Liana parvaz

ویزای کانادا

کانادا یکی از مناسب‌ترین مقاصد برای هر چیزی است که فکرش را کنید از شغل گرفته تا پیدا کردن بهترین دانشگاه‌هایی که می‌توانید در آنها تحصیل کنید. کانادا در شمال قاره آمریکای شمالی قرارگرفته است. کشور کانادا از 10 استان و 3 ایالت تشکیل شده است و حکومت  این کشور از نوع دموکراتیک پارلمانی است. کشور کانادا دومین کشور بزرگ جهان از نظر وسعت جغرافیایی است و فقط کشور روسیه است که از آن بزرگتر است. کشور کانادا دارای بزرگترین مرز جهان با یک کشور دیگر جهان است که این مرز بین کانادا و ایالت متحده امریکا واقع شده است. جمعیت کانادا در حدود 33 میلیون نفر است پس در نتیجه کشور کانادا با وسعت زیاد و جمعیت کم می‌تواند یکی از بهترین مقاصد برای اقامت موقت و یا اقامت دائم باشد. اوتاوا پایتخت کشور کانادا است. کانادا تحت سلطنت مشروطه ملکه انگلستان است ولی ملکه انگلستان عملا توان اجرایی و استراتژی ندارد. شهر های اصلی کانادا عبارتند از: اوتاوا (پایتخت کانادا) ، مونترال، ونکوور، تورنتو، ادمونتون، کلگری، ساسکچوآن، وینیپگ، فدریکشن، هالیفکس و سنت جان است.

انواع ویزای کانادا:

ویزای کانادا مثل دیگر کشورهای جهان دارای انواع مختلفی است ولی اگر بخواهیم ویزای کانادا را بطور کلی دسته‌بندی کنیم. ویزای کانادا دارای 2 نوع مختلف است:

 • ویزای موقت
 • ویزای دائم(اقامت دائمی کانادا)


ویزای موقت کانادا:

این نوع ویزا برای افرادی صادر می‌شود که باید طی یک زمان مشخص و محدود وارد خاک کانادا شوند و دارای انواع مختلف است:

1- ویزای توریستی

2- ویزای تحصیلی

3- ویزای همراه

مراحل درخواست و ثبت نام ویزای کانادا 

برای اخذ ویزای کانادا شما دو راه دارید:

1- ثبت نام آنلاین ویزای کانادا (درخواست غیرحضوری)

2- درخواست ویزای کانادا به صورت حضوری با حضور در سفارت

درخواست آنلاین ویزای کانادا:

برای ثبت نام و درخواست آنلاین ویزای کانادا اولین قدم ایجاد یک حساب کاربری است از وارد کردن اطلاعات فردی خواسته شده برای ویزا باید هزینه مربوط به اخذ ویزا را پرداخت کنید (که به دلیل تحریم و نداشتن کارت های اعتباری بین المللی معمولا ایرانی‌ها قادر به پرداخت این هزینه ها نیستند) پس از واریز هزینه اعلام شده سایت مهاجرت کانادا به شما یک کد پیگیری یا ترک نامبر (TRACK NUMBER) می‌دهد. بعد از دریافت کد پیگیری ویزای کانادا، کد را ذخیره کنید و در تمام مراحل دیگر سایت برای نشان دادن وضعیت درخواست ویزای شما از این کد پیگیری استفاده می کند. تمامی مراحل دارای نکات ریز و درشتی هستند که عدم توجه به یکی از این موارد می تواند منجر به رد شدن درخواست ویزای کانادای شما شود.

 

در خواست حضوری ویزای کانادا در سفارت:

به دلیل نداشتن سفارت کانادا در ایران ساکنان ایران باید به یکی از کشورهای همسایه برای رفتن به سفارت و گرفتن وقت و تکمیل مدارک اقدام کنند که همانطور که مشخص است هزینه این روش بیشتر و زمان برتر می باشد. البته در صورتی که مایل هستید به صورت حضوری برای دریافت ویزا اقدام کنید می‌توانید مطلب تهیه شده در ارتباط با اطلاعات سفارت های کانادا در کشورهای دیگر را مطالعه فرمایید.

 

مراحل کلی برای دریافت ویزای کانادا عبارت است از:

 1.       تهیه چک لیست مدارک مورد نیاز (اعم از ترجمه شناسنامه، سند ازدواج، اصل پاسپورت های جدید و قدیمی، ترجمه مدارک شغلی، دعوت نامه و... که برای جزئیات بیشتر بایستی با ما تماس بگیرید.)
 2.  آماده کردن و اسکن مدارک
 3.  تکمیل فرم های درخواست ویزا به صورت آنلاین 
 4.  ثبت درخواست و پرداخت هزینه ها به سفارت کانادا
 5.  دریافت نامه مراجعه به Visa Application Center یا همان VAC کانادا که برای انگشت نگاری صادر می‌شود. (نکته: با توجه به قوانین جدید انگشت نگاری، حضور فرد الزامی است.) لیست کشورهایی که می‌توانید این خدمات را انجام دهید به شرح زیر است، البته شرایط ترکیه بهتر است.
  ترکیه (آنکارا و استانبول)- ارمنستان- آذربایجان -گرجستان -کویت -بحرین   -امارات
 6. سی روز پس از ثبت درخواست فرصت دارید تا برای تعیین وقت سفارت، در نزدیکترین Visa Application Center اقدام کنید.
   پس از انجام انگشت نگاری و ثبت درخواست در سفارت، مراحل رسیدگی به پرونده آغاز می‌شود. ممکن است بین 4 هفته تا 6 ماه طول بکشد.
 7.  بعد از اعلام صدور ویزا، متقاضی باید شخصاً و یا توسط نماینده ای که از جانب او وکالت دارد پاسپورت خود را، از همان  Visa Application Center که در آن انگشت نگاری انجام داده دریافت کند.

تمامی مدارک باید به صورت ترجمه رسمی به زبان انگلیسی و با مهر معتبر باشد.

 درخواست حضوری ویزای توریستی کانادا در سفارت:

به دلیل نداشتن سفارت کانادا در ایران ساکنان ایران باید به یکی از کشورهای همسایه برای رفتن به سفارت و گرفتن وقت و تکمیل مدارک اقدام کنند که همانطور که مشخص است هزینه این روش بیشتر و زمان برتر می باشد. البته در صورتی که مایل هستید به صورت حضوری برای دریافت ویزا اقدام کنید می‌توانید مطلب تهیه شده در ارتباط با اطلاعات سفارت های کانادا در کشورهای دیگر را مطالعه فرمایید.

 مراحل ثبت نام حضوری ویزای کانادا:

برای ثبت نام حضوری ویزای کانادا ابتدا می بایست مدارک خود را آماده کنید که در مقاله‌ی مدارک مورد نیاز کانادا، هر یک از مدارک توضیح داده شده است. پس از آماده کردن مدارک باید به یکی از وک های کانادا (VAC) مراجعه کنید که نیازی به مراجعه قبلی ندارد. پس از تسلیم مدارک و پر کردن فرم های مورد نیاز ویزا به صورت دستی باید روند انگشت نگاری را انجام دهید.

چگونه مراحل درخواست ویزای کانادا را پیگیری کنیم؟

برای پیگیری مراحل درخواست ویزای کانادا بسته به روش ثبت درخواست 2 نوع راه ارتباطی و امکان پیگیری ویزا وجود دارد. اگر بصورت حضوری ثبت نام را انجام داده‌اید باید ایمیلی که موقع ثبت درخواست وارد کردید را چک کنید تا اگر ایمیلی از سمت سفارت کانادا دریافت کردید با خبر شوید ولی اگر بصورت آنلاین برای ویزا کانادا درخواست داده‌اید با مراجعه به حساب کاربری و وارد کردن کد پیگیری می‌توانید از وضعیت پرونده درخواست خود باخبر شوید.

دلایل ریجکت شدن ویزای کانادا (رد درخواست ویزا)

ریجکت شدن ویزای کانادا دلایل زیادی ندارد و به احتمال بسیار زیاد یکی از دلایل ذیل باشد:

1- ضعیف بودن تاریخچه سفر (Travel History): مسلما هرچه از کشورهای بیشتری بازدید کرده باشید و مهرهای بیشتری در پاسپورت خود داشته باشید تاثیر بسیار مثبتی خواهد داشت همچنین داشتن سابقه ویزای شنگن و کشورهایی نظیر چین و ژاپن که سختگیرانه‌تر ویزا به مسافران می‌دهند تاثیر بسیار خوبی برای دریافت ویزای کانادا دارد.

2- کافی نبودن مدارک مالی و املاک و مستغلات متقاضی ویزا: یکی از نکاتی که افسران سفارت کانادا بسیار حائز اهمیت می‌شمارند ، داشتن توانایی مالی مناسب است چرا که در صورت داشتن توان مالی مناسب ، امکان بازگشت به کشور خود بیشتر و امکان پناهندگی کمتر است.

3- نزدیک نبودن پیوند خانوادگی: هرچه اقوام بیشتر و نزدیکتری از شما در کانادا اقامت داشته باشند امکان و درصد گرفتن ویزای کانادا برای شما بیشتر است.

4- تردید سفارت کانادا در مورد بازگشت شما به کشورتان: اگر افسران سفارت کانادا شک کنند که شما پس از اتمام مهلت ویزای کانادا به کشور خود باز نخواهید گشت بسیار راحت درخواست شما را برای اخذ ویزای کانادا رد می‌کنند.

5- شک کردن در مورد دلیل اصلی سفر به کانادا: اگر به هر دلیلی شک کنند شما قصد دیگری غیر از آن که برای آنها بیان کردید برای رفتن به کشورشان دارید به شما اجازه دریافت ویزا را نخواهند داد. پس اگر قصدتان کار است ، حتما مراحل ویزای کاری و اگر توریستی است حتما مراحل دریافت ویزای توریستی را طی کنید. البته اگر ریسک پذیر باشید ممکن است موفق به دریافت ویزا شوید ولی به هیچ وجه این امر توصیه نمی‌شود.

6- بی کیفیت و نامنظم بودن مدارک: امر بررسی مدارک کاملا توسط نیروی انسانی انجام می‌شود پس اگر مدارک با کیفیت بالاتر و منظم تر و با اعتبار بالاتری باشند درصد بالاتری از شانس گرفتن ویزای مولتی و یا دیگر ویزاهای کانادا را خواهید داشت.

آیا امکان اعتراض به صادر نشدن ویزای کانادا وجود دارد؟

جواب این سوال بله است البته شرایط خاص خود را دارد به این صورت که مسافر پس از ریجکت شدن ویزا یک نامه دریافت می‌کند که اصطلاحا نامه ریجکتی نامیده می‌شود. پس از بررسی دقیق نامه باید دید دلیل رد شدن چیست؟ اگر مشکل تمکن مالی و ضمانت بازگشت بوده است و مسافر از تمکن مالی خوبی برای اخذ ویزای کانادا برخوردار است باید نامه ای دقیق و رسمی به سفارت کانادا و با توضیح بیشتری در مورد تمکن مالی ارائه کند ولی اگر تمکن مالی مناسبی ندارد بهتراست منتظر فرصت مناسبی دیگری برای اخذ ویزا باشد.

ما در لیانا پرواز کمترین تعداد ریجکتی ویزای کانادا را داشته‌ایم و در صورتی که در دریافت ویزای خود دچار مشکل شده اید می‌توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ویزای کانادا بهره‌مند شوید.

مشاوره رایگان ویزای کانادا:

لیانا پرواز بصورت تخصصی در امور مربوط به ویزای کشور های مختلف فعالیت دارد و مشاوره دریافت ویزای کانادا نیز مانند بقیه کشورها کاملا رایگان است، پس درصورت وجود هرگونه سوال و پرسش کافیست با ما تماس بگیرید و از راهنمایی‌های کارشناسان ما بهره‌مند شوید. روند کاری دریافت ویزای کانادا بسیار حساس است و با کوچکترین اشتباه ممکن است درخواست شما مورد تائید قرار نگیرد پس در هر قدم از مراحل دریافت ویزا با ما تماس بگیرید تا تمامی شرایط را در بهترین حالت ممکن برایتان رقم بزنیم.

مدارک مورد نیاز برای ویزای کانادا:

هر یک از انواع مختلف ویزای کانادا را که بخواهید اخذ کنید، بسته به این که شغل و در حال تحصیل بودن یا نبودن متفاوت است. در صورت ثبت نام آنلاین برای ویزای کانادا، همه مدارک را باید با شرایط خاصی اسکن کرده و در سایت آپلود کنید و در صورتی که می‌خواهید به صورت حضوری برای ویزای کانادا اقدام کنید باید اصل و کپی مدارک را در هنگام ورود به سفارت کانادا به همراه داشته باشید. در ادامه تمامی مدارک مورد نیاز برای ویزای کانادا به صورت کامل توضیح داده شده‌اند که با کلیک بر روی هرکدام می‌توانید اطلاعات مربوطه را مشاهده فرمایید.

قبل از ارسال مدارک از تکمیل بودن پرونده خود اطمینان حاصل نمایید، بعد از ارسال فرم ها و سابمیت درخواست ویزا امکان تغییر وجود ندارد.
ویزای شینگن اروپا و سن بالای 40 سال و متاهل بودن در روند بررسی درخواست متقاضی تاثیر مثبت دارد.

انتخاب بهترین سفارت کانادا برای مراجعه حضوری:

کشور کانادا در ایران سفارت و همچنین مرکز وک ندارد در نتیجه برای درخواست حضوری و یا انگشت نگاری باید به یکی از کشورهای دیگری بروید که دارای مرکز وک کانادا یا دارای سفارت کانادا هستند. پیشنهاد ما برای رفتن کشورهای همسایه ایران هستند که با هزینه کم و سفر دو سه روزه هم نیز می‌توانید کارهای مربوط به ویزای خود را انجام دهید. در ادامه اطلاعات چند سفارت محبوب کانادا در نزد ایرانیان شرح داده شده است.


