Liana parvaz

مدارک مورد نیاز برای ویزای ویتنام:


کشور ویتنام هم مانند کشور اندونزی جزو کشور‌هایی است که برای ورود ایرانیان به این کشور، نیاز است که مسافران قبل از سفر به ویتنام، ویزای توریستی ویتنام را اخذ کنند. همچنین ویزای فرودگاهی برای ایرانیان صادر نمی‌شود. در مطلب "همه چیز در مورد ویزای ویتنام" راهنمای جامعی در مورد دریافت ویزای ویتنام خدمتتان ارائه کردیم که در صورتی که نیاز به اخذ ویزای ویتنام دارید می‌توانید آن را مطالعه کرده و یا با ما تماس بگیرید. در این مطلب تمامی اطلاعات، جهت جمع‌آوری مدارک لازم برای تهیه ویزای توریستی ویتنام را توضیح داده‌ایم.

1- پاسپورت معتبر به همراه حداقل 7 ماه اعتبار:

پاسپورت خود را به همراه کپی از صفحه اول پاسپورت باید به همراه داشته باشید.

پاسپورت

2- دو قطعه عکس 4*6 زمینه سفید:

برای ویزای ویتنام باید دو قطعه عکس 4*6 زمینه سفید جدید که به تازگی گرفته شده و با چهره فعلی متقاضی مطابقت داشته باشد. تمامی مواردی که باید در عکس پاسپورت رعایت کنید نیز، لازم است تا در گرفتن این عکس هم رعایت شود.

عکس

3- نامه تمکن مالی بانک و پرینت گردش حساب با مهر برجسته و انگلیسی:

برای ویزا لازم است که نامه تمکن مالی داشته باشید. برای این کار با مراجعه به بانک و درخواست نامه گردش حساب یا تمکن مالی، بانک به شما یک برگه انگلیسی خواهد داد که دارای مهر برجسته می‌باشد. این نامه ثابت می‌کند که شما حداقل 20 میلیون تومان تمکن مالی دارید.

تمکن مالی
4- رزرو بلیط هواپیما و واچر هتل برای سفارت ویتنام:

سفر شما باید مشخص باشد، برای این کار سفارت از شما واچر هتل و بلیت می‌خواهد تا زمان واقعی سفر شما را از روی بلیت و واچر هتل تشخیص دهد.
برای اطلاعات بیشتر در مورد ویزای ویتنام می‌توانید با ما تماس بگیرید.

5-فرم ویزای سفارت ویتنام:

برای دریافت ویزای عادی ویتنام با مراجعه به سفارت، یک فرم انگلیسی به شما داده می‌شود، که باید به زبان انگلیسی پر شود و همراه با بقیه مدارک تحویل سفارت ویتنام در تهران داده می‌شود.

فرم سفارت.

7- فرم ویزای الکترونیکی ویتنام:

همچنین اگر قصد دارید ویزای الکترونیکی ویتنام را دریافت کنید، لازم است که فرم های زیر را با دقت پر کنید.


فرم ویزای الکترونیکی

فرم ویزای الکترونیکی


6-شناسنامه و کارت ملی متقاضی به همراه کپی از تمام صفحات:

آخرین مدرک مورد نیاز برای ویزای ویتنام، شناسنامه و کارت ملی به همراه کپی از تمام صفحات آن می‌باشد. البته اگر مجرد هستید، کپی تمام صفحات نیاز نیست.
# عنوان نام فایل

درگاه پرداخت بانک ملت

درگاه پرداخت سامان کیش

درگاه پرداخت بانک پارسیان

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید