Liana parvaz

شهرک دانشگاهی کازان – دانشگاه فدرال کازان

در سال 2013 کشور روسیه یک شهرک مدرن با تمام امکانات برای بازی های المپیک زمستانی بنا کرد بعد از اتمام این مسابقات دولت روسیه این شهرک را در اختیار دانشگاه فدرال کازان قرار داد.

در این شهرک فوق العاده برای دانشجویان خوابگاه های نو ساز با امکانات بسیار مدرن در نظر گرفته شده است و تمامی دانشجویان می توانند در محیطی آرام و دلچسب به تحصیل ادامه دهند.

این شهرک دارای کلیه خدمات رفاهی و ورزشی از قبیل باشگاه ورزشی، رستوران ها و مراکز خرید نیز می باشد.

شهرک دانشگاهی کازان امکانات رفاهی و آموزشی مدرنی را برای استفاده دانشجویان این شهرک در نظر گرفته است. دانشجویان در قبال کلیه امکاناتی که دریافت می کنند سالیانه فقط مبلغ باور نکردنی 11000 روبل یا به عبارتی 660.000 تومان پرداخت خواهند کرد.


در نظر داشته باشید خوابگاه های این مرکز دارای تایپ های متفاوت اتاق می باشد از اتاق های یک نفره گرفته تا اتاق های سه  نفره که دانشجویان بر مبنای نوع زندگی و روحیات خود می توانند از این اتاق ها استفاده کنند.

و اما اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه علوم پزشکی کازان روسیه در کازان مراکز درمانی متعددی وجود دارد که شما میتوانید در صورت تمایل به صورت پاره وقت کار کنید و یا حتی به تحقیق بپردازید. اگر به دنبال رزومه خوب هستید به شما پیشنهاد می­کنیم حتما در دوران دانشجویی در این مراکز شروع به فعالیت کنید.

سالانه سمینارهای علمی متعددی در حوزه علوم پزشکی در این دانشگاه برگزار می شود، این نیز خود فرصتی است برای آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با اساتید بزرگ پزشکی، همچنین با شرکت در این سمینارها دانشجویان می توانند سطح دانایی خود را در زمینه پزشکی به روز نگه دارند.

شما با گرفتن پذیرش در دانشگاه فدرال کازان تجربیات گران بهایی کسب خواهید کرد و اما دانشجویان بین المللی که از 80 کشور جهان در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند . چرا که تحصیل در دانشگاه فدرال کازان هم از نظر هزینه و هم از نظر اعتبار بسیار مناسب می باشد و این امر باعث می شود تا سالانه دانشجویان زیادی برای تحصیل در این دانشگاه به شهر کازان روسیه سفر کنند.

دانشکده علوم پزشکی کازان بخشی از دانشگاه اصلی فدرال کازان می باشد و همین امر برای شما این امکان را فراهم میکند تا در دوره های رشته های دیگر هم به صورت رایگان شرکت کنید. مثلا اگر به موسیقی علاقه دارید و یا به فیلم و سینما و ...  می توانید در مستر کلاس ها ی این دانشگاه شرکت کنید و علاوه بر رشته اصلص خود علوم دیگر را نیز یاد بگیرید.


بورسیه تحصیلی دانشگاه کازان:

دانشگاه کازان امکان بورسیه تحصیلی را برای دانشجویان فراهم می نماید  و در زمینه سهمیه کمک هزینه تحصیلی کمک خواهد کرد و جز دانشگاه های پیشرو  می باشد.هر ساله دانشجویان خارجی این فرصت را دارند تا از بورسیه دولتی روسیه استفاده کنند و دولت روسیه پرداخت هزینه کل دوران تحصیل به علاوه مقدار مرری ماهیانه را برعهده خواهد گرفت.

  • هزینه های مسافرت، زندگی و بیمه شامل این خدمات نمی شود.
  • شما برای دریافت بورسیه باید قطعا انتحان دهید.
  • این امتحان سالی یک بار در ماه ژانویه برگزار خواهد شد .
  • در نظر بگیرید مهلت ثبت نام این امتحان از ماه مارس تا ژوئن می باشد.
  • معیار وتعداد بورس تحصیلی بستگی به کشور متقاضی می باشد.

مدارک و اقدامات لازم برای شرکت در رقابت بورسیه تحصیلی :

1-کپی صفحه اول پاسپورت

2- مدارک تحصیلی

3-ارسال گواهی سلامت مسافر ( مدت اعتبار حداکثر سه ماه می باشد )

4-تشکیل پرونده ثبت نام وارسال فرم مشخصات فردی و عمومی و تخصصی به دانشگاه

5-هر گونه مدارک که رزومه محسوب می شود شامل مقالات علمی، معتبر، قهرمانی و مسابقات بین المللی و هر آنچه که به این روند تحصیلی کمک کند.


نکته آخر در مورد پادفک:

پادفک مخفف کلمه подготовительный факультет یا Preparatory faculty می باشد. در دوره پادفک زبان روسی و دروس تخصصی فیزیک، زیست، شیمی و ریاضی را به زبان روسی فرا می گیرید. شما در این مدت آمادگی لازم در رشته پزشکی را کسب می کنید .در بسیاری از دانشگاه های پزشکی جهت تحصیل به زبان انگلیسی در صورت دارا بودن پادفک دیگر نیاز به انجام امتحان نیست و فقط از شما یک تست ساده زبان می گیرند. توجه داشته باشید که جهت تحصیل در رشته پزشکی به زبان روسی، شما باید در پادفک پزشکی تحصیل کنید و برای تحصیل در رشته مهندسی یا علوم انسانی باید در پادفک های مربوطه تحصیل کنید. همچنین توجه داشته باشید که برای تحصیل به زبان انگلیسی نیاز به پادفک ندارید.


# عنوان نام فایل

درگاه پرداخت بانک ملت

درگاه پرداخت سامان کیش

درگاه پرداخت بانک پارسیان

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید