Liana parvaz

در چند سال اخیر کانادا بواسطه صادر کردن ویزا برای مسافران از جمله مسافران ایرانی یکی از بهترین مقاصد برای بازدید در بین کشورهای جهان، به حساب می‌آید. این کشور دومین کشور بزرگ جهان است و شرایط زندگی در این کشور با رفاه زیادی همراه است. این کشور با توجه به مساحت زیادی که دارد از جاذبه های گوناگونی برخوردار است و به پاییز فوق العاده رویاییش معروف است. از سال 2015 به بعد دولت کانادا اقداماتی انجام داد تا ویزای کانادا مولتیپل بیشتر صادر شود و کمتر مشاهده می‌کنیم که ویزای یکبار ورود کانادا صادر شود. در این مطلب شما را با انواع ویزای توریستی کانادا و آموزش دریافت ویزای توریستی مولتیپل کانادا آشنا می‌کنیم.

انواع ویزای توریستی کانادا:

به طور کلی، دو نوع ویزای توریستی کانادا (Temporary Resident Visa) وجود دارد: 

1.ویزای یک بار ورود (Single-Entry): با ویزای یک بار ورود، تنها یک بار می توانید وارد کانادا شوید و پس از خروج از کانادا اعتبار ویزا به اتمام خواهد رسید.

2.ویزای چند بار ورود (Multiple-Entry): ویزای چندبار ورود کانادا این اجازه را به شما می دهد که در بازه ی اعتبار ویزا چند بار ورود و خروج داشته باشید. اعتبار این ویزا به اندازه اعتبار گذرنامه است به عبارت دیگر اگر گذرنامه شما 5 سال اعتبار دارد، اعتبار ویزای مالتیپل پنج سال و اگر 2 سال اعتبار داشته باشد، اعتبار این ویزا نیز 2 سال خواهد.

ویزای توریستی مولتی کانادا و تفاوت آن با ویزای توریستی یک بار ورود چیست؟

در سال های گذشته کشور کانادا به افرادی که قصد سفر به کشور آن‌ها را داشتند دو نوع مختلف ویزا (مولتی یا همان مولتیپل و یک بار ورود) ارائه می‌کردند. تفاوت این دو نوع مختلف ویزای کانادا در این است که با ویزای مالتیپل به اندازه نامحدود می‌توانید به کانادا در طول مدت 5 سال ورود و خروج کنید ولی با یک بار ورود فقط یکبار به مدت 6 ماه می‌توانید به کانادا با ویزای توریستی سفر داشته باشید.

از سال 2015 تا الان بیشترمسافران ما که برای دریافت ویزا اقدام کرده اند، ویزای مالتیپل دریافت کرده اند.

مدت زمان اعتباراقامت با ویزای توریستی چقدر است؟

با ویزای توریستی کانادا با هر بار ورود از مرزهای این کشور شما اجازه پیدا خواهید کرد تا به مدت 6 ماه در کانادا اقامت داشته باشید و قبل از 6 ماه باید از کانادا خارج شده و در صورت نیاز دوباره به این کشور برگردید.

از آنجایی که اعتبار پاسپورت های ایرانی 5 سال است، ویزای مولتی کانادا را به عنوان ویزای 5ساله می‌شناسند. این در حالی است که اعتبار ویزای مولتی کانادا تا یک ماه پیش از پایان اعتبار پاسپورت معتبر است. در حالیکه اگر فردی پاسپورت دومنیکا را داشته باشد به دلیل اعتبار 10 ساله پاسپورت دومنیکا، ویزای مولتی کانادا نیز برای آن فرد 10 ساله خواهد بود.

مزایای ویزای مولتی 5 ساله کانادا:

مهمترین مزیت ویزای مولتی توریستی کانادا رفت و آمد بدون محدودیت و عدم نیاز به تمدید هر ساله این پاسپورت است. از دیگر مزیت های آن می‌توان : 1- تعداد دفعات متعدد ورود به کانادا2- ورود به کانادا از طریق کلیه مرزها و در تمام زمان‌ها3- امکان اقامت تا 6 ماه در کانادا4- و پس از گذشت 6 ماه تنها با خروج چند ساعته فرد از کانادا و بازگشت مجدد وی به کانادا می‌تواند به مدت 6 ماه دیگر در آنجا باشد.

ویزای مولتی کانادا

مراحل درخواست و ثبت نام ویزای توریستی 5 ساله کانادا 

برای اخذ ویزای کانادا شما دو راه دارید:

1- ثبت نام آنلاین ویزای کانادا (درخواست غیرحضوری)

2- درخواست ویزای کانادا به صورت حضوری با حضور در سفارت

درخواست آنلاین ویزای کانادا:

برای ثبت نام و درخواست آنلاین ویزای کانادا اولین قدم ایجاد یک حساب کاربری است از وارد کردن اطلاعات فردی خواسته شده برای ویزا باید هزینه مربوط به اخذ ویزا را پرداخت کنید (که به دلیل تحریم و نداشتن کارت های اعتباری بین المللی معمولا ایرانی‌ها قادر به پرداخت این هزینه ها نیستند) پس از واریز هزینه اعلام شده سایت مهاجرت کانادا به شما یک کد پیگیری یا ترک نامبر (TRACK NUMBER) می‌دهد. بعد از دریافت کد پیگیری ویزای کانادا، کد را ذخیره کنید و در تمام مراحل دیگر سایت برای نشان دادن وضعیت درخواست ویزای شما از این کد پیگیری استفاده می کند. تمامی مراحل دارای نکات ریز و درشتی هستند که عدم توجه به یکی از این موارد می تواند منجر به رد شدن درخواست ویزای کانادای شما شود.


مراحل کلی برای دریافت ویزای کانادا عبارت است از:

 1.       تهیه چک لیست مدارک مورد نیاز (اعم از ترجمه شناسنامه، سند ازدواج، اصل پاسپورت های جدید و قدیمی، ترجمه مدارک شغلی، دعوت نامه و... که برای جزئیات بیشتر بایستی با ما تماس بگیرید.)
 2.  آماده کردن و اسکن مدارک
 3.  تکمیل فرم های درخواست ویزا به صورت آنلاین 
 4.  ثبت درخواست و پرداخت هزینه ها به سفارت کانادا
 5.  دریافت نامه مراجعه به Visa Application Center یا همان VAC کانادا که برای انگشت نگاری صادر می‌شود. (نکته: با توجه به قوانین جدید انگشت نگاری، حضور فرد الزامی است.) لیست کشورهایی که می‌توانید این خدمات را انجام دهید به شرح زیر است، البته شرایط ترکیه بهتر است.
  ترکیه (آنکارا و استانبول)- ارمنستان- آذربایجان -گرجستان -کویت -بحرین   -امارات
 6. سی روز پس از ثبت درخواست فرصت دارید تا برای تعیین وقت سفارت، در نزدیکترین Visa Application Center اقدام کنید.
   پس از انجام انگشت نگاری و ثبت درخواست در سفارت، مراحل رسیدگی به پرونده آغاز می‌شود. ممکن است بین 4 هفته تا 6 ماه طول بکشد.
 7.  بعد از اعلام صدور ویزا، متقاضی باید شخصاً و یا توسط نماینده ای که از جانب او وکالت دارد پاسپورت خود را، از همان  Visa Application Center که در آن انگشت نگاری انجام داده دریافت کند.

تمامی مدارک باید به صورت ترجمه رسمی به زبان انگلیسی و با مهر معتبر باشد.


 درخواست حضوری ویزای توریستی کانادا در سفارت:

به دلیل نداشتن سفارت کانادا در ایران ساکنان ایران باید به یکی از کشورهای همسایه برای رفتن به سفارت و گرفتن وقت و تکمیل مدارک اقدام کنند که همانطور که مشخص است هزینه این روش بیشتر و زمان برتر می باشد. البته در صورتی که مایل هستید به صورت حضوری برای دریافت ویزا اقدام کنید می‌توانید مطلب تهیه شده در ارتباط با اطلاعات سفارت های کانادا در کشورهای دیگر را مطالعه فرمایید.

 مراحل ثبت نام حضوری ویزای کانادا:

برای ثبت نام حضوری ویزای کانادا ابتدا می بایست مدارک خود را آماده کنید که در مقاله‌ی مدارک مورد نیاز کانادا، هر یک از مدارک توضیح داده شده است. پس از آماده کردن مدارک باید به یکی از وک های کانادا (VAC) مراجعه کنید که نیازی به مراجعه قبلی ندارد. پس از تسلیم مدارک و پر کردن فرم های مورد نیاز ویزا به صورت دستی باید روند انگشت نگاری را انجام دهید.

چگونه مراحل درخواست ویزای کانادا را پیگیری کنیم؟

برای پیگیری مراحل درخواست ویزای کانادا بسته به روش ثبت درخواست 2 نوع راه ارتباطی و امکان پیگیری ویزا وجود دارد. اگر بصورت حضوری ثبت نام را انجام داده‌اید باید ایمیلی که موقع ثبت درخواست وارد کردید را چک کنید تا اگر ایمیلی از سمت سفارت کانادا دریافت کردید با خبر شوید ولی اگر بصورت آنلاین برای ویزا کانادا درخواست داده‌اید با مراجعه به حساب کاربری و وارد کردن کد پیگیری می‌توانید از وضعیت پرونده درخواست خود باخبر شوید.

دلایل ریجکت شدن ویزای کانادا (رد درخواست ویزا)

ریجکت شدن ویزای کانادا دلایل زیادی ندارد و به احتمال بسیار زیاد یکی از دلایل ذیل باشد:

1- ضعیف بودن تاریخچه سفر (Travel History): مسلما هرچه از کشورهای بیشتری بازدید کرده باشید و مهرهای بیشتری در پاسپورت خود داشته باشید تاثیر بسیار مثبتی خواهد داشت همچنین داشتن سابقه ویزای شنگن و کشورهایی نظیر چین و ژاپن که سختگیرانه‌تر ویزا به مسافران می‌دهند تاثیر بسیار خوبی برای دریافت ویزای کانادا دارد.

2- کافی نبودن مدارک مالی و املاک و مستغلات متقاضی ویزا: یکی از نکاتی که افسران سفارت کانادا بسیار حائز اهمیت می‌شمارند ، داشتن توانایی مالی مناسب است چرا که در صورت داشتن توان مالی مناسب ، امکان بازگشت به کشور خود بیشتر و امکان پناهندگی کمتر است.

3- نزدیک نبودن پیوند خانوادگی: هرچه اقوام بیشتر و نزدیکتری از شما در کانادا اقامت داشته باشند امکان و درصد گرفتن ویزای کانادا برای شما بیشتر است.

4- تردید سفارت کانادا در مورد بازگشت شما به کشورتان: اگر افسران سفارت کانادا شک کنند که شما پس از اتمام مهلت ویزای کانادا به کشور خود باز نخواهید گشت بسیار راحت درخواست شما را برای اخذ ویزای کانادا رد می‌کنند.

5- شک کردن در مورد دلیل اصلی سفر به کانادا: اگر به هر دلیلی شک کنند شما قصد دیگری غیر از آن که برای آنها بیان کردید برای رفتن به کشورشان دارید به شما اجازه دریافت ویزا را نخواهند داد. پس اگر قصدتان کار است ، حتما مراحل ویزای کاری و اگر توریستی است حتما مراحل دریافت ویزای توریستی را طی کنید. البته اگر ریسک پذیر باشید ممکن است موفق به دریافت ویزا شوید ولی به هیچ وجه این امر توصیه نمی‌شود.

6- بی کیفیت و نامنظم بودن مدارک: امر بررسی مدارک کاملا توسط نیروی انسانی انجام می‌شود پس اگر مدارک با کیفیت بالاتر و منظم تر و با اعتبار بالاتری باشند درصد بالاتری از شانس گرفتن ویزای مولتی و یا دیگر ویزاهای کانادا را خواهید داشت.

آیا امکان اعتراض به صادر نشدن ویزای کانادا وجود دارد؟

جواب این سوال بله است البته شرایط خاص خود را دارد به این صورت که مسافر پس از ریجکت شدن ویزا یک نامه دریافت می‌کند که اصطلاحا نامه ریجکتی نامیده می‌شود. پس از بررسی دقیق نامه باید دید دلیل رد شدن چیست؟ اگر مشکل تمکن مالی و ضمانت بازگشت بوده است و مسافر از تمکن مالی خوبی برای اخذ ویزای کانادا برخوردار است باید نامه ای دقیق و رسمی به سفارت کانادا و با توضیح بیشتری در مورد تمکن مالی ارائه کند ولی اگر تمکن مالی مناسبی ندارد بهتراست منتظر فرصت مناسبی دیگری برای اخذ ویزا باشد.

ما در لیانا پرواز کمترین تعداد ریجکتی ویزای کانادا را داشته‌ایم و در صورتی که در دریافت ویزای خود دچار مشکل شده اید می‌توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ویزای کانادا بهره‌مند شوید.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی مولتی کانادا

مدارک شخصی برای ویزای کانادا:

 • پاسپورت جدید با حداقل یکسال اعتبار
 • پاسپورتهای قدیمی (برای تاریخچه سفر ها)
 • ترجمه رسمی شناسنامه متقاضی
 • ترجمه رسمی اسناد ملکی شامل مبایعه نامه و قرار داد پیش خرید و...
 • ترجمه رسمی اجاره نامه در صورتی که تاریخ آن تمدید شده باشد.
 • ترجمه رسمی گواهی همراه با مهر برجسته بانک از سود سپرده
 • ترجمه رسمی پرینت ریز حساب یا گواهی بانک که در آن مبلغ سود قید شده باشد.
 • ترجمه رسمی از گردش حساب 6 ماهه از حساب های جاری (مبلغ درآمد ماهیانه مشخص باشد)
 • دو قطعه عکس رنگی با زمینه سفید در ابعاد 5/4*5/3
 • رزرو بلیط رفت و برگشت به کانادا
 • رزرو هتل محل اقامت
 • بیمه مسافرتی
 • گواهی اشتغال به تحصیل یا اشتغال به کار فرزندان مجرد
 • رضایت نامه کتبی والدین برای خروج فرزندان، در صورتی که فرزند زیر 18 سال باشد.مدارک شغلی برای ویزای کانادا:


کارمندان:

 • ترجمه رسمی گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی، حکم کارگزینی، حکم بازنشستگی، فیش بازنشستگی، پروانه بهره برداری، پروانه کسب، پروانه وکالت، پروانه مطب، کارت بازرگانیکارفرمایان:
 • ترجمه رسمی اساسنامه شرکت
 • ترجمه رسمی آگهی تاسیس و آخرین آگهی تبلیغات در روزنامه رسمی شرکت
 • ترجمه رسمی اظهار نامه ثبت شرکت
 • ترجمه رسمی آخرین لیست بیمه شرکت و برگه پرداخت
 • ترجمه رسمی پرینت گردش حساب 6 ماه اخیر
 • ترجمه رسمی آخرین برگه مالیاتی شرکتدر صورتی که متقاضی خانم متاهل باشد، علاوه بر مدارک خود مدارک همسر هم نیاز است.

مدارک مورد نیاز برای انواع ویزای کانادا:

هر یک از انواع مختلف ویزای کانادا را که بخواهید اخذ کنید، بسته به این که شغل و در حال تحصیل بودن یا نبودن متفاوت است. در صورت ثبت نام آنلاین برای ویزای کانادا، همه مدارک را باید با شرایط خاصی اسکن کرده و در سایت آپلود کنید و در صورتی که می‌خواهید به صورت حضوری برای ویزای کانادا اقدام کنید باید اصل و کپی مدارک را در هنگام ورود به سفارت کانادا به همراه داشته باشید. در ادامه تمامی مدارک مورد نیاز برای ویزای کانادا به صورت کامل توضیح داده شده‌اند که با کلیک بر روی هرکدام می‌توانید اطلاعات مربوطه را مشاهده فرمایید.

مشاوره رایگان ویزای کانادا:

لیانا پرواز بصورت تخصصی در امور مربوط به ویزای کشور های مختلف فعالیت دارد و مشاوره دریافت ویزای کانادا نیز مانند بقیه کشورها کاملا رایگان است، پس درصورت وجود هرگونه سوال و پرسش کافیست با ما تماس بگیرید و از راهنمایی‌های کارشناسان ما بهره‌مند شوید. روند کاری دریافت ویزای کانادا بسیار حساس است و با کوچکترین اشتباه ممکن است درخواست شما مورد تائید قرار نگیرد پس در هر قدم از مراحل دریافت ویزا با ما تماس بگیرید تا تمامی شرایط را در بهترین حالت ممکن برایتان رقم بزنیم.


