معبد وات چایا مانگکالارامWat Chaiya Mangkalaram

معبد وات چایا مانگکالارام، یکی از جاذبه های پنانگ و بزرگترین معبد در این منطقه می‌باشد که به سبک معماری تایلندی بنا شده است. در ورودی معبد یک مجسمه از ناگا (naga) (اژدهای آب جنوب شرق آسیا) قرار دارد و در قسمت خروجی معبد یک اژدهای چینی به نمایش گذاشته شده است. این معبد در فاصله 10 دقیقه‌ای از جورج تاون واقع شده است که در این معبد می‌توان یکی از بزرگ‌ترین و منحصر به فرد ترین مجسمه غول پیکر بودا را نظاره‌گر باشید. با رزرو تور مالزی از این جاذبه شگفت انگیز دیدن نمایید. (وارد شدن به این معبد و رفتن به سمت مجسمه بودا باید لباس مناسب پوشیده و کفش و کلاهتان را نیز دربیاورید.)

فراموش نکنید برای سفر به پنانگ و بازدید از این جاذبه نیازمند اخذ ویزای مالزی می باشید. جهت اخذ این ویزا با کارشناسان ما در لیانا پرواز در ارتباط باشید.

ویژگی های مجسمه معبد وات چایا مانگکالارام

این مجسمه ۳۳ متر طول دارد و در نوع خود سومین مجسمه بزرگ در جهان است. این مجسمه بیان‌گر جدا شدن کل بودا از امور دنیوی در آخرین روز زندگی می‌باشد و به عنوان حالت استراحت نهایی بودا قبل از مرگش معروف می باشد، علاوه بر این مجسمه شما می‌توانید مجسمه‌هایی با مقیاس کوچک‌تر در اطراف آن ببینید، همچنین بر روی دیوارهای معبد وات چایا مانگکالارام نقاشی های گوناگونی که زندگی بودا را به نمایش می‌گذارد، به چشم می خورد.

جزیره بالی یکی از مشهورترین جزایر کشور اندونزی است. این جزیره به دلیل قرار گرفتن در موقعیت استوایی سالانه پذیرای گردشگران بسیاری است. جهت اخذ ویزای بالی و سفر به این جزیره زیبا با کارشناسان ما در لیانا پرواز تماس حاصل نمایید.

موقعیت جاذبه

کشور: مالزی
شهر: پنانگ

موقعیت روی نقشه

ارسال نظرات و سوالات شما