پارک آبی آکوالندAqualand Costa Adeje

پارک آبی آکوالند واقع در منطقه costa adeje شهر تنریف در نزدیکی Playa de las Americas و یکی از جاذبه های قناری است. این منطقه دارای انتخاب گسترده‌ای از اسلاید‌ها، تونل‌ها، استخر‌ها و محیط‌های بازی برای کودکان است. همچنین این پارک دارای نمایش دیدنی و جذاب دلفین‌ها است که هزینه آن روی قیمت بلیط اولیه گنجانده شده است.

اگر تا به حال دوست داشتید که با دلفین‌ها شنا کنید اکنون می‌توانید این کار را انجام دهید؛ در پارک آبی آکوالند دلفین‌ها برنامه‌ی متفاوتی دارد که فرصتی برای ملاقات و تعامل با آنها را خواهید داشت، می‌آموزید که چگونه زندگی می‌کنند، با یکدیگر ارتباط بر قرار می‌کنند، غذا می‌خورند و دیگر چیز‌هایی که همیشه می‌خواستید در مورد آنها بدانید. یک نفر از کارمندان آنجا با تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیار شماست.

اگر قصد سفر تفریحی و گردشگری به جزایر قناری اسپانیا را دارید، ما تور اسپانیا را به شما معرفی می کنیم.

هزینه‌های ورودی پارک آبی آکوالند

هزینه ورود و استفاده از پارک آبی آکوالند برای افراد خارجی و بومی آنجا متفاوت است. برای بازدید کنندگان خارجی هر نفر بزرگسال 25 یورو، کودکان 5 تا 10 سال 17.5 یورو، کودکان 3 تا 4 سال 9 یورو و برای کودکان 0 تا 2 سال بدون هزینه است. همچنین برای بازدید کنندگان بومی و اهل اسپانیا هر نفر بزرگسال 19 یورو، کودکان 5 تا 10 سال 13 یورو، کودکان 3 تا 4 سال 8 یورو و کودکان 0 تا 2 سال بدون هزینه است .

آژانس‌های مسافرتی از جمله لیانا پرواز با آسان نمودن روش های اخذ ویزای اسپانیا شرایطی را فراهم کردند تا علاقمندان برای سفر به این کشور و بازدید از جاذبه های آن، تجربه‌ای متفاوت را کسب کنند.

چگونه می‌توان به آکوالند رسید؟

با ورود به Adeje از خروجی 30 در Tf-1 مستقیم ادامه می‌دهید و پارک آبی آکوالند در سمت راست شما قرار دارد، از خروجی سانتا کروز به سمت Tf-1 / san eugenio در حاشیه جاده، خروجی 3 را به طرف AV بروید.

جاذبه‌های آکوالند

دلفیناریوم (Dolphinarium )

دلفین‌های فوق‌العاده و خارق‌العاده‌ای که با تغییرات ریتم، قدرت آب و سانترافیوژی سرگرمی بسیار خوبی خواهند‌شد .

تویستر (Twister)

این دو اسلاید محصور شده با پیچ و تاب و خمیده با سرعت بسیار بالا همان چیزی است که شما می‌خواهید و به دنبال آن بودید.

کامیکاز (Kamikaze)

اگر به سرعت علاقه دارید این بازی برای شما بسیار مناسب است. این دو اسلاید با سرعت بالا به موازات تغییر سطح و افت شدید باعث می‌شود که شما هیجان زیادی را تجربه کنید.

اگر دوست دارید یه سفر هیجان انگیز با خاطرات فراموش نشدنی را تجربه نمایید، تور مالزی لیانا پرواز بهترین گزینه برای شما عزیزان می باشد.

سوپر اسلالوم (Super Slalom)

سوپر اسلالوم دارای سه اسلاید می‌باشد، که هرکدام دارای پیچ و تاب‌های مختلف، رنگ و استحکام است و شما را در همان استخر اصلی فرود می‌آورد، پیشنهاد می‌کنیم اگر به آکوالند رفتید از این وسیله‌ی هیجان انگیز استفاده کنید و اوج آدرنالین را تجربه کنید.

رپیدز (Rapids)

همان‌طور که از نام آن مشخص است، یک تجربه پر سرعت همراه با پیچ و تاب غیر قابل پیش‌بینی را به شما می‌دهد و یک سرگرمی بسیار عالی همراه با آدرنالین است .

رودخانه کنگو (Congo River)

در رودخانه کنگو شما می‌توانید یک سفر 500 متری همراه با قایق بروید و در طول مسیر ریلکس کرده و آفتاب بگیرید .

مارپیچ(Spiral)

در این اسلاید با سرعت خیلی بالا به صورت دایره وار از بالا به پایین می‌آیید و مشتاق تکرار این تجربه خواهید شد .

مسابقه دیوانه (Crazy Race)

اگر به مسابقه و رقابت علاقه دارید این بازی برای شما بسیار خوب است. چهار اسلاید موازی با سرعت بالا که در آن می‌توانید رقابت خود را آزمایش کنید.

بیشتر بدانید: آنچه که باید درباره رزرو تور تایلند بدانید.

جکوزی (Jacuzzi)

شما می‌توانید در استخر آب گرم این پارک با دمای 25 درجه سانتیگراد ریلکس کنید و به آرامش برسید واز یکی از 6 حمام ماساژ آنجا استفاده کنید .

فانوس دریایی سر‌گرم کننده (Fun Lighthouse)

استخری رنگارنگ پر از اسلاید‌ها و جاذبه‌های مختلف که برای کوچکتر‌ها مناسب است. این منطقه دارای یک قلعه کوچک، یک نهنگ غول پیکر، یک شیر دریایی، یک دلقک، یک اردک و دو سطل پر از آب که در مواقعی که انتظار ندارید بر روی سر شما ریخته می‌شود است.

زمین جنگلی (Forest Land)

شاخه‌های این درخت غول پیکر زیبا به اسلاید‌ها تبدیل می شوند و فرزندان شما با اژدها به یک جنگل جادویی منتقل می کند .پس اگر با تور اسپانیا به جزایر قناری سفر کردید حتما در برنامه ریزی‌های خود بازدی از این پارک آبی را فراموش نکنید.

آدرس و شماره تماس پارک آبی اکوالند:

آدرس: avenida de austia, 15 -38660 costa adeje- Tenerife

شماره تلفن: 922715266-0034

موقعیت جاذبه

کشور: اسپانیا
آدرس: Av٫ Austria, ۱۵, ۳۸۶۶۰ Costa Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Spain

موقعیت روی نقشه

ارسال نظرات و سوالات شما