ویزای تضمینی مولتی کانادا

چرا پیشنهاد میکنیم در مراحل اخذ ویزای توریستی کانادا برای خود و یا عزیزانتان با ما همراه شوید؟

در واقع هرکس که تسلط نسبی به زبان انگلیسی و امکان پرداخت هزینه اخذ ویزا با استفاده از کارتهای اعتباری بین المللی را داشته باشد می‌تواند شخصا جهت اخذ ویزا اقدام نماید و داشتن وکیل و یا مشاور در این خصوص الزامی نیست.

به طور خلاصه متقاضی دریافت ویزا به کمک فرم ها و مدارک نشان می‌دهد که انگیزه موجه برای مسافرت به کانادا دارد، پیش از خاتمه مدت اقامت خود در کانادا خاک این کشور را ترک خواهد کرد (وبه طور غیر قانونی در کانادا نخواهد ماند یا تقاضای پناهندگی نخواهد داد) و همچنین استطاعت مالی لازم برای مسافرت به کانادا را دارا می‌باشد. اگر همه شرایط فوق از نظر افسر بررسی کننده درخواست ویزا تأمین شده باشد، ویزا را صادر می کند. مستندات و توضیحاتی که از سوی متقاضی ارائه میشود باید بتواند بدون کوچکترین تناقض و بصورت یک سری دلائل مرتبط، منطقی، افسر بررسی کننده درخواست ویزا را قانع کند که خواسته های فوق الذکر بدون هیچ شک و شبهه ای تامین خواهد شد. نکته ی دیگر اینکه لیست مدارک مورد نیاز ویزای توریستی توسط سفارت کانادا به صورت کلی برای همه مردم دنیا ارائه می گردد، ولی انتظارات و حساسیتهای ایشان نسبت به هر کشور تغییر می‌کند و به همین دلیل کانادا دارای سفارت در هر ناحیه ای از دنیا هست و بیشتر آفیسرهایی که در هر سفارتخانه هستند می‌بایست با آن ناحیه و متقاضیان آشنا باشند.

با توجه به توضیحات فوق اقدام جهت اخذ ویزای توریستی کانادا، درعین حال که فرآیندی ساده بنظر میرسد، ظرائف و پیچیدگیهایی دارد که عدم توجه به آنها می‌تواند شانس دریافت ویزا را به شدت کاهش دهد. لذا پیشنهاد ما این است که از تجربیات تیم حرفه ای ما در این خصوص بهره گرفته و شانس موفقیت خود را افزایش دهید.

نکته: بارها افرادی را دیده ایم که جویای دلائل رد شدن پرونده ویزای توریستی خود و یا عزیزانشان بوده‌اند. به راحتی می‌توان حدس زد که همگی بدون توجه به توضیحات فوق اقدام کرده‌اند و شانس خود را از دست داده‌اند و علاوه بر اینکه هزینه زیادی را متحمل شده اند، اقدام آنها باعث ایجاد سابقه‌ی ریجکت در اداره مهاجرت شده است. این دسته از افراد نمی‌دانند که لیست مدارک مورد نیاز ویزای توریستی توسط سفارت کانادا به صورت کلی برای همه مردم دنیا ارائه می گردد، ولی نسبت به هر کشور تغییر می کند و به همین دلیل کانادا دارای سفارت در هر ناحیه ای از دنیا است و بیشتر آفیسرهایی که درسفارت آن منطقه هستند، باید به آن ناحیه آشنا باشند.توجه داشته باشید که نکات زیادی در اخذ ویزا وجود دارد. اطلاع از فرم های مربوط به متقاضی و اسپانسر در کانادا، لیست مدارک مورد نیاز که باید ارسال گردد و نحوه ی تکمیل فرم ها با توجه به شغل و مشخصات فردی کاملا متفاوت است و اطلاع از آخرین قوانین موجود برای سفارت می‌توانید درصد موفقیت گرفتن ویزای کانادا را افزایش دهد.

نمونه ویزای کانادا اخذ شده توسط شرکت خدمات مسافرت هوایی لیانا پرواز پارس:

   

جاذبه‌های گردشگری کانادا


آبشار نیاگارا

آبشار نیاگارا که از معروف ترین جاذبه‌های طبیعی کشور کانادا به حساب می‌آید از 3 آبشار نعل اسب ، آبشار آمریکایی و آبشار نقاب عروس تشکیل شده است، که مرز بین ایالت متحده و کانادا است. برای رسیدن به آبشار به اندازه یک ساعت رانندگی از تورنتو فاصله دارید. آبشار نعل اسب بزرگترین آبشار نیاگاراست و به طور عمده سمت کانادا قرار دارد. ارتفاع این آبشار در حدود 57 متر می‌باشد و به همین دلیل شما باید سقوط آب را از فاصله مناسب تماشا کنید. قایق سواری یکی از جاذبه های قدیمی آبشار نیاگارا است. بدون شک بیش از یک قرن است که تنگه نیاگارا و آبشار نیاگارا توانسته‌اند گردشگران زیادی را میخکوب و محو زیبایی‌های خود کنند.

  
برج سی ان (CN) در شهر تورنتو

در سواحل دریاچه اونتاریو (Ontario) و در بزرگترین شهر کانادا، برجی بلند به نام سی ان وجود دارد، برج سی ان که یکی از بلندترین سازه‌های ساخت دست بشر است، تبدیل به یکی از نشان های معروف کانادا شده است. ارتفاع آن 553 متر است و دارای امکاناتی همچون رستوران 360 درجه‌ای می‌باشد که مهمانان آن می‌توانند در کنار میل کردن غذا، از مناظر شهری و چشم انداز دریا لذت ببرند. همچنین برای لذت بیشتر گردشگران از چشم اندازهای اطراف، تلسکوپ هایی تعبیه شده است که با قدرت زوم بالایی که دارند جزئیات شهر را به تصویر می‌کشند. اتاقک‌های شیشه‌ای نیز تجربه هیجان انگیزی را برای شما رقم خواهند زد. با ورود به این اتاقک های شیشه ای، آن هم در آن ارتفاع، تمام مناظر طبیعی و شهری زیر پای شماست. برج سی ان تقریباً از تمامی نقاط شهر قابل مشاهده است. برج نورپردازی شده در هنگام شب، به رنگ های مختلفی در می‌آید که بسیار جذاب و دوست داشتنی خواهد بود.

 

 

پارک ملی بنف و کوه های راکی

پارک ملی بنف در قلب کوه های باشکوه راکی قرار دارد . در این پارک شما می توانید به تماشای دریاچه فیروزه ای، قله های پوشیده از برف و یخچال ها بنشیند و از مناظر آن لذت ببرید. بدون شک جواهر این پارک را می توان دریاچه لوئیز (Lake Louise) دانست، جایی که نقش کوه های راکی داخل آب های فیروزه‌ای دریاچه خودنمایی می کند و بازدید کنندگان می‌توانند به راحتی در کنار ساحل آن به قدم زنی مشغول شوند. مسیر آیسفیلد پارک وی که از دریاچه لوئیس شروع و به جسپر (Jasper) ختم می‌شود، یکی از خاطره انگیز ترین تجارب رانندگی در زندگی شما خواهد بود. در انتهای جنوب پارک، شهر کوچک و دوست داشتنی بنف قرار دارد که انواع ویلاهای اجاره ای، مراکز خرید و رستوران ها و کافه ها را در خود جای داده است. بنف در زمستان محلی برای ورزش های زمستانی است! پیست اسکی دریاچه لوئیز و دهکده سان شاین (Sunshine)، دو مقصد پرطرفدار علاقمندان به ورزش اسکی محسوب می شود.

  
کلگری استمپید (Calgary Stampede)

اگر به کانادا رفتید حتما در برنامه سفر خود جایی برای شرکت در جشنواره کلگری استمپید داشته باشید. این جشنواره ده روزه یکی از بزرگترین رویدادهای برنامه ریزی شده در غرب کانادا است. بسیاری از مردم محلی و مسافران تابستانی ساعاتی از برنامه تعطیلات خود را به کلگری استمپید اختصاص می دهند. این بار در ماه ژانویه ، شهر کالگری تبدیل به یک شهری واقعاً غربی می شود. در جشنواره کلگری استمپید، مردم به جای پوشیدن لباس های معمولی، شلوار جین و چکمه گاوچران ها را بر تن می کنند. همچنین نمایش اسب سواران، مردم را از سراسر آمریكای شمالی برای لذت هیجان سوارکاری، بازی ها، غذا و تماشای نمایش های فوق العاده شبانه گرد هم می آورد. در طول زمان جشنواره در اطراف شهر، صبحانه استمپید به صورت رایگان توسط موسسات متعدد میزبانی می شود. این مراسم صبحانه خوری،که معمولاً پنکیک سرومی‌شود یا در داخل ساختمان و یا در فضای باز انجام می شود. شایان ذکر است که به طور معمول بسیاری از اساتید بزرگ موسیقی کشور برای تماشای این جشنواره به شهر می آیند.

  


# عنوان نام فایل

درگاه پرداخت بانک ملت

درگاه پرداخت سامان کیش

درگاه پرداخت بانک پارسیان

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

 • علی کرامت

  علی کرامت

  برای گرفتن ویزای کانادا ، تمکن مالی ندارم، برای اون چه راه حلی وجود داره؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  تمکن مالی یک از مدارک اصلی ویزای کانادا هست و بدون تمکن احتمال قبولی ویزای کانادای شما بسیار پایین میاد. البته میزان تمکن مالی برای ویزا کانادا به اندازه ویزای شنگن نیست.

 • نازنین قریب

  نازنین قریب

  اگر قصد تحصیل در کانادا داشته باشم، گرفتن ویزای مالتی کانادا برای من میتونه کاربردی داشته باشه؟ من ویزای شینگن دارم.

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  بله حتما میتونه ویزای کانادا مولتی برای ویزای تحصیلی مفید باشه. داشتنش هم برای سابقه پاسپورتتون بسیار مفیده و هم بهتون فرصت میده تا از طریق ویزا ، بتونید راحت تر دانشگاه هایی رو برای پذیرش تحصیلی کانادا پیدا کنید. اگر باز هم سوالس دارید در زمینه ویزای کانادا در خدمتتون هستیم خوشحال میشیم بتونیم بیشتر هم کمکتون کنیم

 • نازنین قریب

  نازنین قریب

  برای گرفتن ویزای مالتی کانادا باید چه شرایطی داشته باشم و چه مدارکی لازم هست؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  هر فردی که میخواد ویزای کانادا بگیره کیس مخصوص خودشو داره که شامل شرایط خود شخص میشه مثلا تفاوت شغلها مدارک هر فردی رو متمایز میکنه. شما باید کامل شرایط شخصی خودتون رو اعلام کنید بعد بسته به کیس شما، ما بهتون روش و شرایط و مدارک میگیم تا بتونید زودتر ویزای کاناداتون رو بگیرید.

 • پوریا

  پوریا

  سلام بدون داشتن شینگن امکان درخواست ویزای کانادا هست ؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  بله ویزای کانادا بدون شنگن هم امکان پذیر هست. ما موارد زیادی رو داشتیم که ویزای کاناداشون بدون شنگن اخذ شده.

 • مانی غلامی

  مانی غلامی

  ببخشید مرحله سکوریتی چک برای ویزای اقامت دایم کانادا چقدر زمان میبره؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  وقتتون بخیر. مرحله سکوریتی چک ممکنه تا 6 ماه زمان ببره و هیچ زمان از قبل مشخص شده ای نداره

 • کاربر964

  کاربر964

  ایا در سفارت کانادا در انکارا وقتی ما مدارکمونو مستقیم ببریم با افیسر ارتباط مستقیم داریم ؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  خیر شما برای ویزای کانادا که اقدام کنید با هر روشی هم که باشه به هیچ وجه با آفیسر ویزای کانادا روبرو نمیشید و در مراکز وک کانادا فقط مدارک شما تحویل گرفته میشه و اثر انگشتتون ثبت میشه. البته تو شرایط خیلی خاصی ممکنه آفیسرها از شما درخواست مصاحبه حضوری کنن که تا الان همچین موردی نبوده ولی ممکنه یک در هزار پیش بیاد

 • پدرام نوابی

  پدرام نوابی

  سلام، اگر در مدت زماني كه مهلت هست به vac مراجعه كرد، به دليلي تاريخش بگذرد چه كار ميشه انجام داد؟

 • شهاب درویشی

  شهاب درویشی

  در خواست ویزای تحصیلی نمودم جوابش اومده وانگشتنگاری هم کردم والان در خواست پاسپورت کردندک بفرستم وویزا صادر بشود وب مدت سی روز فرصت داده اند چکار باید بکنم

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  خوشبختانه شما مراحل آخر ویزاتون داره سپری میشه فقط کافیه تماس بگیرید با ما و مدارک خواسته شده رو تحویل بدین تا ما براتون پیکاپ ویزای کاناداتون رو انجام بدیم. یا میتونید خودتون برید کشوری که انگشت نگاری کردید که خیلی از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست

 • علی مرادی

  علی مرادی

  سلام میخاستم بدونم من وکیل گرفتم واسه ویزای کانادا در ترکیه ولی جواب ریفیوزش رو واسم فرستاده و میگه رد شدی چطور میتونم خودم از سفارت استعلام کنم

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  از طریق ایمیل سفارت کانادا در کشوری که اقدام کردین، پیگیر شوید

 • وحید حیدری

  وحید حیدری

  سلام، ضمن تشکر از راهنمایی های شما در سایت خوبتون، میخواستم سوال کنم اگه برای دریافت ویزای مالتپل کانادا برام اقدام بفرمایید بعد از ورود آیا میتوانید قرارداد کاری برام تهیه بفرمایید که بتونم از همونجا درخواست اقامت بدم؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  مورد ویزای شما خاص هست. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. 021-41187

 • نیما افشار

  نیما افشار

  اخذ ویزای کانادا بدون شنگن امکان پذیر هست؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  بله ما برای افراد زیادی ویزای کانادا رو بدون داشتن ویزای سنگن اقدام کردیم و موفق بودن. البته بستگی به تراول هیستوری و کامل بودن مدارکتون داره

