Liana parvaz

ویزای سوشیال یا دوماهه مالزی به همراه مدارک وقیمت

 1. صفحه اصلی
 2. ویزا
 3. مالزی
 4. ویزای سوشیال یا دوماهه مالزی به همراه مدارک وقیمت

ویزای سوشیال مالزی چیست؟

ویزای سوشال مالزی یکی از انواع ویزا کشور مالزی است که با اعتباری دوماهه مورد توجه بسیاری از ایرانیانی است که به قصد گردشگری و یا بیزینس‌های کوتاه مدت و یا بازدید از اقوام، نیاز دارند تا بیشتر از 14 روز که مدت اعتبار ویزای عادی این کشور برای ایرانیان است، در این کشور، اقامت داشته باشند. ویزای دوماهه مالزی دارای شرایط و مدارک خاصی است که در این مطلب به طور کامل به توضیح مراحل دریافت ویزای سوشیال مالزی و مدارک و قیمت این ویزا پرداخته‌ایم.

ویزای سوشیال مالزی

چگونگی دریافت ویزای سوشیال مالزی:

دریافت ویزای سوشیال Social مالزی پیچیده نیست و با کمی دقت در جمع‌آوری مدارک مورد نیاز برای ویزای مالزی، به راحتی می‌توانید ویزای دو ماهه را دریافت کنید.

مراحل دریافت ویزای مالزی:

 1. جمع آوری مدارک مورد نیاز
 2. تماس با کارشناسان بخش ویزای لیانا پرواز برای بررسی مدارک جمع آوری شده
 3. حضور در آژانس لیانا پرواز و یا پست کردن مدارک مورد نیاز ویزا به صورت غیرحضوری
 4. ارسال مدارک و تکمیل فرم‌های مورد نیاز و هماهنگی با سفارت توسط آژانس لیانا پرواز
 5. منتظر ماندن به مدت 7 روز الی 10 روز کاری
 6. تحویل مدارک توسط لیانا پرواز از سفارت و ارسال برای متقاضی


ویزای سوشال مالزی


زمان مورد نیاز برای دریافت ویزای سوشیال مالزی:

برای دریافت ویزای سوشیال مالزی 1 هفته کاری زمان لازم است، باید در نظر داشته باشید که سفارت مالزی در روزهای جمعه و شنبه تعطیل است و با احتساب روزهای تعطیل سفارت مالزی در تهران، شما حداقل باید از 10 روز قبل برای دریافت ویزا اقدام نمایید.

قیمت ویزای سوشیال مالزی:

بر خلاف اغلب ویزاها که مبلغ آنها به صورت دلاری محاسبه می‌شود ویزای سوشال مالزی به صورت ریالی می‌باشد، و قیمت ویزای سوشال مالزی برای ایرانیان 200.000 تومان است.

بنرقیمت ویزای مالزی

مدت اعتبار ویزای سوشیال مالزی:

ویزای دو ماهه کشور مالزی دو نوع دارد:

 1. مدت اعتبار ورود: مدت اعتبار ورود با ویزای دوماهه مالزی از زمان صدور، 3 ماه می‌باشد که این زمان قابل تمدید نیست یعنی اگر بعد از مهر شدن پاسپورت، تا سه ماه بعد به کشور مالزی وارد نشوید، ویزای صادر شده برای شما لغو می‌گردد و دوباره جهت دریافت ویزای مالزی باید اقدام کنید.
 2. مدت اعتبار اقامت: مدت اعتبار اقامت، مدت زمانی است که پس از ورودتان به کشور مالزی، می‌توانید در این کشور بمانید. این زمان برای ویزا سوشال کشور مالزی، دو ماه می‌باشد.

مدارک لازم متقاضی دریافت ویزای اجتماعی مالزی:

 • دعوتنامه از یک شخص حامی ساکن کشور مالزی
 • اصل پاسپورت
 • ترجمه نامه تمکن مالی به ارزش 8 میلیون تومان
 • بلیط رفت و برگشت به مدت 60 روز (در صورتی نمی‌خواهید بلیط از قبل تهیه کنید، می‌توانید با کارشناسان ویزا لیانا پرواز، هماهنگی لازم را انجام داده تا رزرو بلیط برای شما تهیه و به مدارک شما اضافه شود)
 • یک قطعه عکس 3*4 زمینه سفید

مدارک مورد نیاز فرد فرستنده دعوتنامه:

 • نامه اشتغال به کار
 • کپی پاسپورت
 • اجاره نامه و یا سند ملک


 نمونه ویزای سوشال مالزینمونه ویزای سوشال دو ماهه مالزی (برای مشاهده تصویر در سایز اصلی کلیک کنید.)

