Liana parvaz

چگونه ویزای سنگاپور بگیریم؟ شرایط و مدارک ویزا سنگاپور

 1. صفحه اصلی
 2. ویزا
 3. سنگاپور
 4. چگونه ویزای سنگاپور بگیریم؟ شرایط و مدارک ویزا سنگاپور

ویزای توریستی سنگاپور:

ویزای کشور سنگاپور برای ایرانیان به صورت فرودگاهی صادر نمی‌گردد به همین جهت افرادی که قصد سفر به نیویورک آسیا را دارند، باید قبل از ورود به این کشور اقدام به دریافت ویزا کشور سنگاپور کنند. ویزای این کشور به صورت الکترونیکی صادر می‌گردد ولی شرایط خاص خود را دارد. با توجه به این مورد که کشور سنگاپور جزو مقصدهای جذاب و همیشگی ایرانیان برای سفرمی‌باشد در در این مطلب راهنمای جامعی در مورد چگونگی دریافت ویزای سنگاپور ارائه‌ کرده‌ایم. اگر دوست دارید به سنگاپور سفر کنید و فکر می‌کنید به غیر از ویزای سنگاپور نیاز به هتل یا تور سنگاپور دارید، پیشنهاد می‌کنیم به صفحه تور سنگاپور مراجعه کنید تا از بهترین آفرهای لحظه آخری سنگاپور مطلع شوید.

انواع ویزای سنگاپور

1- ویزای توریستی
2- ویزای تحصیلی
3- ویزای کاری


ویزای توریستی سنگاپور چیست؟

ویزای توریستی سنگاپور همان‌طور که از نامش پیداست فقط برای توریست‌هایی که به این کشور وارد می‌شوند، صادر می‌شود.ویزای توریستی سنگاپور 3 ماه اعتبار ورود دارد یعنی تا 3 ماه می‌توانید با این ویزا وارد شوید ولی فقط یک ماه اجازه‌ی اقامت و ماندن در سنگاپور را دارید.

قیمت ویزای توریستی سنگاپور

قیمت ویزای توریستی سنگاپور برای ایرانیان برابر با  85 دلار آمریکاست. این هزینه در زمان دریافت مدارک، پرداخت می‌شود و در صورت ریجکت شدن ویزای سنگاپور، این هزینه مستردد نخواهد شد.


زمان مورد نیاز برای صدور ویزای سنگاپور چقدر است؟

طبق تجربه‌ی بدست آمده مدت زمان لازم برای صدور ویزای سنگاپور 7 الی 10 روز کاری است و روز‌های شنبه و یکشنبه جزو روز‌های کاری سفارت سنگاپور نمی‌باشد. لازم به یادآوری است که در این یک ماهی که می‌توانید در سنگاپور اقامت داشته باشید اجازه مشغول شدن به کار را ندارید و همچنین نمی‌توانید بیشتر از 30 روز در سنگاپور بمانید.


انواع ویزای توریستی سنگاپور از نظر نوع صدور:

سنگاپور از نظر نوع صدور ویزا 2 نوع مختلف دارد:
1- ویزای توریستی فرودگاهی: این ویزا در هنگام ورود مسافر به سنگاپور با ثبت شدن مهر در پاسپورت مسافر ثبت می‌شود.
2- ویزای توریستی سنگاپور برای ایرانیان: ویزای فرودگاهی برای مسافران ایرانی صادر نمی‌شود و مسافران ایرانی یک هفته الی 10 روز قبل از سفر باید نسبت به گرفتن ویزای توریستی یک ماهه سنگاپور اقدام کنند.

مدارک لازم جهت گرفتن ویزای توریستی سنگاپور:

برای گرفتن ویزای سنگاپور نیاز به مدارک زیر دارید و اسکن این مدارک برای صدور روادید سنگاپور کافی می‌باشد.
1- اسکن صفحه اول پاسپورت به همراه صفحه‌ی دارای مکان امضای مسافر با اعتبار حداقل 6 ماه
2- اسکن عکس ترجیحا 4*6 یا 4*3 با زمینه‌ی سفید (لازم است عکس متفاوتی نسبت به عکس داخل پاسپورت باشد)
3- پر کردن فرم لازم برای دریافت ویزای سنگاپور
نکته: برای پاسپورت کودکان، پدر یا مادر باید پاسپورت را امضا کند.

آیا ویزای توریستی نیاز به ضمانت بانکی، گردش حساب و دیگر مدارک مالی دارد؟
برای ویزای توریستی نیازی به مدارک مالی از جمله گردش حساب و یا تمکن مالی نیست و مدارک ذکر شده در بالا کفایت می‌کند.

