌شماری را سالانه از هر سنی و از سراسر دنیا ، به این کشور جذب می‌کنند. جزیره سنتوزا چندین ساحل ماسه‌ای مصنوعی در بخش جنوبی دارد که به ویژه در آخر هفته‌ها، بسیار شلوغ می‌شود. اینجا یک مکان عالی برای فرار از فشار و شلوغی شهر است و به شما اجازه می‌دهد یک تجربه‌ی عالی در یک استراحت‌گاه ساحلی، در فاصله‌ی چند دقیقه‌ای از سنگاپور داشته باشید.

برج ببر آسمان

در اولین توقفتان در جزیره سنتوزا، به برج ببر آسمان (Tiger Sky Tower)، بلندترین برج واقع درسنگاپور می باشد که برای رصد آسمان طراحی شده، سری بزنید و در اتاقک شیشه‌ای بنشینید و به آرامی به ارتفاع ۱۳۱ متری از سطح دریا از مناظره زیبای سنتوزا و جزایر جنوبی سنگاپور لذت ببرید.

اطلاعات دقیقی درباره قیمت و امکانات تور تایلند

استراحتگاه جهانی سنتوزا

در این استراحتگاه گران‌‌‌قیمت که بیش از ۴۹ هکتار مساحت دارد و باعث اشتغال زایی برای هزاران نفر ایجاد کرده است، تعدادی از هتل های سنگاپور، چندین رستوران و امکانات متعدد تفریحی در کنار هم قرار گرفته‌اند.

باغ‌ های گیاه‌شناسی

باغ‌های گیاه‌شناسی ارزش دیدن دارند و به این علت نباید آن‌ها را با باغ‌های پیشین اشتباه گرفت؛ سنگاپور اولین نامزدی میراث جهانی یونسکو را برای این باغ‌ها به دست آورد. اگرچه ممکن است گاهی اوقات شهر احساس یکی از راحت‌ترین و تمیزترین جنگل‌های به هم پیوسته را برای شما ایجاد نماید اما باغ‌های گیاه‌شناسی از بخش‌های اصلی آن به حساب آمده که میراث طبیعی سنگاپور را حفظ کرده‌است.

چگونه تور مالزی را خرید کنیم؟

درواقع شما می‌توانید درمیان باغی پیاده‌روی کنید که به ‌عنوان بخشی از تلاش برای حفظ گونه‌های درختان بزرگ شهرمحسوب می‌شود. همچنین می‌بایست مطمئن شوید که در این میان باغ ملی ارکیده (National Orchid Garden) را دیده و سری به دیگر جاذبه‌های دیگر این منطقه همچون دریاچه اکو (Eco-Lake)، باغ اکو (Eco-Garden) و باغ بونسای (Bonsai Garden)، مجسمه‌ها و چندین باغ و مکان منحصر به فرد نیز بزنید.

با دریافت ویزای سنگاپور می توانید از جاذبه های دیدنی این کشور دیدن کنید.

موقعیت جاذبه

کشور: سنگاپور
شهر: سنگاپور
آدرس: Singapore

موقعیت روی نقشه

ارسال نظرات و سوالات شما