Liana parvaz

 

 معرفی دانشگاه علوم پزشکی کازان- Kazan Federal University   

یکی از بهترین دانشگاه های علوم پزشکی در شهر کازان روسیه واقع شده است این دانشگاه در حدود سال 1804 میلادی توسط امپراطوری الکساندرا اول در شهر زیبای کازان بنا شد. این دانشگاه با قدمتی حدود دو قرن مشغول به کار علمی در رشته های علوم پزشکی می باشد و یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین دانشگاه های پزشکی روسیه و البته جهان می باشد. باید یادآوری کنیم این دانشگاه دارای بالاترین استاندارهای آموزشی روز دنیا می باشد.

اگر بخواهیم سیستم آموزش این دانشگاه را دربه اختصار معرفی کنیم باید بگوییم این دانشگاه دارای سیستم آمورشی کاملا دانشجو محور می باشد و دانشجویان به صورت روزانه وظیفه دارند که کارهای خاصی را انجام دهند.

رنکینگ جهانی دانشگاه علوم پزشکی کازان زیر 400 دانشگاه برتر جهان می باشد.

یکی از مزایای این دانشگاه این است که دانشجویان مداوم در حال ارزیابی علمی می باشند به همین دلیل برای اینکه در آینده یک پزشک خوب در سطح جهانی شوید میتوان گفت دانشگاه پزشکی کازان یکی از مناسب ترین دانشگاه ها می باشد و این امکان را برای شما فراهم میکند. اما در نظر بگیرید وارد شدن و گرفتن پذیرش برای این دانشگاه چندان هم آسان نخواهد بود .

کازان یکی از ایالت های روسیه می باشد در نظر بگیرید هزینه های زندگی در این شهر بسیار پایین است. از این رو ایالت کازان مکان مناسبی برای تحصیل و زندگی دانشجویی می باشد. این شهر دارای ملیت و فرنگ های گوناگون می باشد، همچنین جمعیت مسلمانان این شهر قابل توجه می باشد. در این کشور به خصوص در شهر کازان شما مشکل غذای حلال را نخواهید داشت. شما در سر تا سر شهر مراکز اغذیه فروشی حلال را به نسبت غذای غیر حلال بیشتر خواهید یافت.

در کازان روسیه بیش از هزار مرکز آموزشی ودرمانی به صورت مستقیم وغیر مستقیم زیر نظر دانشگاه های معتبر مشغول به فعالیت هستند. در حال حاضر بیش از 1400 نفر از برجسته ترین اساتید و پزشکان کشور روسیه مشغول به آموزش دانشجویان می باشند و نکته بسیار مهم این است دانشگاه علوم پزشکی کازان مورد تایید وزارت بهداشت ایران می باشد.

دانشگاه بین المللی علوم پزشکی کازان دارای همکاری بسیار قوی با دانشگاه های اروپا و امریکا در زمینه اعزام دانشجو و طرح های آموزشی وتحقیقاتی می باشد.این دانشگاه بزرگ سومین دانشگاه معتبر در کشور روسیه می باشد. همچنین این دانشگاه در حوزه جراحی نوین و جراحی میکروسکبی و لیزری از دیگر دانشگاه ها در سطح جهانی پیشرو می باشد.# عنوان نام فایل

درگاه پرداخت بانک ملت

درگاه پرداخت سامان کیش

درگاه پرداخت بانک پارسیان

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید