Liana parvaz

ویزای توریستی امارات | ویزای فوری و عادی دبی | لیانا پرواز

 1. صفحه اصلی
 2. ویزا
 3. امارات
 4. ویزای توریستی امارات | ویزای فوری و عادی دبی | لیانا پرواز

ویزای توریستی امارات | ویزای فوری و عادی دبی | لیانا پرواز

کارشناس ویزای امارات

آموزش گرفتن ویزای امارات یا ویزای دبی به همراه مدارک مورد نیاز و قیمت

کشور امارات یکی از کشورهایی است که ایرانیان برای سفر به این کشور باید از قبل ویزا بگیرند و ویزای دبی به صورت فرودگاهی برای ایرانیان صادر نمی‌گردد. برای خرید تور دبی باید از قبل ویزا تهیه نمایید. این کشور دارای انواع زیادی اعم از ویزای مولتی، ویزای فوری، ویزای تحصیلی و غیره هستند که هرکدام دارای شرایط و مدارک مخصوص به خود هستند که البته برای ایرانیان، محدودیت خاصی برای گرفتن انواع ویزاهای امارات وجود ندارد. برای گرفتن ویزا از کشور امارات نیازمند یک حامی در این کشور هستید، ما در این مطلب به توضیح کامل شرایط و مدارک ویزا دبی خواهیم پرداخت.

انواع ویزای دبی

ویزای توریستی دبی برای ایرانیان (ویزای توریستی امارات)

ویزای توریستی دبی برای ایرانیان که به صورت عادی صادر می گردد 58 روز اعتبار ورود دارد و از زمان ورود مسافر، مسافرمی‌تواند به مدت 14 روز اقامت داشته باشد. مدت زمان لازم جهت اخذ ویزای دبی به صورت عادی 3 تا10 روز کاری می‌باشد. )روزهای جمعه در شمارش این روزها محاسبه نمی‌گردد و این روزها در شرایط عادی صدور ویزای دبی است و در مواقعی که اداره مهاجرت شروع به بررسی با حساسیت مدارک می‌کند این روزها دیگر مبنایی جهت صدور ویزای دبی نیستند.(

ویزای فوری و خیلی فوری دبی ) ویزای ارجنت امارات(

ویزای فوری امارات که به ویزای ارجنت امارات معروف است برای افرادی صادر می‌گردد که باید خود را برای سفری بسیاری فوری به امارات آماده کنند. این ویزا فقط در یک روز کاری اخذ می‌شود و هزینه‌ای بیشتر نسبت به ویزای عادی دارد و همچنین دارای شرایط خاص خود می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با مطالعه مطلب "ویزای فوری دبی" به طور کامل اطلاعاتی در این زمینه به دست آورید.

ویزای ترانزیت دبی

این نوع ویزا را عموماً ایرلاین هایی که در دبی توقف دارند در پروازهای کانکشن دار درخواست میکنند و مسافر می تواند 72 ساعت بدون پرداخت بهای اضافه ای بابت ویزای دبی از این ویزا بهره ببرد.  ویزای دبی به صورت برگه ای در برگه ای A4 صادر می گردد و در پاسپورت شما فقط مهر ورود و خروج به امارات عربی متحده درج خواهد شد.

مراحل دریافت ویزای دبی

دریافت ویزا تجاری و سیاحتی دبی از طریق شخصی به نام کفیل یا حامی انجام می‌پذیرد، به این منظور باید شخص، شرکت یا سازمانی در دبی ضمانت شخص تقاضا کننده را بر عهده بگیرد و مسافر را در تاریخ مشخص شده از کشور خارج نماید. بر اساس قانون جدید ویزای دبی برای مسافرینی که قصد سفر به دبی بصورت انفرادی و یا گروهی و حتی با تور دبی را دارند، اداره مهاجرت امارات از این  پس ویزاهایی که صادر می‌شوند و مسافر به هر دلیل از آنها استفاده نمی‌کند، پس از اتمام اعتبار ویزا به صورت خودکار کنسل و باطل نمی‌گردد و مشمول جریمه از طرف اداره مهاجرت امارات شده و همچنین باعث سابقه منفی ویزای دبی برای مسافر می‌گردد لذا در صورتی که مسافر به ویزای جدید نیاز داشته باشد باید ویزای قدیمی توسط شرکت صادر کننده ویزا در دبی با پرداخت هزینه مربوطه کنسل گردد و سپس درخواست ویزای جدید اقدام گردد، در غیر این صورت ویزای جدید دچار مشکل شده و مسافر ریجکت می‌شود.

