Liana parvaz


ویزای فوری چین


کارشناس ویزای ایرانبرای ورود به کشور چین، باید ویزای کشور چین را در پاسپورت خود داشته باشیم. برای سفر به این کشور باید با شرایط و مدارک دریافت ویزا آشنایی داشت. برای اخذ ویزا کشور چین، باید از مدتی قبل برای سفر به چین در این زمینه، اقدام کرد، با این حال ممکن است شرایطی پیش بیاید که فرد متقاضی، قصد سفر فوری به چین را داشته باشد. برای این نوع سفرها می‌توانید درخواست ویزای فوری چین را دهید. ما در این صفحه به ارائه اطلاعات مربوط در مورد ویزای فوری چین و شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت این نوع ویزا پرداخته‌ایم. همچنین در صورتی که می‌خواهید اطلاعات کاملی در مورد روادید کشور چین داشته، پیشنهاد می‌دهیم مطلب  "ویزای چین" را مشاهده فرمایید.

چین یکی از کشورهای شرق آسیا است که تاریخ و تمدنی کهن دارد. چین کشوری یکپارچه بوده است که در تاریخ خود مورد تاخت و تاز اقوام و کشورهای متفاوتی بوده است. همسایگان کشور چین، در طول سال‌ها، به این کشور می‌تاختند. کشور چین از لحاظ آب و هوا و طبیعت، سرزمینی بکر محسوب می‌شود که آداب و رسومی خاص و منحصر به فرد دارد، بنابراین این کشور را می‌توان از مهم‌ترین سرزمین‌های توریستی جهان به شمار آورد که گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می‌کند.

ویزای فوری برای چه کسانی صادر می‌گردد؟

ویزای فوری چین برای کسانی صادر می‌شود که سفر آنها به چین در فاصله کمتر از یک ماه، انجام شود. ویزای فوری چین در مدت زمانی کمتر از یک هفته آماده خواهد شد. برای اخذ ویزای چین، به طور مستقیم نیاز به مراجعه به سفارت چین ندارید و می‌توانید با ارسال کردن مدارک جهت ویزای فوری چین به آژانس‌ لیانا پرواز ، به آسانی ویزای فوری چین را دریافت کنید.

زمان مورد نیاز برای ویزای فوری چین

مدت زمان لازم برای صدور ویزای فوری چین، 3 جلسه در روزهای فرد است. لازم به ذکر است که سفارت چین در تهران فقط در روزهای فرد فعالیت دارد پس فقط روزهای فرد در هفته جزو روزهای کاری هستند. مدت زمان تقریبی برای دریافت ویزا فوری از سفارت چین، کم تر از یک هفته است. اگر نیاز به ویزای خیلی فوری دارید که در 3 روز کاری آماده شود، باید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بررسی مدارک و شرایط ویزادهی سفارت، امکان ویزای خیلی فوری چین برای شما مورد بررسی کارشناسان ویزای لیانا پرواز قرار بگیرد.

مدت زمان اعتبار:

مدت زمان اقامت: مدت اقامت ویزا چین فوری، 30 روز پس از ورود به یکی از مرزهای این کشور است.

مدت اعتبار ورود: شما بعد از دریافت ویزا از سفارت، تا 3 ماه زمان دارید تا از ویزا استفاده کنید. در صورت عدم استفاده در مدت زمان اعلام شده، شما مجددا نیاز به اخذ ویزا برای ورود به کشور چین خواهید داشت.

شرایط و مدارک ویزای فوری چین:

شرایط ویزای انفرادی فوری چین همانند ویزای انفرادی عادی چین می باشد با این تفاوت که مدت زمان اخذ ویزای انفرادی فوری چین در سریعترین زمان صورت می پذیرد و برای افرادی مناسب است که فرصت کمی برای اخذ ویزای چین در اختیار دارند. برای مشاهده اطلاعات کامل در مورد مدارک مورد نیاز، می‌توانید به  صفحه "مدارک ویزای چین" مراجعه فرمایید.

قیمت ویزای عادی چین

هزینه و قیمت ویزای چین بستگی به نوع ویزای درخواستی این کشور دارد. علاوه بر نوع ویزای درخواستی، عادی یا خاص بودن ویزا نیز بر روی قیمت آن موثر است. برای مثال، هزینه ویزای ترانزیت این کشور به صورت عادی و سینگل صادر می‌شود و قیمت آن در حدود ۱۰۰دلار است. هزینه این نوع از ویزا، در صورتی که به صورت هزینه ویزای فوری ترانزیت چین اخذ شود 115 دلار خواهد بود. هزینه و قیمت ویزای چین نوع عادی و مولتی آن در حدود 120 دلار و قیمت  ویزای فوری چین در حدود 150 دلار می‌باشد که این مبلغ در هنگام دریافت مدارک باید تحویل داده شود.

با این توضیح می‌توان دریافت که فاکتورهای مختلفی بر قیمت و هزینه ویزای چین، موثر هستند. در صورتی که نیازمند ویزای فوری چین از هر نوع آن باشید باید هزینه بیشتر آن را نیز در نظر بگیرید اما اگر نیازمند سفر فوری به چین نباشید، ویزای ارزان چین، بهترین گزینه برای رفتن به این کشور است.

قیمت ویزای فوری چین

قیمت ویزای فوری چین 150 دلار است. هزینه ویزای فوری چین به صورت مولتی در حدود 430 دلار است. به این شکل می‌توان گفت قیمت هر نوع ویزای عادی چین برای تبدیل شدن به ویزای فوری در حدود 20 دلار افزایش می‌یابد. برای مثال قیمت ویزای عادی چین به صورت انفرادی در حدود 150 دلار و به صورت ویزای فوری انفرادی، با اضافه کردن 30 دلار، در حدود 180 دلار است.

مدارک مورد نیاز ویزای فوری چین

۱- اصل پاسپورت دارای حداقل ۷ ماه اعتبار

۲- ۲ قطعه عکس رنگی ۴*۶ تمام رخ با زمینه سفید که با عکس پاسپورت مطابق باشد.

۳- کپی شناسنامه از صفحات اول و دوم.

۴- مشخصات فردی، آدرس منزل و محل کار با شماره تلفن ثابت و همراه و کد پستی.

۵- ارائه نامه تمکن مالی به زبان انگلیسی به میزان بیشتر از 35 میلیون تومان با مهر انگلیسی و امضای بانک.

۶- ارائه بلیط و هتل تایید شده، ضروری است.


# عنوان نام فایل

درگاه پرداخت بانک ملت

درگاه پرداخت سامان کیش

درگاه پرداخت بانک پارسیان

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید