ساحل پلایا بلانکاPlaya Blanca

پلایا بلانکا در زبان اسپانیایی به معنی ساحل سفید است و جنوبی‌ترین شهر جزیره لانزاروته و یکی از جاذبه های جزیره قناری محسوب می‌شود. این منطقه جدیدترین تفرجگاه این جزیره است و بخشی از شهرداری شهر یائزا محسوب می‌شود. فاصله این جزیره تا فرودگاه تقریبا با ماشین 40 دقیقه (45 کیلومتر) است و شامل شهرداری، یک مدرسه دولتی، یک مدرسه خصوصی (تدریس دروس آموزش انگلیسی)، یک دفتر اسناد رسمی، کلیسا، بندر و یک منطقه صنعتی در ورودی شهر می‌باشد. همچنین در اوایل ماه آوریل یک کتابخانه عمومی در این منطقه افتتاح شد.

برای سفر به اسپانیا و بازدید از ساحل پلایا بلانکا نیاز به ویزای اسپانیا دارید. لیانا پرواز شرایط دریافت ویزای توریستی اسپانیا را برای شما آسان کرده است. کسانی که دو دوز واکسن‌های فایزر، مدرنا، جانسون، سینوفارم و استرازنکا را دریافت کرده‌اند، می توانند در تورهای اسپانیای لیانا پرواز حضور داشته باشند.

ایستگاه اتوبوس estachion de guaguans در قسمت تجاری شهر، در گوشه‌ای از AV قرار گرفته است و تمامی خدمات حمل و نقل به کلیه نقاط جزیره از اینجا امکان‌پذیر است. در اوایل اکتبر 2008، playa blanca به اولین شهر در جزیره تبدیل شد که دارای یک سرویس اتوبوس محلی و اختصاصی بود. قیمت این اتوبوس‌ها بدون در نظر گرفتن مسافت طی شده در شهر 1.30 یورو برای هر نفر بزرگسال است. خط ساحلی پیرامون Playa blanca در واقع یک خلیج بزرگ به طول 9 کیلومتر است که سپس به سه خلیج کوچک تقسیم می‌شود.

اطلاعات کامل درباره شرایط و مراحل رزرو و خرید اینترنتی بلیط هواپیمای مالزی، که شاید شما نمی دانستید.

مارینا روبیکون (Marina Rubicon)

مارینا روبیکون در فاصله 15 دقیقه پیاده روی از مرکز شهر قرار دارد. این بازار دو بار در هفته، چهارشنبه‌ها و شنبه‌ها (صبح‌ها) برگزار می‌شود، کالا‌های موجود در آن منطقه از هدایای دستباف گرفته تا شراب‌های محلی متغیر است. در تور اسپانیا و سفر به جزایر قناری بازدید از ساحل سفید را حتما در برنامه ریزی‌های خود قرار دهید.

سواحل پلایا بلانکا(Beaches)

در مرکز شهر، ساحلی کوچک به نام Playa blanca (پلایا بلانکا) قرار دارد. این مجموعه ترکیبی از شن و ماسه و سنگ است و جز آرام‌ترین سواحل بین 3 ساحل شهر است. بعد از نیم ساعت پیاده روی به سمت غرب شهر ساحل Playa flaming قرار دارد. اگر چه خارج از مرکز شهر است اما هنوز هم تعدادی مغازه و رستوران در آنجا وجود دارد. این منطقه نزدیکترین ساحل شنی به مونتانا روجا (Montana roja) و فانوس دریایی در پیچیگوارا (Pechiguera) است. Playa flamingo در نوامبر سال 2005 در جریان طوفان نابود شد ولی در اوایل سال 2011 بازسازی شد. در این ساحل هیج‌گونه غریق نجاتی وجود ندارد.

بهترین تور تایلند با قیمت مناسب در آژانس مسافرتی لیانا پرواز اجرا می گردد.

Playa dorada به معنای واقعی کامل به عنوان ساحل طلایی ترجمه شده است و در قسمت شرقی شهر قرار دارد و دریای اطراف این ساحل بسیار آرام است و تا مرکز پلایا بلانکا به مدت 10 دقیقه پیاده‌روی دارد که به راحتی می‌توانید از مغازه‌های آن استفاده کنید. شاید مشهور‌ترین سواحل اطراف Playa blanca ساحل Papagayo coves باشد. در واقعیت این مجموعه از ساحل‌های دیگر کوچک‌تر است که با صخره‌های بلند از هم جدا می‌شوند و تعدادی از خلیج‌ها را تشکیل می‌دهند.

چرا باید برای رفتن به کشور مالزی، با تور سفر کنیم؟ چون که تور مالزی، یکی از جامع ترین تورهای گردشگری می باشد، شما با این تور می توانید از تمام جاذبه های گردشگری و تاریخی مالزی دیدن نمایید.

 

 

موقعیت جاذبه

کشور: اسپانیا

موقعیت روی نقشه

ارسال نظرات و سوالات شما