ویزای تضمینی مولتی کانادا

انتخاب بهترین سفارت کانادا برای مراجعه حضوری:

کشور کانادا در ایران سفارت و همچنین مرکز وک ندارد در نتیجه برای درخواست حضوری و یا انگشت نگاری باید به یکی از کشورهای دیگری بروید که دارای مرکز وک کانادا یا دارای سفارت کانادا هستند. پیشنهاد ما برای رفتن کشورهای همسایه ایران هستند که با هزینه کم و سفر دو سه روزه هم نیز می‌توانید کارهای مربوط به ویزای خود را انجام دهید. در ادامه اطلاعات چند سفارت محبوب کانادا در نزد ایرانیان شرح داده شده است.

قبل از ارسال مدارک از تکمیل بودن پرونده خود اطمینان حاصل نمایید، بعد از ارسال فرم ها و سابمیت درخواست ویزا امکان تغییر وجود ندارد.
ویزای شینگن اروپا و سن بالای 40 سال و متاهل بودن در روند بررسی درخواست متقاضی تاثیر مثبت دارد.


نمونه ویزای کانادا اخذ شده توسط شرکت خدمات مسافرت هوایی لیانا پرواز پارس:

   

جاذبه‌های گردشگری کانادا


آبشار نیاگارا

آبشار نیاگارا که از معروف ترین جاذبه‌های طبیعی کشور کانادا به حساب می‌آید از 3 آبشار نعل اسب ، آبشار آمریکایی و آبشار نقاب عروس تشکیل شده است، که مرز بین ایالت متحده و کانادا است. برای رسیدن به آبشار به اندازه یک ساعت رانندگی از تورنتو فاصله دارید. آبشار نعل اسب بزرگترین آبشار نیاگاراست و به طور عمده سمت کانادا قرار دارد. ارتفاع این آبشار در حدود 57 متر می‌باشد و به همین دلیل شما باید سقوط آب را از فاصله مناسب تماشا کنید. قایق سواری یکی از جاذبه های قدیمی آبشار نیاگارا است. بدون شک بیش از یک قرن است که تنگه نیاگارا و آبشار نیاگارا توانسته‌اند گردشگران زیادی را میخکوب و محو زیبایی‌های خود کنند.

  
برج سی ان (CN) در شهر تورنتو

در سواحل دریاچه اونتاریو (Ontario) و در بزرگترین شهر کانادا، برجی بلند به نام سی ان وجود دارد، برج سی ان که یکی از بلندترین سازه‌های ساخت دست بشر است، تبدیل به یکی از نشان های معروف کانادا شده است. ارتفاع آن 553 متر است و دارای امکاناتی همچون رستوران 360 درجه‌ای می‌باشد که مهمانان آن می‌توانند در کنار میل کردن غذا، از مناظر شهری و چشم انداز دریا لذت ببرند. همچنین برای لذت بیشتر گردشگران از چشم اندازهای اطراف، تلسکوپ هایی تعبیه شده است که با قدرت زوم بالایی که دارند جزئیات شهر را به تصویر می‌کشند. اتاقک‌های شیشه‌ای نیز تجربه هیجان انگیزی را برای شما رقم خواهند زد. با ورود به این اتاقک های شیشه ای، آن هم در آن ارتفاع، تمام مناظر طبیعی و شهری زیر پای شماست. برج سی ان تقریباً از تمامی نقاط شهر قابل مشاهده است. برج نورپردازی شده در هنگام شب، به رنگ های مختلفی در می‌آید که بسیار جذاب و دوست داشتنی خواهد بود.

 

 

پارک ملی بنف و کوه های راکی

پارک ملی بنف در قلب کوه های باشکوه راکی قرار دارد . در این پارک شما می توانید به تماشای دریاچه فیروزه ای، قله های پوشیده از برف و یخچال ها بنشیند و از مناظر آن لذت ببرید. بدون شک جواهر این پارک را می توان دریاچه لوئیز (Lake Louise) دانست، جایی که نقش کوه های راکی داخل آب های فیروزه‌ای دریاچه خودنمایی می کند و بازدید کنندگان می‌توانند به راحتی در کنار ساحل آن به قدم زنی مشغول شوند. مسیر آیسفیلد پارک وی که از دریاچه لوئیس شروع و به جسپر (Jasper) ختم می‌شود، یکی از خاطره انگیز ترین تجارب رانندگی در زندگی شما خواهد بود. در انتهای جنوب پارک، شهر کوچک و دوست داشتنی بنف قرار دارد که انواع ویلاهای اجاره ای، مراکز خرید و رستوران ها و کافه ها را در خود جای داده است. بنف در زمستان محلی برای ورزش های زمستانی است! پیست اسکی دریاچه لوئیز و دهکده سان شاین (Sunshine)، دو مقصد پرطرفدار علاقمندان به ورزش اسکی محسوب می شود.

  
کلگری استمپید (Calgary Stampede)

اگر به کانادا رفتید حتما در برنامه سفر خود جایی برای شرکت در جشنواره کلگری استمپید داشته باشید. این جشنواره ده روزه یکی از بزرگترین رویدادهای برنامه ریزی شده در غرب کانادا است. بسیاری از مردم محلی و مسافران تابستانی ساعاتی از برنامه تعطیلات خود را به کلگری استمپید اختصاص می دهند. این بار در ماه ژانویه ، شهر کالگری تبدیل به یک شهری واقعاً غربی می شود. در جشنواره کلگری استمپید، مردم به جای پوشیدن لباس های معمولی، شلوار جین و چکمه گاوچران ها را بر تن می کنند. همچنین نمایش اسب سواران، مردم را از سراسر آمریكای شمالی برای لذت هیجان سوارکاری، بازی ها، غذا و تماشای نمایش های فوق العاده شبانه گرد هم می آورد. در طول زمان جشنواره در اطراف شهر، صبحانه استمپید به صورت رایگان توسط موسسات متعدد میزبانی می شود. این مراسم صبحانه خوری،که معمولاً پنکیک سرومی‌شود یا در داخل ساختمان و یا در فضای باز انجام می شود. شایان ذکر است که به طور معمول بسیاری از اساتید بزرگ موسیقی کشور برای تماشای این جشنواره به شهر می آیند.

 

منبع: وبسایت مهاجرت کانادا

ویزای مولتی


# عنوان نام فایل

درگاه پرداخت بانک ملت

درگاه پرداخت سامان کیش

درگاه پرداخت بانک پارسیان

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

 • وحید خدایی

  وحید خدایی

  سلام باویزای مولتیپل میشه اقامت گرفت؟ چقدر هزینه و زمان لازمه؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  لزوما داشتن ویزای مولتیپل کانادا باعث گرفتن اقامت کانادا نمیشه. با ویزای مالتیپل کانادا شما 5 سال فرصت دارید تا به دنبال راه های گرفتن اقامت باشید و همچنین باعث ایجاد سابقه مثبت برای شما میشه

 • محمد رضا

  محمد رضا

  سلام، ضمن تشکر از راهنمایی های شما در سایت خوبتون، میخواستم سوال کنم اگه برای دریافت ویزای مالتپل کانادا برام اقدام بفرمایید بعد از ورود آیا میتوانید قرارداد کاری برام تهیه بفرمایید که بتونم از همونجا درخواست اقامت بدم؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  خیر متاسفانه فعلا ما فعالیتی در زمینه ی اقامت کانادا نداریم و فقط ویزای توریستی و تحصیلی تو کانادا میگیریم

 • غلام رضا

  غلام رضا

  سلام روزى كه براى انگشت نگارى در سفارت كانادا ميخوايم بريم آيا پوشش خاصي بايد داشته باشيم؟ و آیا طرز پوشش و برخورد روز انگشت نگاری تاثيري تو گرفتن جواب مثبت دارد يا نه؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  خیر ظاهر اونجا آزاد هست و با هر ظاهری میتونید تشریف ببرید. هیچ ظاهری توصیه نشده و تاثیری در مراحل نداره. فقط پوششتون باید قوانین عمومی جامعه اونجا رو نقض نکنه

 • جواد

  جواد

  سلام.من میخواستم ویزای مولتی کانادا را بگیرم اطلاعاتی در این خصوص می خواستم.

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  اطلاعات مورد نظر شما بسیار وسیع و گسترده هست و شاید هر سوال شما به اندازه ی دو صفحه بنا به حالات مختلف مدارک فرد متقاضی، متفاوت باشه. پیشنهاد میکنیم برای اطلاعات از سوالهای خود راجع به دریافت ویزا کانادا با ما در تماس باشید

پیام خود را بنویسید