شرایط دعوت نامه برای ویزای سوشال دوماهه:

هر فردی که بخواهد ویزا دو ماهه بگیرد، نیاز به یک دعوتنامه از یک شخص در کشور مالزی دارد. دعوتنامه مالزی، شرایط خاص خود را دارد که در زیر هر یک توضیح داده شده‌اند.

زبان دعوتنامه: مهم‌ترین شرط برای سفارت و مورد قبول واقع شدن دعوتنامه از سمت اشخاص در کشور مالزی، زبان دعوتنامه است. زبان دعوتنامه ویزای مالزی، باید به لاتین (English) باشد. سفارت مالزی در ایران فقط دعوتنامه‌هایی را تایید می‌کند که به زبان انگلیسی نوشته شده‌باشند. لازم به ذکر است در صورتی که شما شخص خاصی را در مالزی ندارید که برایتان دعوتنامه صادر کند، با ما تماس بگیرید تا پس از بررسی شرایط شما، لیانا پرواز از طریق شرکت از کشور مالزی، اقدام به صدور دعوتنامه برای شما کند.

فرمت دعوتنامه: نامه‌ای که از سمت حامی متقاضی ویزا، از کشور مالزی صادر می‌گردد، فرمت خاصی ندارد و تنها نکته‌ای که دارد، داشتن امضا از سمت حامی در پایان این نامه است.

متن نامه: در توضیحات بالا اشاره شد که دعوتنامه فرمت خاصی ندارد، ولی در همه دعوتنامه ها باید دو مورد حتما ذکر شود که فرد نویسنده، حامی فرد متقاضی در کشور مالزی است و نکته دوم، باید ذکر شود که فرد متقاضی ویزا، به هیچ وجه بیشتر از دوماه در مالزی نخواهد ماند و تمامی مسئولیت حضور شخص متقاضی در این کشور به عهده فرد حامی است.

امضا شدن توسط حامی: دعوتنامه ویزا مالزی حتما باید توسط شخصی که حامی است امضا شود و دعوتنامه بدون امضا، اعتبار نخواهد داشت.


سوالات متداول در مورد ویزای مالزی


ویزای دوماهه یا سوشال مالزی، یکبار ورود یا Single Entry هست و فقط یکبار می‌توان از این ویزا استفاده کرد و برای بار دوم باید دوباره اقدام به دریافت ویزا کرد.
تا الان تمامی درخواست‌های ویزای دوماهه مورد قبول سفارت مالزی، قرار گرفته‌اند ولی ممکن است در صورت ناقص بودن مدارک، ویزا ریجکت شود و در صورتی که ویزایی ریجکت شود، هزینه پرداخت شده، عودت داده نمی‌شود.
خیر- برای گرفتن ویزا نیاز به حضور فیزیکی فرد متقاضی نیست.
بله. برای تمدید ویزای مالزی، باید به یکی از اداره‌های مهاجرت در خود کشور مالزی مراجعه نمایید و از سفارت مالزی در تهران، این اقدام صورت نمی‌گیرد.

بله. در صورتی که دعوتنامه ای از کشور مالزی ندارید فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا درخواست شما رو بررسی کنیم و در صورت امکان، برای شما دعوتنامه صادر کنیم.
خیر. سفارت مالزی، ویزای فوری صادر نمی‌کند و حداقل 7 روز کاری را برای صدور ویزا اعلام کرده است. در صورتی که قصد سفر فوری به مالزی و استفاده از ویزای سوشال فوری مالزی را دارید، با کارشناسان ما تماس حاصل کنید تا در اسرع وقت با رایزنی با سفارت، اقدام به صدور ویزای شما کنیم.
خیر. سفارت روی این موضوع حساس است و بدون این مدرک، ویزا صادر نمی‌کند و حتی قبض آب و برق و ... نیز مورد قبول سفارت نیست.


# عنوان نام فایل

درگاه پرداخت بانک ملت

درگاه پرداخت سامان کیش

درگاه پرداخت بانک پارسیان

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید