Liana parvaz

معرفی انواع ویزای کشور چین

کشور چین هم یک کشور توریستی محسوب می‌شود و هم کشوری است که از لحاظ اقتصادی فعالیت‌هایی در سطح بین‌الملل انجام می‌دهد و صادرات و واردات آن بسیار وسیع است. با این مختصات می‌توان گفت چین کشوری است که هم متقاضیان بسیاری برای دریافت ویزای توریستی دارد و هم ویزای تجاری و مولتیپل را مد نظر قرار می‌دهد. ویزاهای گروهی و انفرادی در چین و ویزای فوری چین را می‌توان از انواع دیگر ویزا در این کشور به شمار آورد. در این مطلب به معرفی انواع ویزا چین پرداخته‌ایم.

انواع ویزا چین

ویزای گروهی چین

 ویزای گروهی چین یک ویزای ۳۰ روزه است که دو هفته از این مدت زمان را می‌توانید در چین سپری کنید. ویزای گروهی چین برای یک گروه ۵ نفره که قصد ورود و خروج گروهی به کشور چین را دارند صادر می‌شود. این نوع ویزا به طور حداقلی در ۳ روز کاری قابل ارائه خواهد بود.

ویزای گروهی چین

ویزا تجاری چین

ویزا تجاری چین، نوعی دیگر از ویزای این کشور است که در حدود ۹۰ روز اعتبار دارد. با اخذ این نوع از ویزا، شما می‌توانید در مدت زمان ۳۰ روز در کشور چین اقامت داشته باشید. مدت زمان لازم برای اخد ویزای تجاری چین حدودا 2 هفته می‌باشد.

ویزا تجاری چین

ویزای مولتی چین

ویزای مولتی چین نوعی از ویزای این کشور است که اعتباری یک ساله دارد. با داشتن ویزای مولتی چین، دفعات ورود به کشور چین در این مدت، محدودیت خاصی ندارد. شرایط  دریافت ویزای مولتی چین، به این صورت است که حداقل ۴ نوع ویزای تجاری این کشور در پاسپورت شما ثبت شده باشد، همچنین مدت زمان برای دریافت ویزای مولتی چین 1 ماه است.

ویزا مولتی چین

آموزش اخذ ویزای چین

شرط ورود به کشور چین، اخذ ویزای این کشور است. برای دریافت ویزای چین، باید طبق قوانین چین اقدام کرد و مطابق قوانین این کشور، نیازی به حضور فرد متقاضی نیست. به این منظور، می‌توان اخذ ویزای چین را به کسانی که در این زمینه تخصص دارند بسپارید، تا با تجربه‌ای که در این زمینه دارند، بتوانند به اخذ ویزای فوری چین اقدام کنند. به هر حال اگر به هر نحوی قصد داشته باشید اخذ ویزای چین را دنبال کنید باید فرم تقاضای ویزای این کشور را پر کرده و فرم‌ها و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کشور چین را به سفارت این کشور، تحویل دهید. پس از تایید مدارک و فرم‌های مربوط به افسر سفارت پرونده شما را مشاهده و مطالعه می‌کند و در صورت عدم وجود نقص، اقدام به صدور ویزا خواهد کرد. گاهی هم اتفاق افتاده است که با وجود تکمیل همه مدارک، باز هم از صدور ویزا ممانعت شده است. علت به وجود آمدن این شرایط، این است که نوع درخواست ویزای فرد با هدف وی از سفر به چین، مطابقت نداشته است. بنابراین برای اینکه با این مشکل مواجه نشوید باید حتما هدف شما از سفر به این کشور با نوع ویزای درخواستی شما مطابقت داشته باشد.


# عنوان نام فایل

درگاه پرداخت بانک ملت

درگاه پرداخت سامان کیش

درگاه پرداخت بانک پارسیان

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید