پارک موضوعی اسکیپ پنانگ

اگر به کشور مالزی سفر کردید حتما سری هم به جزیره پنانگ در شمال غربی این کشور بزنید و از جاذبه های پنانگ علی الخصوص پارک موضوعی اسکیپ بازدید کنید. پنانگ به مروارید جنوب شرق آسیا معروف می‌باشد و این جزیره زیبا دارای جاذبه‌های دیدنی متنوعی نیز می‌باشد، شما می‌توانید در کنار ساحل و تفریحات آبی از بناهای تاریخی و پوشش گیاهی خاص این جزیره نیز دیدن کنید، برای رسیدن به این جزیره کافی است شما 5 ساعت رانندگی کنید و یا اگر زمان برایتان مهم است می‌توانید از فرودگاه کوالالامپور با یک پرواز یک ساعت و نیمه خود را به این جزیره برسانید.

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما تهران پوکت لحظه آخری و ارزان

مزایای پارک موضوعی اسکیپ پنانگ

معمولا مسافرانی که به مالزی سفر می‌کنند و اهل ساحل و تفریحات آبی هستند حداقل سه روز از پکیج تور مالزی خود را به این جزیره اختصاص می‌دهند، یکی از مکان‌هایی که به شما پیشنهاد می‌دهیم که حتما از آن بازدید کنید پارک موضوعی اسکیپ پنانگ می‌باشد که درسال 2012 افتتاح شد. در این مجموعه تفریحی قطعا شما هیجاناتی متفاوت را تجربه خواهید کرد. شما می‌توانید سر‌خوردن درون لوله، آویزان شدن از درخت، طناب بازی، سقوط آزاد از سکوی بیست متری و پرت شدن در ارتفاع را تجربه کنید و لحظاتی شاد و پر‌هیجان را برای خود رقم بزنید.

یکی از محاسن پارک موضوعی اسکیپ این است که برای کودکان بازی‌های متنوعی در نظر گرفته شده‌است و تمام بازی‌هایی که برای بزرگ‌سالان طراحی شده‌است برای کودکان نیز با مقیاس مناسب وجود دارد.

با اخذ ویزای بالی از سرزمین خدایان دیدن نمایید.

تفریحات پر‌طرفدار پارک موضوعی اسکیپ پنانگ

یکی از تفریحات پر‌طرفدار در این پارک موضوعی پریدن از ارتفاع یا بانجی جامپینگ می‌باشد و اگر دوست دارید هیجان را تجربه کنید حتما به سراغ زیپ لاین (که با آویزان شدن آن با سرعت زیاد می‌توانید از بین درختان استوایی عبور کنید) بروید. همچنین با پریدن بر روی تشک‌های بادی بدون هیچ طنابی هیجان متفاوتی را تجربه خواهید کرد، مطمئنا ارزش سپری کردن یک روز را در این مجموعه پارک خواهد داشت چرا که شما بعد از تجربه هیجان دارای روحیه شاداب و پر نشاط خواهید شد.

گردشگرانی که از بازی‌های در ارتفاع لذت نمی‌برند می‌توانند از امکانات غار نوردی این پارک استفاده کنند قبل از هر چیز برای ورود به این غار کلاه‌های چراغ دار و ایمنی به گردشگران داده می‌شود و همچنین آن‌ها را به تجهیزات مورد نیاز مجهز می‌کنند تا در مسیر مشکلی به وجود نیاید. از دیگر امکانات یا بهتر است بگوییم بازی‌ها در این پارک بالا رفتن از درختان بلند و تنومند می‌باشد که توسط پله‌های چوبی انجام می‌شود .

معمولا گردشگرانی که قصد بازدید از پارک موضوعی اسکیپ را دارند از پکیج رایج آن استفاده می‌کنند که شامل استفاده بیش از 30 فعالیت همانند زیپ لاین، سرسره و.... است. همچنین لذت بردن از طبیعت موجود در این محوطه و گشت در خیابان‌ها و مناطق معروف اطراف این پارک مثل خیابان جورج تاون و باتو فرنجی می‌باشد. فراموش نکنید علاوه بر وسایل بازی شما می‌توانید برای استراحت در رستوران‌ها و بوفه‌هایی که در این مجموعه تعبیه شده‌است سری بزنید وساعاتی را به صرف غذا با دوستانتان و گپ و گفت بپردازید.

رزرو تور تایلند لحظه آخری و ارزان با گشت های مهیج شهری

راه های دسترسی به پارک موضوعی اسکیپ پنانگ

اگر قصد بازدید از پارک موضوعی اسکیپ پنانگ را داشتید کافی است خودتان را از خیابان جورج تاون یا خیابان باتوفرنجی به اتوبوس شماره 101 یا 102 برسانید و با کمی پیاده‌روی به این پارک دسترسی پیدا کنید. همچنین با ارائه بلیت تهیه شده شما می‌توانید به صورت نا‌محدود از امکانات این پارک موضوعی استفاده کنید، لازم است در برنامه ریزی خود در نظر بگیرید که ساعت کار این پارک همه روزه به جز روز دوشنبه از ساعت 10:00 صبح تا ساعت 18:00 می باشد.

برای سفر به کشور مالزی و تجربه هیجان در پارک موضوعی اسکیپ پنانگ و اخذ ویزای مالزی با کارشناسان ما در لیانا پرواز تماس بگیرید.

موقعیت جاذبه

کشور: مالزی
شهر: پنانگ

موقعیت روی نقشه

ارسال نظرات و سوالات شما