 مدارک لازم جهت ویزای توریستی

 • اسکن پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار 

 • اسکن عکس پرسنلی زمینه سفید
 • اسکن روی کارت ملی
 • اسکن صفحه اول و دوم شناسنامه

مراحل صدور ویزای امارات برای ایرانیان

 1. تماس با کارشناسان لیانا پرواز در بخش ویزا
 2. هماهنگی با کارشناسان جهت ارسال مدارک و یا حضور در آژانس لیانا پرواز
 3. پرداخت هزینه‌ی صدور ویزای دبی 
 4. انجام مراحل سفارت و ارسال مدارک توسط لیانا پرواز
 5. دریافت ویزا (2 الی 3 روز کاری)

قیمت ویزای دبی

قیمت ویزای توریستی 14 رزوه عادی دبی به همراه بیمه تحت پوشش کرونا برای ایرانیان به صورت ریالی متفاوت خواهد بود، چرا که نرخ درهم در هر روز متفاوت است. قیمت ویزای دبی به ارز درهم، مبلغ 365AED عادی و 415AED بصورت فوری می‌باشد.

توجه برای آقایان بین 18 تا 50 سال مجرد و متاهل از اول اردیبهشت ویزا صادر میگردد.در جدول زیر لیست قیمت انواع ویزاهایی که برای کشور امارات صادر می‌گردند، مشخص شده است.

قیمتانواع ویزای امارات متحده عربی
365 AED14 روزه عادی
415 AED14 روزه فوری
425 AEDیک ماهه 1 بار ورود
900 AEDیک ماهه مولتی
1050 AEDسه ماهه 1 بار ورود
2050 AEDسه ماهه مولتی


دانلود فرم ویزای امارات

برای گرفتن ویزا از سفارت امارات شما نیاز به پر کردن فرم ویزا امارات دارید. این فرم فقط بصورت تایپ شده تحویل گرفته می‌شود و در صورت پر کردن فرم ویزا به صورت دستی اعتباری نخواهد داشت و مورد قبول واقع نخواهد شد. برای دانلود فرم ویزای امارات کافیست بر روی دکمه دانلود پایین کلیک کنید.

دانلود فرم سفارت امارات

سوالات متداول در رابطه با اخذ ویزا کشور امارات

برای ویزای عادی امارات، 4 روز کاری تا 7 روز کاری که البته معمولا 3 تا 4 روز کاری صادر می‌شه و بیشتر ویزاها نهایتا 4 روزه صادر می‌شود.
با ویزای توریستی عادی ویزا، فقط یکبار می‌توانید به این کشور سفر کنید ولی با ویزای مولتی هر چند بار که بخواهید میتوانید به این کشور سفر کنید.
بله. برای تمدید ویزا امارات و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
مدت اعتبار ورود یعنی شما پس از صدور ویزا، تا چه زمانی می‌توانید به امارات سفر کنید که این مدت برای ویزای توریستی عادی تقریبا 2 ماه است ولی مدت اعتبار اقامت ویزا امارات، یعنی پس از ورودتان به یکی از مرزهای امارات متحده عربی، تا چند روز می‌توانید در این کشور بمانید که اعتبار اقامت ویزای توریستی دبی، 14 روز می‌باشد.
لیانا پرواز تمام تلاش خود را برای صدور ویزا به کار می‌گیرد ولی ممکن است به دلایلی که بیشتر مربوط به شخص متقاضی ویزا است، ویزای امارات ریجکت شود که در اینصورت به دلیل بازنگشتن مبلغ ویزا از سمت سفارت، هزینه پرداخت شده، عودت داده نخواهد شد و لیانا پرواز در صورت ریجکت شدن ویزای دبی، هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.
همانطور که در مطلب اشاره شد، فقط نیاز است تا عکس صفحه اول پاسپورتتان را برای ما ارسال نمایید.
خیر. نیاز به حضور فیزیکی شما در آژانس هواپیمایی لیانا پرواز نیست و فقط می‌توانید با فرستادن عکس پاسپورت و پرداخت هزینه، ویزای خود را دریافت نمایید البته اگر امکان حضور در آژانس را دارید، ما از دیدنتان خوشحال خواهیم شد.
بله میتونید حتی از خارج از کشور برای ویزای دبی اقدام کرد و چون به صورت الکترونیکی هست، نیاز به حضور شما در ایران نیست.
در صورتی که نیاز به توضیح بیشتری دارید، فقط کافیست با شماره 02141187 تماس حاصل کنید و یا سوال خود را در بخش نظرات در پایین همین صفحه مطرح نمایید.

تلفن سفارت امارات: 982142792000+
سایت سفارت امارات در ایران: tehran@mofa.gov.ae
ساعات کاری سفارت امارات: تمام روزهای هفته به جز پنج‌شنبه و جمعه، در زمستان از ساعت 8:30 تا 14:30 در تابستان از ساعت 09:00 تا 15:00 

آدرس سفارت امارات در تهران

تهران - شهرک قدس-خیابان ایران زمین-تقاطع مهستان-شماره ۲


# عنوان نام فایل

درگاه پرداخت بانک ملت

درگاه پرداخت سامان کیش

درگاه پرداخت بانک پارسیان

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

 • نیک احمدی

  نیک احمدی

  سلام ،خسته نباشید ایا فقط ویزا برای ایرانیان میتونید بگیرید ایا میتوانید ویزای برای افغان بگیرید من پاسپورت افغان و گرین کارت امریکا رو دارم به سفارت شون زنگ زدم گفتن نمیتونم ویزای الکترونیکی بگیرم باید از طریق هتل اسپانسر ویزا بگیرم یا شرکتهاای اخذ ویزا

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  سلام نیک احمدی. وقتتون بخیر. متاسفانه فعلا سفارت اندونزی در ایران به اتباع خارجی از داخل ایران ویزا نمیده و باید از کشوری که ملیتتون هست درخواست ویزای اندونزی کنید. البته در صدد این هستیم تا بتونیم با همکاری سفارت اندونزی،مراحل گرفتن ویزای اندونزی برای افغان‌ها رو ساده کنیم.

 • علی رضا

  علی رضا

  سلام روز بخیر. هزینه اخذ ویزا دبی چقدر خواهد بود؟ برای یک هفته اقامت. ضمناً برای کودک 5 ساله هزینه ویزا چگونه محاسبه خواهد شد؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  310 درهم برای ویزای 14 روزه امارات و برای ویزای 4 روزه امارات 230 درهم خواهد بود. هزینه ویزای کودک امارات با بزرگسال تفاوتی ندارد.

 • فرشته

  فرشته

  من می‌خوام از طریق دریایی به امارات سفر کنم. فرقی هم تو ویزا گرفتن داره؟

 • ثریا

  ثریا

  در زمان کانکشن در فرودگاه دبی میتوان ویزا گرفت

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  خیر امکان گرفتن ویزا در فروگاه برای دبی یا امارات وجود ندارد

 • آرژنگ

  آرژنگ

  سلام من ۲ ماه پیش رفته سفارت امروز ایمیلی دریافت کرده که میخواستم لطف کنین تفاوت این دو مرکز رو بگین چیه؟راستش کمی نگران شدیم که جریان چیه canada visa office یکی هم canada visa application service

 • فریبا

  فریبا

  سلام میخام برم مسافرت ولی نمیدونم چطوری ویزا بگیرم برا دبی؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  فقط کافیه اسکن پاسپورت و یک عکس پرسنلی برای ما بفرستید

 • بابک

  بابک

  آیا هزینه صدور ویزا رو‌ معادل ریالی دریافت میکنید؟ دقیقاً چقدر میشه؟ و ویزا قبل از ورود به امارات چه مدت اعتبار داره؟ راهکار چک کردن اعتبار ویزای صادر شده چی هست؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  برای ما فرقی نداره که به چه ارزی پرداخت بشه و هم ریال دریافت میکنیم و هم درهم. اعتبار ورود ویزای امارات 2 ماه است. راه های چک کردن ویزای امارات متفاوته، میتونید از سایت سفارت امارات پیگیر بشید

 • محمد

  محمد

  سلام من برای ادامه تحصیل می‌خوام برم امارات خواستم ببینم مراحل گرفتن ویزاش به چه صورته.... ممنونم

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  وقت بخیر. لطفا به مطلب ویزای تحصیلی در لینک زیر مراجعه کنید. https://www.lianaparvaz.com/VisaInfo/امارات/ویزای-تحصیلی-امارات-دبی

 • کسری

  کسری

  سلام وقتتون بخیر،میخواستم بدونم خود مسافر نمیتونه شخصا برای گرفتن ویزای دبی اقدام کنه؟ واینکه ویزای توریستی سه ماهه بگیریم ،چند بار اجازه ورود داریم ؟ یعنی میشه یکبار وارد شد و بعد دوهفته برگشت و دوباره دوهفته بعد وارد دبی شد؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  وقتتون بخیر. خود مسافر هم میتونه شخصا برای ویزای دبی اقدام کنه ولی نیاز به یک شرکت حامی در امارات داره تا حمایت خودش رو اعلام کنه. آژانس لیانا پرواز، خودش حامی ویزا میشه و ویزا رو براتون در سریع ترین زمان اخذ میکنه. ویزای امارات سه ماهه به دو صورت یک بار ورود و مولتی قابل دریافت هست و اگر مولتی رو دریافت کنید، میتونید چند بار از امارات خارج بشید و دوباره وارد بشید.