 • احسان مرادی

  احسان مرادی

  در مورد ویزای بشر دوستانه می خواستم بدون چه شرایطی دارد ؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  بهتر هست به صورت انگلیسی در مورد ویزای بشردوستانه جستوجو کنید چون مطالب موجود فارسی دقیق نیستن

 • الهام مرادی

  الهام مرادی

  سلام خواستم بدونم مدارک بررسی ویزای کانادا و انگشت نگاری غیر از استانبول کجا بررسی میشه؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  در همه کشورهایی که وک vac کانادا باشه میتونید انجام بدین

 • آیدا

  آیدا

  سلام، اگر در مدت زماني كه مهلت هست به vac مراجعه كرد، به دليلي تاريخش بگذرد چه كار ميشه انجام داد؟

 • آروین طلایی

  آروین طلایی

  در خواست ویزای تحصیلی کردم جوابش اومده وانگشتنگاری هم کردم والان در خواست پاسپورت کردندک بفرستم وویزا صادر بشود وب مدت سی روز فرصت داده اند چکار باید بکنم ؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  بهتون تبریک میگم. شما فقط کافیه پاسپورتتون رو بفرستید به مرکزی که برای گرفتن ویزای کشور کانادا اقدام کردید به همراه مدارک مورد نیاز. برای اطلاعات بیشتر مطلب پیکاپ ویزای کانادا رو در مطالب ویزا کانادا مطالعه کنید.

 • شبنم حاتمی

  شبنم حاتمی

  بعد از انگشت نگاري ميتوانم پاسپورت را تعويض كنم

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  خیر از مرحله اول تا انتهای مراحل دریافت ویزای کانادا رو باید با یک پاسپورت انجام بدین و اعتبار پاسپورتتون رو هم قبل از اقدام برای گرفتن ویزای کانادا چک بفرمایید

 • احمد شجاعی

  احمد شجاعی

  سلام وقت شما به خير در خصوص پاس ريكوئست نوشته بودين براى ليبل خوردن بايد به همون دفتر وك كه مراجعه كردين برين خواستم ببينم فقط همون دفتر وك ميشه يا انكارا هم ميشه؟من الان اومدم انكارا كه انجام بدم اين مطلب رو خوندم نگران شدم..!!

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  نگرانی نیاز نیست. برای لیبل شدن پاسپورتتون همون آنکارا باید تشریف ببرید

 • حامد دلاوری

  حامد دلاوری

  سلام برای ویزای توریستی کانادا با وجود داشتن دعوت نامه چقدر هزینه آن هست ؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  هزینه ویزای کانادا بدون دعوتنامه 450 دلار آمریکاست

 • حمید فراهانی

  حمید فراهانی

  از مدتي كه ويزا مولتي كانادا اكي ميشه،چند روز فرصت داريم پاسپورت رو بفرستيم

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  از زمانی که تایید ویزای کانادای شما میاد شما 30 روز زمان دارید تا برای پیکاپ ویزا از سفارت یا مراکز وک اقدام کنید

 • RASTEGAR

  RASTEGAR

  من حدود 2 ماه پیش برای ویزا شخصا اقدام کردم به همراه خانواده و مدارکم کامل ارسال شد و دارای دعوتنامه از سمت دایی همسرم و مدارک شغلی کامل وتمکن مالی و هر چه خواسته بودند و در تاریخچه سفر هم کل خانواده چندین ویزای شینگن و کشورهای دیگه را داشتیم اما جواب ریجکتی دادند و در توضیحاتشون علت رو تاریخچه سفر نوشتند خواستم بدونم امکان اینکه تجدید نظر کنند ویا اعتراضی بدهیم هست یا نه

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  بله امکان اعتراض هست. نکته ای که باعث ریجکت شدنتون شده ممکنه منظم نبودن و عدم رعایت ترتیب مسافرت های شما و یا تناقض در پاسپورت و فایل شما بوده باشه.

 • آذر مهدوی

  آذر مهدوی

  من و همسرم هر کدوم 5 ویزای شینگن داریم که اخریش هم سال 2018 بوده و فرزندانم هم هر کدوم 2 ویزا ی شینگن و تقریبا هر سال ترکیه و دبی و چندین ویزای چین و اذربایجان هم در پاس همسرم هست . می خواستم بدونم با این تراول هیستوری ممکن هست باز ریجکت بشیم؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  بله ولی احتمالش خیلی کمه که ویزای کشور کانادا شما ریجکت بشه. ویزای کانادا پیش‌نیازهای مختلفی میخواد که تراول هیستوری فقط یکی از پیش نیاز های ویزای کانادا به حساب میاد

 • کاربر901

  کاربر901

  کسی که 1 سال از تاریخ پاسپورتش مونده باشه نمیتونه نمیتونه ویزای توریستی 5 ساله بگیره؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  چرا میتونه بگیره ولی فقط به میزان یکسال میتونه از ویزای کاناداش استفاده کنه و عملا 4 سال رو از دست میده. پیشنهاد میکنیم قبل از اقدام برای اخذ ویزای کانادا ابتدا پاسپورت خود را تمدید کنید

 • ایمان

  ایمان

  سلام می‌خواستم بدونم من وکیل گرفتم واسه ویزای کانادا در ترکیه ولی جواب ریفیوزش رو واسم فرستاده و میگه رد شدی چطور میتونم خودم از سفارت استعلام کنم؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  هر مرکز سفارت یا وک کانادا دارای ایمیل هست که میتونید با ایمیل سفارت در ارتباط باشید

 • قادر

  قادر

  ضمانت نامه توسط فردی که تمکن مالی انجام داده به چه منظور است؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  برای ویزای کانادا شما نیاز به ضمانت نامه بانکی ندارید و فقط تمکن مالی ویزای کانادای شما مهمه که باید از بانک بگیرید

 • محمود

  محمود

  آیا سفارت در طول هفته باز است؟ ایام تعطیلی همون یکشنبه است؟ برای گرجستان نمیدونید تعطیلشون چه روزهای هفته است؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  تعطیلی های سفارت بر اساس قوانین هر کشور متفاوته و روزهای تعطیل در هفته هر کشور، سفارت کانادا در آن کشور تعطیل خواهد بود

 • لعیا

  لعیا

  سوالي دلشتم اينكه امكانش هست ويزاي کانادا رو گرفت براي اينكه مهر ويابرچسب توي پاسپورتمون اضافه بشه ولي به اون كشور سفر نكنيم؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  شدنش میشه ولی پیشنهاد میکنیم این کار رو انجام ندین چون سوابق سفر برای گرفتن ویزای کانادا توسط آفیسر سفارت بررسی خواهد شد

 • محمد دارابی

  محمد دارابی

  سلام من در ترکیه هستم و ۱سال زندگی میکنم میخوام برم کانادا و چه مدارکی لازمه و تمکن مالی چقدر باید باشه

 • ساغر

  ساغر

  سلام خسته نباشید .. بلیط تورنتو فقط رفت نمیشه گرفت؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  زمانی میتونید بلیط فقط رفت بگیرید که اقامت دائم و یا طولانی مدت داشته باشید

 • نوید رنج کش

  نوید رنج کش

  سلام ، پيكاپ ويزا به چه صورت هست؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  شما مدارک لازم برای پیکاپ پاسپورت رو تحویل میدین و هزینه رو پرداخت میکنید. ما از طریق کارگزاری سفارت، پاسپورتتون رو میفرستیم و به صورت لیبل خورده برمیگردونیم براتون

 • شهاب

  شهاب

  سلام روزتون بخیر،ما برای انگشت نگاری آنکارا بیایم بهتره یا استانبول؟و اینکه برای مصاحبه چه سوالاتی ممکنه ازمون بپرسن؟من از طریق خوداشتغالی هنرمندان اقدام کردم

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  فرقی در انتخاب وک سفارت وجود نداره. معمولا سوالی نمیکنن و فقط مدارک رو تحویل میگیرن و اثر انگشتتون رو باید ثبت کنید.

 • شاهین علیپور

  شاهین علیپور

  سلام ايا اگر برای ويزاي كانادا ريجكت بشيم امكان اعتراض هست؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  امکان اعتراض به ریجکت شدن ویزای کانادا وجود داره ولی معمولا به نتیجه مطلوبی نمیرسه. بهتر است بعد از مدتی انتظار، دوباره اقدام به دریافت ویزا کنید.

 • صدرا

  صدرا

  سلام وقت بخیر،کسی که از طریق ازدواج با همسر میخواهد به کانادا برود ، برای تحویل مدارک ومراجعه ب سفارت چند بار باید حضوری بیایند؟ و ایا غیر حضوری هم ممکن است برای این کار؟

 • لیلا

  لیلا

  سلام، من مدارکم رو برای ویزای تحصیلی آماده کردم و میخوام مدارک رو بصورت papary برای صدور ویزا ببرم. با توجه به اینکه من شنیدم مدارک پیپیری در همون مرکزی که میبریم بررسی میشه به نظرتون کدوم مرکز برم بهتر هست؟ البته این رو هم متذکر بشم که مراکز استانبول و آنکارا در حال حاضر وقت نمیدن و جدول تعیین زمان کلا سفید هست!

 • خسرو

  خسرو

  ایا 23 دلار هزینه صدور تراول داکیومنت را می توان بصورت نقدی در پاکت مدارک ارسال نمود. تشکر

 • سلام و درود بله دوست عزیز میتونید.

پیام خود را بنویسید