دلایل ریجکت شدن ویزای سنگاپور:

یکی از دلایلی که ممکن است ویزای سنگاپور ریجکت شود، عدم وجود همراه در سفر است. سنگاپور بدلیل رفاه نسبی بالایی که دارد ورود پناهنده به کشورش بسیار حساس است و اگر شک کنند که شما قصد ماندن در سنگاپور را دارید به شما اجازه‌ی ورود به این کشور را نخواهند داد. دیگر دلیلی که ممکن است باعث ریجکت شدن ویزا شود، بودن در بلک لیست و یا شک کردن افسر اداره مهاجرت به هر دلیل ممکن به شما است. این شک ناشی از صحت نداشتن علت سفرتان به سنگاپور خواهد بود که در فرم ثبت‌نام ذکر کرده‌اید. یکی دیگر از دلایلی که ممکن است که باعث شود درخواست ویزای شما ریجکت شود، درخواست ویزا برای یک دختر تنهاست. سنگاپور برای دخترهایی که به صورت تنها برای ویزا اقدام می‌کنند، به سختی ویزا صادر می‌کند. آخرین دلیل ریجکت شدن ویزای سنگاپور، توضیح اشتباه و دلیل اشتباه در مورد قصد از سفر است، مثلا اگر شما به قصد شرکت در یک سمینار تجاری یا آموزشی می‌خواهید به این کشور سفر کنید و در درخواستتان فقط توریست و گردشگری را انتخاب نمایید، به احتمال زیاد درخواستتان ریجکت خواهد شد. به طور کلی دلایلی که ممکن است ویزای شما ریجکت شود به قرار زیر است:

 1. نداشتن همراه در سفر
 2. درخواست دختر تنها برای ویزا
 3. قرار داشتن در لیست سیاه
 4. عدم توضیح دقیق در مورد قصد واقعی از سفر به سنگاپور
 5. نداشتن رزرو هتل واقعی
 6. نداشتن بلیط برگشت از سنگاپور
 7. شک افسر اداره مهاجرت به امکان برگشت شما

آموزش گرفتن ویزای توریستی سنگاپور

برای گرفتن ویزای سنگاپور شما سه راه دارید:

 1. درخواست ویزای الکترونیکی از سایت آنلاین
 2. گرفتن ویزا از طریق یک آژانس مسافرتی مثل لیانا پرواز
 3. مراجعه به سفارت سنگاپور

1- درخواست ویزای الکترونیکی سنگاپور از طریق سایت آنلاین:

شما برای درخواست آنلاین ویزای سنگاپور نیاز به یک فرد در سنگاپور دارید که به عنوان حامی شما با سنگاپور آی دی ای که دارد وارد سایت ica.gov.sg شده و در سایت ثبت نام کند. پس از ثبت نام، حامی شما باید مراحل اخذ ویزا را طی کرده و مدارک شما را در سایت آپلود کند. اخذ این ویزا 7 الی 10 روز کاری زمان خواهد برد و در انتها به شما یک PDF تحویل داده خواهد شد که باید آن را پرینت کنید و در هنگام ورود به سنگاپور، همراه خود داشته باشید. مزایای این روش، قیمت و هزینه کمتر برای صدور ویزا است و معایب این روش نیاز به داشتن حامی در سنگاپور، نیاز به کارت اعتباری بین المللی و امکان ریجکت شدن ویزا به دلیل عدم دقت کافی در ارسال مدارک هستند.

2- گرفتن ویزا از طریق لیانا پرواز:

این روش ساده‌ترین و راحت‌ترین روش برای گرفتن ویزا از کشور سنگاپور است. شرکت لیانا پرواز با داشتن شرکت همکار در کشور سنگاپور به عنوان حامی شما، مراحل اخذ ویزا را برایتان انجام می‌دهد و در 7 الی 10 روز کاری، ویزا را برای شما اخذ می‌کند. در این روش، شما مدارک خواسته شده که در ادامه مطلب ذکر شده‌اند را برای یکی از کارشناسان بخش ویزا لیانا پرواز ارسال می‌کنید و فقط کافی است پس از پرداخت هزینه اعلام شده، منتظر بمانید تا حدود 10 روز کاری بعد، ویزای شما تحویلتان گردد. در این روش شما هم می‌توانید به صورت ریالی و هم به صورت دلاری هزینه اعلام شده را پرداخت کنید و نیاز به داشتن کارت اعتباری بین المللی ندارید. شما حتی نیاز نیست به صورت حضوری در دفتر لیانا پرواز حضور پیدا کنید و با فرستادن مدارک از طریق کانال‌های ارتباطی اعلام شده، ویزا برایتان صادر می‌گردد. ویزای سنگاپوری که لیانا پرواز صادر می‌کند، همانند روش قبل از نوع الکترونیکی است و در پاسپورتتان لیبل ویزا چسبانده نخواهد شد. هزینه این ویزا 85 دلار آمریکاست و شما در نوع پرداخت محدودیتی ندارید.

توجه: لیانا پرواز تا بحال بیشتر از 1000 درخواست برای گرفتن ویزای سنگاپور داشته است و از این تعداد 99% آن‌ها توسط سفارت سنگاپور مورد قبول واقع شده‌اند که در ادامه چند نمونه از آن‌ها را مشاهده خواهید کرد.

3- مراجعه به سفارت سنگاپور:

یکی از راه‌های گرفتن ویزا سنگاپور، مراجعه به سفارت سنگاپور است که با توجه به این که سنگاپور در ایران سفارتخانه ندارد، این روش مناسب کسانی است که در خارج از کشور حضور دارند و می‌توانند به سفارتخانه سنگاپور مراجعه کنند. در این روش شما مدارک خود را باید به صورت حضوری به سفارت سنگاپور ببرید و همچنین فرم‌های 14A و V39A را پر کنید و تحویل سفارت دهید. در این روش نیز شما به یک حامی در سنگاپور نیاز دارید که به شما یک رسید پرداخت مالیات و یا یک سند مشخص کننده اقامت این فرد در سنگاپور را بدهد و شما نیز به سفارت ارائه دهید.

سفارت سنگاپور در ایران کجاست؟

کشور سنگاپور هیچ سفارت یا نماینده‌ی مستقیمی برای کارهای اقامت و رویداد در ایران ندارد و در صورت نیاز به ویزا باید از کشورهای دیگر اقدام کرد.

مراحل دریافت ویزای سنگاپور از طریق لیانا پرواز

 1. تماس با کارشناسان بخش ویزای لیانا پرواز

 2. تکمیل مدارک خواسته شده و ارسال از طریق کانال‌های ارتباطی و یا به صورت حضوری
 3. پرداخت هزینه به صورت ریالی و یا دلاری
 4. ارسال مدارک توسط لیانا پرواز به سنگاپور
 5. منتظر ماندن به مدت 7 الی 10 روز کاری
 6. تحویل ویزا به صورت غیرحضوری و یا حضوری در آژانس هواپیمایی لیانا پرواز

ای ویزا Evisa سنگاپور چیست؟

کشور سنگاپور در اقدامی تازه، ویزاهای برچسبی که در پاسپورت ثبت می‌شدند را حذف کرده است و برگه‌ای به نام ای‌ویزا سنگاپور به شما می‌دهد که باید پرینت آن را هنگام ورود به کشور سنگاپور داشته باشید. در ادامه نمونه‌ی ای ویزای سنگاپور صادر شده توسط لیانا پرواز را مشاهده خواهید کرد.

ویزای الکترونیکی سنگاپور

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی کلیک کنید.

ویزای توریستی سنگاپور برای ایرانیان

ایرانیان نمی‌توانند از ویزای فرودگاهی سنگاپور استفاده کنند و باید از ویزای توریستی یک ماهه سنگاپور استفاده کنند که در مدت 7 روز کاری قابل دریافت است و این ویزا نیاز به ضمانت های مالی و یا ملکی ندارد.

دانلود فرم ویزای سنگاپور

هر فرد متقاضی ویزای سنگاپور باید اطلاعات فردی و هویتی خود را در فرم ویزای سنگاپور وارد نماید و همراه با بقیه مدارک به سفارت سنگاپور تحویل دهد. با زدن بر روی دکمه زیر می‌توانید فرم ویزای سنگاپور را دانلود کرده و در صورت نیاز از آن استفاده کنید. فرم ویزای سنگاپور رایگان است و در قبال دریافت آن نباید هزینه‌ای پرداخت نمایید. در صورتی که می‌خواهید از طریق لیانا پرواز اقدام به دریافت ویزا کنید، نیاز نیست تا فرم زیر را پر کنید و فقط تحویل مدارک خواسته شده کافی می‌باشد.

دانلود فرم ویزای سنگاپور

 نمونه ویزاهای اخذ شده توسط لیانا پرواز

ویزای سنگاپور به صورت لیبل

نمونه ویزاهای اخذ شده توسط لیانا پرواز در گذشته

سوالات متداول:

خیر، ویزای فرودگاهی سنگاپور برای ایرانیان صادر نمی‌شود و آن‌ها باید جهت سفر به این کشور از قبل برای صدور ویزا اقدام کنند.
صدور ویزای کشور سنگاپور تقریبا 7 الی 10 روز کاری زمان می‌برد.
ویزای توریستی سنگاپور 3 ماه اعتبار دارد و با داشتن آن می‌توانید تا یک ماه در سنگاپور اقامت داشته باشید.
خیر، برای صدور ویزای توریستی سنگاپور نیاز به ارائه نامه تمکن مالی نیست.
برای صدور ویزای سنگاپور اسکن پاسپورت و اسکن عکس 3*4 و پر کردن فرم‌های صدور ویزا کافی است.
خیر. نیاز به حضور فیزیکی شما در آژانس هواپیمایی لیانا پرواز نیست و فقط می‌توانید با فرستادن عکس پاسپورت و عکس و پرداخت هزینه، ویزای خود را دریافت نمایید البته اگر امکان حضور در آژانس را دارید، ما از دیدنتان خوشحال خواهیم شد.
خیر؛ در طول سال‌ها فعالیت آژانس لیانا پرواز تا کنون تمامی درخواست‌هایی که از طرف این شرکت به سفارت سنگاپور فرستاده شده است با موفقیت انجام شده است مگر این که شخص درخواست کننده ویزا مشکلاتی از قبیل بودن در لیست سیاه و ... داشته باشد.
خیر، اخیرا ویزاهای کشور سنگاپور به صورت الکترونیکی صادر می‌شوند.


# عنوان نام فایل

درگاه پرداخت بانک ملت

درگاه پرداخت سامان کیش

درگاه پرداخت بانک پارسیان

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

 • پارسا

  پارسا

  سلام. برای ویزای توریستی سنگاپور چقدر زمان نیاز هست تا صادر بشه؟

 • پارسا

  پارسا

  سلام. الان چون سفارت سنگاپور یکم تایم شلوغیش هست کمتر از 7 روز نمیشه ولی بیشتر از 10 روز هم زمان نمیبره.

 • نیما محمدی

  نیما محمدی

  ایا با داشتن ویرای تحصیلی سنگاپور میتوان بعد از اتمام دوره تحصیل تقاضای اقامت دائم کرد؟ و ایا داشتن اقامت دائم بمعنی تعلق گرفتن پاسپورت سنگاپور تلقی می شود؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  خیر شما با گرفتن ویزای تحصیلی و فارق التحصیل شدن در سنگاپور نمیتونید ویزای دائم و یا به نوعی شهروندی سنگاپور رو بگیرید. حتی ویزاهای کاری سنگاپور هم یک ساله یا دوساله هستن و ویزای دائم فقط با سرمایه گذاری های بسیار زیاد امکان پذیره

 • هستی مرتضوی

  هستی مرتضوی

  چقدر طول ميكشه كه جواب ويزا سنگاپور بياد؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  ریجکت شدن یا قبول شدن ویزای سنگاپور تقریبا ده روز زمان میبره و تو همین ده روز مشخص میشه

 • سامیار

  سامیار

  ويزاي سنگاپور ميخواستم

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  سلام. برای گرفتن ویزای سنگاپور مراحل سختی پیش رو ندارید و فقط کافیه مدارک مورد نیاز ویزای سنگاپور رو آماده کنید و تحویل ما بدین. ما 7 الی 10 روزه ویزای الکترونیکی سنگاپور رو براتون میگیریم.

 • صالحی

  صالحی

  ایا با داشتن ویرای تحصیلی سنگاپور میتوان بعد از اتمام دوره تحصیل تقاضای اقامت دائم کرد؟ و ایا داشتن اقامت دائم بمعنی تعلق گرفتن پاسپورت سنگاپور تلقی می شود؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  خیر با ویزای تحصیلی سنگاپور و حتی بعد از اتمام دوره تحصیل نمیتونید تقاضای ویزای دائم یا اقامت دائم سنگاپور کنید. اقامت سنگاپور بسیار سخته و فقط از طریق سرمایه گذاری های کلان در سنگاپور امکان پذیره

 • پیام اکبری

  پیام اکبری

  من براي خودم و همسرم و دو دخترم ويزا سنگاپور ميخوام البته ورودم در تاريخ ١٨ بهمن ماه خواهش بود وبراي ٣ شب أقامت لطفا راهنمايي بفرماييد متشكرين

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  مدارکتون رو آماده کنید و ارسال کنید برای ما. مشکلی نداره و ما میتونیم براتون ویزای سنگاپور رو توی 7 الی 10 روز اخذ کنیم

 • کاربر4110

  کاربر4110

  من براي ویزا سنگاپور اقدام كرده بودم، الان اعلام کردن ویزا سنگاپورم ریجکت شده، میخواستم بدونم تا کی نمیتونم درخواست مجدد ویزا بدم؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  شما سریعا پس از ریجکت ویزا سنگاپورتون میتونید درخواست مجدد بدین ولی برای جلوگیری از پیش اومدن حساسیت پیشنهاد میکنیم دو ماه بگذره و بعد دوباره درخواست ویزا بدین

 • عبدالامیر بشارت

  عبدالامیر بشارت

  اگر بخواهم پاسپورت سنگاپوری داشته باشم چه مبلغی باید در سنگاپور سرمایه گذاری کنم و در چه ضمینه های کاری؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  وقت بخیر. این که تو چه زمینه ای سرمایه گذاری میکنید خیلی فرقی نداره و مهم اینه بتونید کارآفرینی در سنگاپور کنید و از همون طریق بتونید پاسپورت سنگاپوری بگیرید. دقیق از مبلغش اطلاع ندارم ولی قبلا بالای 5 میلیارد تومن بود

 • کیوان

  کیوان

  سلام. سابقاً برای اعتبار پاسپورت و سابقه سفر برای گرفتن ویزای شنگن و...، گرفتن ویزای سنگاپور را توصیه میکردند. الان که ویزای این کشور الکترونیکی شده گرفتنش چه تاثیری در این رابطه داره؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  وقت بخیر. بله حتما تاثیر داره البته تاثیر ویزا به صورت لیبل بیشتره ولی الان تاثیر سفر به سنگاپور بیشتر روی تراول هیستوری شما هست و تراول هیستوریتون رو قوی میکنه

 • سلام...ویزای توریستی یک ماه چطور تمدید میشود؟ چه شرایطی لازم دارد؟ با توجه به اینکه عموی من ساکن سنگاپور هست و گفته که هر ماه برایت تمدید می کنم؟

 • نادیا

  نادیا

  ویزای تک سنگاپور هنوز هم اقدام می کنید؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  بله ما در لیانا پرواز ، ویزا تک سنگاپور هم میگیریم

 • نامیا

  نامیا

  راجع به ویزای اقامتی سنگاپور به چه صورت است؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  ما در زمینه اقامت سنگاپور، فعالیتی نداریم

 • پوریا جعفری

  پوریا جعفری

  سلام من ميخوام بدونم ويزا توریستی سنگاپور توي پاسپورت ميخوره مثل ويزاي چين يا يه برگه جداگانه هستش

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  ویزای توریستی سنگاپور به صورت الکترونیکی و یا به صورت یک برگه جداگانه است. قبلا ویزای توریستی سنگاپور به صورت لیبل در پاسپورت چسبانده میشد

 • علی

  علی

  سلام علی هستم.ویزای کار سنگاپور میخوام.چطور باید اقدام کنم

 • باران

  باران

  من ایران زندگی نمیکنم ولی پاسم ایرانیه میتونم آنلاین ویزای سنگاپور بگیرم

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  در صورت داشتن حامی در سنگاپور امکان گرفتن ویزای آنلاین سنگاپور برای شما وجود دارد. البته کارت اعتباری برای پرداخت آنلاین نیز الزامیه

 • علی

  علی

  سلام میخواستم برای ویزای سنگاپور لیبلی اقدام کنم برا تراول هیستوری ، شما این خدمات رو انجام میدید؟

 • لیانا پروازض

  لیانا پروازض

  وقت بخیر. متاسفانه ویزای لیبلی سنگاپور برای ویزای توریستی این کشور دیگر صادر نمی‌شود. از همین رو اگر قصد دارید حتما ویزای این کشور را به صورت لیبل داشته باشید، باید ویزایی به غیر از ویزای توریستی را اقدام کنید که با توجه به شرایط فعلی ویزا در سنگاپور کمی سخت و غیر منطقی خواهد بود. پیشنهاد می‌دهیم به جای سنگاپور کشورهای اندونزی و تایلند را برای قوی کردن تراول هیستوری خود انتخاب نمایید.

 • Mehrdad

  Mehrdad

  با سلام آیا قیمت ویزای سنگاپور و اندونزی که در سایت هست ،هزینه اضافی دیگری ندارد سنگاپور: ۸۵ دلار اندونزی: ۶۵ دلار باسپاس

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  وقت بخیر. خیر هزینه ی اضافی دیگه ای برای دریافت ویزا نیاز نیست پرداخت کنید. هزینه ویزای سنگاپور 85 دلار آمریکاست و برای اندونزی 65 دلار آمریکاست.

 • کیوان

  کیوان

  سلام قيمت ويزای سنگاپور چقدر هست ؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  قیمت ویزای الکترونیکی کشور سنگاپور، 85 دلار آمریکا است

 • دانیال بهاری

  دانیال بهاری

  سلام وقت بخیر ، آیا برای ویزای سنگاپور نیاز به بلیط رفت و برگشت سنگاپور هم هست؟ هزینه اخذ ویزا چقدر است؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  بله یکی از مدارک مورد نیاز برای ویزا سنگاپور، بلیط رفت و برگشت قطعی شده هست. هزینه ویزا 85 دلار آمریکا می‌باشد.

 • سلام ، شرایط گرفتن ویزای کاری برای سنگاپور رو میخواستم بپرسم که به چه صورت هست ؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  متاسفانه ما فقط در زمینه ویزا توریستی میتونیم راهنماییتون کنیم

 • مجید احمدی

  مجید احمدی

  سلام ميخوام بدونم ويزاي سنگاپور تو پاس ليبل ميخوره يا نه؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  ویزای سنگاپور به صورت الکترونیکی هست و یک فایل پی دی اف یا یک برگه A4 هست. ویزا کشور سنگاپور از نوع توریستی به صورت لیبل داخل پاسپورت نمیخوره.

 • Milsd

  Milsd

  سلام میخواستم بپرسم برای ویزای توریستی مالزی چکار باید کرد مرسی

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  وقت بخیر. ویزای توریستی 14 روزه مالزی به صورت فرودگاهی برای پاسپورت ایرانی صادر میشه و نیاز به کار خاصی نیست. اگر میخواید از 14 روز بیشتر در مالزی باشید باید برای ویزای سوشیال این کشور اقدام کنید که اعتباری دو ماهه داره

 • Arash

  Arash

  سلام، وقت بخیر. بعداز صدور ویزای الکترونیکی آیا برچسب هم در پاسپورت زده میشود یا خیر؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  سلام آرش عزیز. خیر معمولا بعد از دریافت ویزای الکترونیکی، پاسپورت برچسب زده نمیشه.

 • محمدرضا

  محمدرضا

  سلام خسته نباشید.میخواستم بدونم سنگاپور مهر ورود و خروج میزنه یا هردو مهر ها الکترونیکی هستن ؟ برای ویزای سنگاپور هتل وچر هم لازمه؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  وقت بخیر. بله مهر ورود و خروج هم میزنه روی پاسپورتتون ولی صدور ویزاش به صورت الکترونیکی هست. بله واچر هتل برای ویزای سنگاپور الزامیه و حتما باید داشته باشید

 • بهار

  بهار

  سلام من دعوتنامه از یک کنفرانس در سنگاپور دارم چطور میتونم ویزا بگیریم با این دعوتنامه

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  وقت بخیر. لطفا با ما به صورت تلفنی تماس بگیرید تا بتونیم بعد از بررسی دعوتنامه شما، به صورت دقیق راهنماییتون کنیم. شماره تماس ما 02141187

 • توفیق

  توفیق

  باسلام پاسپورت رادرکجا اسکن کنیم وفرم های صدورویزای سنگاپوررا ازکجا بگیریم درویزای سنگاپور به غیرازاین سه مورد (اسکن پاسپورت،اسکن عکس 3*4وپرکردن فرم های صدور ویزا) دیگر چه مدارک ووسایلی برای درخواست وگرفتن ویزای سنگاپور نیازاست ؟

 • دختر تنها

  دختر تنها

  من دختر تنها بودم ویزا هم گرفتم به قول شما نیویورک آسیاس

 • سلام وقت خیر،امیدواریم به شما خوش گذشته باشه

 • بهروز

  بهروز

  سلام. شرایط رو برای اخذ ویزای دائم اقامت در سنگاپور بدونم. یا ویزای کار یا سرمایه گذاری

پیام خود را بنویسید