 • عابدین

  عابدین

  سلام یه شرکتی درخواست کار برام فرستا ه میخوام ویزا بگیرم گفتن از این شرکت باید اقدام کنم.thomascook. هزینه ویزای کاری که واسه من فرستادن خیلی زیاده وبه یورو میخوان میشه راهنمایی کنید

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  وقت بخیر. لطفا در ساعات کاری با ما تماس بگیرید تا بتونیم به درستی شما رو راهنمایی کنیم.

 • علی طهماسبی

  علی طهماسبی

  سلام وقت بخیر خسته نباشین می خواستم بپرسم حداقل زمان لازم برای اخذ ویزای دوبی چقدر هستش ؟ و این که قیمتش چقدر میشه ؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  حداقل زمان لازم برای ویزای توریستی عادی 3 روز و برای ویزای فوری فقط 1 روز کاری است.

 • نیما

  نیما

  سلام چجوری ویزا ۳ ماهه برای دبی بگیرم ؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  برای گرفتن ویزای 3 ماهه دبی فقط کافیه عکس از پاسپورتتون رو برای ما ارسال کنید و بعد از پرداخت هزینه، ما در کمترین زمان ممکن ویزا رو براتون اخذ میکنیم و بهتون تحویل میدیم.

 • رضا آبادی

  رضا آبادی

  سلام یه سوال داشتم ، علت اینکه ویزا 96 ساعته در قسمت امن میره چیه ؟

 • نسیم مقدم

  نسیم مقدم

  سلام وقتتون بخیر،میخواستم بدونم خود مسافر نمیتونه شخصا برای گرفتن ویزای دبی اقدام کنه؟ واینکه ویزای توریستی سه ماهه بگیریم ،چند بار اجازه ورود داریم ؟ یعنی میشه یکبار وارد شد و بعد دوهفته برگشت و دوباره دوهفته بعد وارد دبی شد؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  سلام. خیر خود مسافر نمیتونه خودش اقدام کنه چون باید داخل امارات یک اسپانسر، کارهای مربوط به ویزا رو انجام بده. برای ویزای سه ماهه امارات بستگی به این داره که نوع سینگل بگیرید و یا مولتی. اگر مولتی بگیرید به هرتعداد باری که بخواهید میتوانید وارد و خارج شوید.

 • حمید اعظمی

  حمید اعظمی

  سلام عذر خواهی میکنم برای امارات میشه ویزای ۳ ساله اخذ کرد؟ و اینکه کسانی که ویزای چند ساله میگیرن در امارات تست hiv میدن؟

 • کیانا

  کیانا

  با سلام مسافری که از توکیو با پرواز پاینا ایرلاین به دبی و بعد از توقف زیر 12 ساعت با پرواز ایران ایر از دبی به شیراز میرود آیا نیاز به .ویزا ترانزیت دبی دارد یا خیر و در ضمن اینکه هر دو پرواز از ترمینال شماره 1 دبی میباشد ممنون میشم زود جواب بدید

 • سلام ایا ویزا ۳ماه دیگر تمدید میشود زیر ۲۱ سال؟

 • سبحان

  سبحان

  سلام ایا ویزا ۳ماه دیگر تمدید میشود؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  وقت بخیر. چه نوعی از ویزای دبی رو قبلا داشتید؟

 • فهیمه

  فهیمه

  سلام من به همراه همکارم که آقا هست جهت کاری تجاری قصد مسافرت به دبی داریم چگونه باید ویزا بگیریم آیا محدودیتی وجود دارد یا خیر؟

 • هادی

  هادی

  سلام . اگر تاریخ اعتبار ورود ویزا 17 سپتامبر باشد منظور تا پایان روز 17ام هست یا قبل از روز 17ام ؟

 • با سلام ودرود اعتبار ویزای امارات 58 روز بوده و تا .پایان روز 58 ام امکان ورود را خواهید داشت.

 • sam

  sam

  سلام ویزا توریستی امارات صادر می شود؟

 • سید مصطفی محمدی موسوی

  سید مصطفی محمدی موسوی

  سلام وقت شما بخیر من 8 سال ویزای اقامت دبی و ویزای کار داشته ام . به دلایل شخصی چند ساله که به امارات سفر نکرده ام و طبعا ویزای من باطل شده است . محددا تمایل دارم که که ویزای اقامت داشته باشم . در این رابطه میتوانید راهکاری ارائه بفرمائید ؟ ممنونم .

 • سلام وقت بخیر، لطفا با کارشناسان ما در تماس باشد 02141187000

 • شروين محمدي راد

  شروين محمدي راد

  سلام، با توجه به شرايط جديد با داشتن ويزاي توريستي امارات ميتوان مثلا از طريق دوحه مستقيم وارد ابوظبي شد؟

 • سلام، برای ورود به ابوظبی نیاز به اجازه کتبی از جوازات امارات است، جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02141187000 تماس حاصل فرمایید.

پیام خود را بنویسید